אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עובדת ביטוח לאומי ננזפה בפומבי כי ביקרה את חיים כץ

45 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
רמי גראור
זה האדם שאם יבדקו במשטרה אז בטח לא יהיה נקי האדם שהביא לתעשייה אווירית פועלים מרומנייה דרך חברה של ביתו ואשתו. האדם שהוא עושה דברו של חיים כץ האדם אשר גרם צרות לבני אנוש כאשר היה מנהל כוח אדם בחטיבת בדק. אדם שהציק לבחורות והכל ידוע ואין מתלוננות מהפחד. עשה רע לאנשים היכן החוקר שצריך לחקור נראה כאילו אנו מדינה של שוטרים וגנבים..
רועי | 05.06.17
38.
מלחכי הפנכה
לא לשכוח את כל מלחכי הפנכה של כץ. רמי גראור שלא זז סנטימטר בלי לקבל אישור מכץ, ערן יארק הליצן שאין לו עמוד שדרה והוא קול אדוניו, ארנה אנגל שפיה מפיק מרגליות ומתהדרת ביושרתה אבל היא כאחרונת העסקנים עושה דברו של כץ בתמורה לנזיד עדשים דלוח. איפה ועד הביטוח הלאומי? מדוע עדיקה שותק? היו ימים שועד הביטוח הלאומי הגן על המוסד ועובדיו ולא רק בפרסום מכתב מחאה רפה. השמועה אומרת שאחד העצורים בפרשה האחרונה מונה על ידי כץ לועדות מועצת המוסד? אם כן הגיע הזמן שיבדקו הקשרים ביניהם.
אילנה  | 21.03.17
36.
שילטון הפחד!
המצב במדינה הולך ומתדרדר בכל מה שקורה בשילטון! החל מביבי נתניהו שמקים עיתון לעצמו ,המשך בנסיונות השתלטות על השידור הציבורי והסתת הדיון ותשומת לב הציבור מתיקי השחיתות שסוגרים עליו והמשך בשר חיים כץ (מונחת הליכוד מראש וועד עובדי תעשיה אווירית)שסותם פיות באמצעות הפחדה ,כמו שעשה בזמנו כשהיה בתעשייה אוירית. בקיצור ...הדג מסריח מהראש!
יאיר,מהמרכז | 21.03.17
25.
מעללי חיים כץ וגרורתיו בביטוח הלאומי
חיים כץ פיטר את המנכ"ל הטוב ביותר שהיה לביטוח לאומי, פרופ' מור יוסף כי הגמד לא יכול היה להתמודד עם האינטלקטואל הענק מור יוסף ובגלל שמור יוסף לא אפשר לו דריסת רגל בביטוח לאומי ומינוי מקורבים. רמי גראור הסוחב איתו פרשיות בתעשיה האווירית שמנעו ממנו את תפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש של שם, מונה לממלא מקום מנכ"ל בביטוח הלאומי, אוי לאותה בושה ועזות מצח. יחד עם אדונו הוא עסוק במחיקת מורשת מור יוסף תוך גרימת נזק אדיר למבוטחים ולמוסד. הגיע העת שמבקר המדינה יבדוק את ההתנהלות הקלוקלת הזו.
אחת שיודעת | 21.03.17
20.
כמה מילים על אדון ממלא מקום רמי גראור ועברו בתע"א
בהיותו מנהל משאבי אנוש בתע"א רמי גראור הביא את מצב העובדים לחרפה, במהלך שהותו כאן עסק לא פעם בקומבינות, פעם אחת שנחקרת כמובן קשורה בחברת קבלן שהעסיק בחטיבה. במקרה, בנו של גראור הוא מנכל אותה חברת קבלן. רמי גראור הוא שם נרדף לעסקנות, לקומבינות, שחיתות וכל מה שרקוב במדינה. הוא מייצג את תע"א במלוא הדרה, זו שנחקרת עכשיו במשטרה, ואין לי ספק שהאש תגיע גם אליו. התנהגותו במקרה הכתוב מתאימה לרוח האיש ומעשיו גם בחטיבה בתע"א והיא נובעת מאגו טריפ מטורף בו נמצאים כל חבריו ואנשי סודו של כץ.
מהנדס | 21.03.17
6.
רפובליקת בננות בה שולטים גנגסטרים צווארון לבן
מזמן הפכנו למדינת גנגסטרים של צווארון לבן שעושים במדינה כבשלהם. אלו הם אנשי כח ושררה שמטילים את חיטטם על עובדים בני מעמד הביניים, אנשים ישרים עם מוסר עבודה שעושים מלאכתם נאמנה. ככה זה ברוב משרדי הממשלה ומערכת הביטחון - עצוב.
דן | 21.03.17
2.
שחיתות
השחיתות ,הקומבינות,סידור ג'ובים למקורבים ועוד דברים שמריחים לא טוב. די נמאסתם מושחתים. ואם מנהל רוצה להעיר לעובד/ת שלו לא כך מנהלים שיחה בין מנהל לעובד מה הוא רצה להראות בזה את כוחו?? להיפך רק נמושות כך מתנהגים. חכו שתיבת הפנדורה בנושא השחיתות בתעשייה האוירית תחשף לגמרי אחרי שהחקירה תסתיים ...אז גם יראו את השחיתות של חיים כץ .
מיקי | 21.03.17
1.
גנגסטר אמיתי
משקיע מליונים במחיקת שקרים של ביטוח לאומי באינטרנט וביקורות נגדו,מוחק ביקורות עליו בגוגל,וכל ביקורת וחקירות שיש נגדו לא תמצאו כמעט כלום עליו באינטרנט למרות שיש לו עשרות שנים של לדפוק את הציבור,אם שר לביטחון פנים היה עושה את העבודה שלו היו אולי 20-30 חברי כנסת היום בכלא,אבל ארדן עובד למען האנשים האלה ולא למען הציבור,האנשים האלה הם גנגסטרים עם כח בלתי יאמן,כולל פרקליטות,והמשטרה,כולם מגנים על כולם,מנפחים לעצמם את הרזומה את התדמית ואת המשכורת והפנסיה,והם כולם,גנבי כספי ציבור!!
שחר | 21.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת