אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העליון קיצר עונשי המאסר של מורשעי קרטל הלחם

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
שופטים לבנים ישחררו פושעים לבנים
ראינו זאת בפרשת הולילנד כול נוטלי השוחד הופחת עונשם מ7 שנים לשנהנ וגם פחות בכלל זה העבריינים העקריים כמו אולמרט וראש עיריית ירושלים, וגם שוחררו מהכלא. רק המרוקאי מהנדס העיר נותר עם 7 שנות מאסר . עם חוסר הלימה ואפלייה זועקת ככלל תמיד לבנים משלמים 10 אחוז מהעונש המוטל על שחור. אם בכלל נענשים דחוף אבל דחוף לשנות הרכב בית המשפט העליון וזהות ותרבות מקבלי משרה זו.
יואב | 22.03.17
5.
ישר כח
ישר כח שופטי בית המשפט העליון, ועורכי הדין ירון קוסטליץ ואיריס ניב סבאג. היום נפל דבר בתחום השפיטה בעבירות הגבלים עסקיים. נעצרה מגמת החמרת הענישה בגין עבירות לפי חוק ההגבלים העסקיים, וקפיצת המדרגה שיש בה משום פגיעה בעקרון ההחמרה ההדרגתית בענישה ובעקרון אחידות הענישה. מגמה אותה מובילה הרשות להגבלים עסקיים, באמצעות כתבי אישום עם סעיפי אישום הזויים, ובסיוע אדוק של בית המשפט המחוזי בירושליים עם שופטי הבית שלהם.
צדק | 20.03.17
3.
מזל שמחיר הלחם ממוצע 15 שקלים-אחלה באחלה
מישהו צריך לממן את שכר הטרחה של נירית סבאג, פס"ד הזה הוא הכל חוץ מצדק ושמירה על האינטרס הציבורי. מה השתנה מאז החקירה? מאז המפשט? מאז פס"ד?? הקרטל הוא אותו קרטל ואף אולי יותר מתוחכם, נפגשים החברים בתערוכות מזון בגני יהושוע כל שנה, יושבים על כוס יין וצוחקים. פס"ד מהגרועים ביותר של דנציגר
פס"ד עלוב ומשעשע | 20.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת