אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מ-1 ביוני - כל אזרחי ישראל יחוייבו להצטרף למאגר הביומטרי

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
לכול המתנגדים
יש אפשרות שלא לתת תביעת אצבע ואגב לכול אדם שמקבל ויזה לארה"ב אין בעיה לתת 10 אצבעות ? מה הבעיה תמונות הפנים מופצות ברשת דרך הסלולר באינטרנט או בפייסובוק בג"ץ לא יעזור כי החוק חוקי וכשר ומאחר שביטחון הציבור הוא מעל הכול היגע הזמן לבטל את התעודות זהות הישנות שאינן רלוונטיות בעידן הנוכחי ניתנות לזיוף ואשר גורמות נזק כלכלי אדיר ,פרטיות אין באף מקום וטביעת האצבע נשארת בכול מקום , אלה רק אים נלך ברחוב עים כיסוי פנים נשלם רק במזומן ולא נשתמש בסלולר
המאגר הביומטרי | 23.03.17
14.
"צורר היהודים" הבא שמח עכשיו - מאוד !
"צורר היהודים" הבא שמח עכשיו - מאוד !!! יקבל "רשימה מסודרת" - למזימותיו !!! וממי ? מהיהודים הישראלים עצמם - שהרווח הכלכלי האישי שלהם - חשוב יותר מחייו הפרטיים והמשך קיומו - של כל אדם במדינת ישראל !!! "עוזרי הצוררים" - תמיד "נמצאו" - בעם היהודי !!! היטלר היה מן הסתם "שמח מאוד" - עם "המאגר הביומטרי" הזה - בזמן שלטונו בגרמניה !!! http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3710178,00.html
היטלר הבא "שמח מאוד" ! | 23.03.17
13.
ישנם חברי כנסת שמתנגדים לכל דבר
אותי לא מפתיע כאשר אני קורא שח"כ ממרצ או מהמחנה הציוני מתנגדים. הדגל של מפלגות אלו הם חוקי זכויות האדם. אשר אינם מגינים על הנשדדים. חוקים אלה אינם מגינים על הנרצחים שערפו את ראשיהם. או את אלה שהמיתו בטביעה או שבישלו אותם על אש. חוקי זכויות האדם מגינים על שודדים. רוצחים. ועל כל חלאה שקיים על כדור הארץ. וכל זה בזכות חוקי זכויות האדם שלמרצ ולמחנה הציוני יש תרומה גדולה בקבלת חוקים אלה במדינה שלנו.
אילן | 23.03.17
6.
זה לא אותו דבר
מאגר של הישראלים זה לא כמו מאגר של כל מי שנכנס לארה״ב או מקומות אחרים. כל מי שנכנס לדרום קוריאה/ארה״ב/סינגפור וכדומה זה לא יעד של ארגוני טרור או של ארגוני הפשיעה בארץ. מה גם ששם זה לא מחובר למספר תעודת זהות, שם האב שם האם, כתובת ועוד מידע רלוונטי.
לא כמו בחו״ל | 22.03.17
1.
מאגר מסוכן
מה שאנשים לא מבינים זה שמאגר שמסווג בדיוק מי ישראלי יהודי ומי לא - או במילים אחרות מאגר של יהודים ישראלים - יהיה יעד להרבה מאוד גורמי טרור ומדינות עוינות. מעניין מה יקרה בחטיפות המטוס הבאות, נחיתות חירום, חטיפות ישראלים בחו״ל וכד׳. כמובן שלא דיברנו על שתילת טביעת אצבע בזירה על מנת להפליל מישהו אחר על ידי גורמי פשע. את כל מאגרי הישראלים הקודמים כבר יש לכל הפושעים והחוקרים הפרטיים בארץ.
אזרח מאוד מודאג | 22.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת