אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנוע השוואת מחירי הביטוח Wobi מנוצל למלחמה בתחרות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
כמה וובי שילמו לך על הכתבה המחורבשת הזו?
בתור אחד שהתנסה בשירות של וובי זה על הפרצוף. ביזבוז זמן, מצטער שנתתי להם הרשאה לפרטים שלי. הציעו ליסוך לי 200 ש"ח בשנה וצימצמו לי את הכיסוי. פיקששו פותיסות ועוד.... לא הולך להם הי עשו עבודה על הפנים, לא צריך לחפש "אשמים" אחרים.
דוד | 21.03.17
6.
ביטוח אינו רק מחיר
אוי לנו להשוות ביטוחים באתר כאילו מדובר בטלוויזיה. מעבר מפוליסה וותיקה לחדשה בתחום הבריאות מלווה בחסרונות משמעותיים בתחום הניתוחים בישראל כך שלרוב המנתחים בכלל לא יהיה כיסוי למי שיעבור לעומת הפוליסות הוותיקות. ישנם יתרונות במרכיבים אחרים בפוליסות החדשות ולכן חשוב לשבת עם איש מקצוע ולבדוק מה כדאי לשמור ומה כדאי לשדרג ומה מיותר. לאתר wobi אין שום אחריות מקצועית ולכן כל מעבר דרכו יכול להוות נזק עבור המבוטח שלא יוכל לחזור בו לאחר המעבר ולא יוכל לתבוע את האתר בעבור אותו הנזק.
נתן | 21.03.17
5.
כמה הערות ממישהו שקצת מבין בחומר...
1. הודעה לסוכן הקיים מעודדת תחרות בין שני הסוכנים כדי לזכות בתיק הביטוח של הלקוח. 2. מאז הרפורמה של 2016 ביטוחי הבריאות דווקא התייקרו, ככה זה כשילדים בני 25 עושים רפורמות מול שועלי ביטוח בני 70 3. רוצים יעוץ ביטוחי אובייקטבי?, שלמו תמורתו 2,000-3,000 ₪ 4. הצעתי ללקוחות שהם ישלמו לי, ולא חברת הביטוח, כדי שאני אעבוד אך ורק בשבילם, והלקוחות זרקו אותי מכל המדרגות.5. לסיכום, כאשר העולם בנוי מספקים נכלוליים, ומלקוחות שלא מבינים, המון כסף מיותר עובר מהכיס של הלקוח, לכיסים הנפוחים של הספקים...
עופר סוכן הביטוח | 21.03.17
3.
חפשו יועץ ביטוח בלתי תלוי - שלא מוכר לכם
מנועי ה"השוואה" למיניהם, כאשר הם מופעלים על ידי סוכנות ביטוח שמנסנה למכור לכם - פוגעים באינטרסים שלכם. יש ביטוחים ישנים שכדאי לעזוב ויש ביטוחים שכדאי לשדרג - מי שמוכר לכם רק ביטוחים חדשים, לא יכול ל"ייעץ" לכם בעניין. חפשו באינטרנט יועץ ביטוח בריאות בלתי תלוי, הוא היחיד שיכול לבדוק את הביטוחים שלכם. מטעמכם.
גיא | 21.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת