אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"כשנפל לי פסנתר על הראש, התעוררתי"

128 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

122.
הציבור פה בהתרגשות עצומה, כל בעלי המסעדות בלחץ אטומי
לא ברור איך ראה היום שלאחר הגעתה של מיכל אנסקי מתל אביב.... יש אנשים שכבר לא אכלו כלום שבועות לשמור מקום בבטן. מי סופר אותה בכלל, אחת מתוך מליון שבאה לפתוח מסעדה, ת'כלס המנוף שלה אלו יהודים וישראלים, ואלו בד"כ שומרים אמונים רק למקומות כשרים, בכל השאר הם מבקרים רנדומלית. מכיוון שהיא קומוניסטית מוצהרת, עד שזה מגיע אליה, כמו כל אלה ש"סבא שלהם בנה את הארץ" שתתמקד בלהגיש אוכל של קיבוץ, כי בניו יורק אף אחד לא מכיר אותה.
ניו-יוקר | 01.06.17
114.
הגברת מנסה להמציא עצמה אבל היא לא מספיק אינטליגנטית לעשות זאת נכון.
יותר מידי נפילות, יותר מידי מריחות, משחקת אותה מומחית בכל תחום : בישול ( מה לה ולבישול ? היא אוהבת לאכול - וזה לא חוכמה - מציינת את אמא שלה מידי פעם. אבל היא בשלנית מיוחדת ? נו באמת). וברגע ששמעתי אותה פעם אחת בתכנית הבוקר מברברת כמומחית לכל נושא, הפסקתי לצפות בתכנית הבוקר שלהם ועברתי למתחרים, כי הם לפחות לא מתיימרים. אשה דוחה שגדלה בבית חסר מעצורים וחסר גבולות ( כדאי לקרוא את סיפרו של דנקנר על תולדות דן בן אמוץ על מנת להבין ...). שורה תחתונה : גועל נפש.
עמיר | 30.04.17
113.
תוכניות הטבחות בטלויזיה עלה לראש
עם כל הצניעות המתבקשת , ולאחר ששילמנו במשך השנים הרבה "רבה גאלט" , אני ממליץ בפני המסתנוורים לעצור לרגע - לספור את "ההצלחות" , לא כל מי שמנחה תוכנית טבחות בטלוויזיה ומפזר חיוכים , כולל אמרות שפר הוא אייקון שיביא לתמימי הדרך והאנשים הטובים , באמת טובים ותמימים את ההצלחות הכלכליות . אנא , היזהרו , שלא תמצאו עצמכם מוכים שוק על ירך וחייבים מאות אלפים שקלים אחרי ההשקעה ממקורות עצמיים . שקל יקר שעבדתם עבורו , המושקע בעסקי המזון הופך הרבה פעמים לשקל שמתנדף . קצת להתקרר מההצעות החמות .
ג'רי פראנגל | 27.04.17
110.
שוק צפון כרגע נטו כישלון!!!
לצערי הכתבה מייחצנת נטו את אנסקי שעסוקה 24/7 בלמתג את עצמה ופחות מראה את הצד האפל והמרוסק של שוק צפון... שתתעורר מהחלום שהיא חיה בו ותתחיל לעזור לאותם דוכני אוכל שמתרסקים אחד אחרי השני "שוק צפון" הכניס והחתים כל מיני עסקים שלא קשורים לתמהיל רק בגלל נטו רווח כספי לכיס שלה ולגרוש שלה... לכתבת לכי תעשי סיבוב בשוק תשמעי את קול בעלי הדוכנים שחלקם כבר סגר עם הפסדי ענק וחלק לא קטן בדרך לסגור! (כולל מקומות שסגורים ואחרי שנה לא מצאו להם מחליף) המקום עייף לא מניב שום די ג'יי או הצגות לילדים בשבת בבוקר ברמה חובבנית מינוס לא ירים את הכישלון, לכתוב חזרתי מניו יורק בדרך לפתוח שם עוד שוק ופה מתחת לאף שוק צפון מתרסק ולא לראות את זה ולטפל מהיסוד בכל הכשלים זה נטו שגעון גדלות וימים יגידו... כלקוח ליבי עם אותם נאיביים שמכרו להם סיפורים והם חתמו על חוזים מטורפים
מאור | 25.04.17
109.
בתכניות הבוקר היא עושה רושם רע של אישה ריקנית
מלבד כמה ססמאות ריקות אין לה דבר מעניין לומר. לא אישיות אלא רצון של ילדותי להיות חמודה ועדינה. אלה תיאורים הכי רחוקים מאשת עסקים מצליחה. הייתי מצפה גם שיערכו את הקטעים שאביה מלטף את ידיה בהגזמה. זה נראה רע עד כדי סטייה. מלים יפות ושפה רהוטה לא תמיד מחביאים מאחוריהן חכמה, אלא רק הרגלים.
שמנסה להיות חמודה | 24.04.17
96.
כתבה שמסכמת בטלנות מהי
עשית לעצמך חיים קלים, בטלנית, אז אכלת אותה. זה הכל, מי שלא קפדן לפרטי פרטים, עובד קשה, ומוכן לקחת על עצמו לחפור בכל אספקט בעסק, ולא משנה איזה עסק, בסוף עושה טעויות ואוכל אותה. אין קיצורי דרך, עבודה קשה ויסודית מא' עד ת' ילדה בטלנית מפונקת שהתבגרה קצת מאוחר, זה כל הסיפור פה בכתבה ותו לא
די נו באמת | 11.04.17
89.
מיכל אנסקי
מאוד אוהבת לראות אותה המאסטר שף,אך לפי עניות דעתי,לא מתאימה להנחות את תכנית הבוקר עם יואב לימור,לא מבינה הרבה בפוליטיקה,לא שואלת לעניין וגם ״מגמגמת״ לפעמים ולא מוצאת את המילים הנכונות ויואב מציל אותה.חבל ללכת לשטח שאת לא חזקה בו ,תתמקדי במה שאת יודעת הכי טוב וזה השטח הקולינרי.
דליה | 11.04.17
87.
נו טוב, נפרגן? לא, לא נפרגן
אין ממש מה לפרגן, די נראה שהיא יודעת לסובב אנשים ואת העןלם סביבה, ואם תרצה גם תגביר את קצב הסיבוב. לא מאמין אפילו לשניה שהיא איבדה שקל במיזמים הכושלים שלה, וכל הבכי ונהי של "קריסה" זה למראית עין בלבד, תוך השארת חייבים ומסכנים מאחור. וזה עוד עם נוגדנים לקפיטליזם... כמה מפחיד!
רופא | 11.04.17
83.
די נמאס
נמאס לראות אותה בכל מקום. אני מפרגן לכישרון. וזכותה לעבוד להתפרנס ולהרוויח כסף. שיהיה לה ממה שריטות. אבל לי ממש נמאס לראות אותה. יש גבול לכמות החשיפה. זה ממש כמו בר רפאלי . יוצא מכל החורים משתלט על כל פינה כבר אי אפשר להתחמק כמו זיהום סביבתי. צריך להגביל. פרסומות תכניות טלויזה בוקר וערב. דיי.
אדי | 11.04.17
82.
וואו כמה פרגון, זה בטח הפקקים של פסח
אני לא מכיר אותה, וגם לא ממש צופה במאסטר שף ושות', אבל: 1. אחלה ראיון, מפרגן במידה בריאה - לא מתחנף ולא מדלג על שאלות פחות נעימות. 2. דעתנית במובן החיובי של המילה. 3. ניגוד לאחרים, עשתה דרך עצמאית, נפלה בדרך למדה מזה והתקדמה בחזרה. 4. יש לה כנראה חושים עסקיים טובים בנישה שלה. 5. וואו כמה קוטרים/בכיינים/משועממים יש לנו בעמישראל - אני יודע שמאוד כואב לפרגן, אבל בטח לא צריך לעשות את ההיפך, רק מצרות עין וקנאה במישהי מצליחה. חג שמח!
אבנר סטפק | 11.04.17
78.
מיכל אנסקי
מיכל אנסקי יש לך מושג בענף המזון בכלל? רברבנית, קשקשנית ונוכלת לא קטנה, אבל מה לעשות שבמדינה שלנו רק אנשים מהסוג שלך מצליחים? גזלת כספים מאנשים שהאמינו ובטחו בך. והיום פתאום היא מגישה תכניות בוקר בטלוויזיה ואת מי אנחנו רואים בתדירות גבוהה נכון ניחשתם האבא של אלכס אנסקי
ניסו | 10.04.17
72.
מיכל אנסקי היא כל מיני דברים אבל היא לא מוגדרת
היא קצת זה וקצת זה, קצת מנחה , קצת מבינה, קצת מנסה להיות אשת עסקים, הרבה רעש וצלצולים . אז נכון שלא אוהבים נשים כוחניות שבדרך ערמומית מגיעות להיות הבעלים של מתחמי מזון, הבעיה שלה שהיא מכל דבר רק קצת, וכלום בעצם לא ממש מגובש לדבר אחד. הזוגיות שלה גם מוזרה, פעם עם זה פעם עם ההוא, זה לא נותן שם טוב... פעם אמה עם יהונתן גפן פעם היא נשואה לליבק, הרבה לופט גישפט, המון דיבורים על אוכל מופשט, וצחקנות ערמומית ולא נקייה מחטא.
ליל סדר | 10.04.17
68.
מיכל אנסקי
הגברת רחוקה מאוד מלדעת מה בדיוק היא עושה, שוק הצפון ממש יקר ולא הולך, שוק נמל תל אביב עלוב למדי , וכדאי לראות שוק בחול על מנת להבין כמה היא גרועה, יש לה יחצנים טובים ומזל שאלכס אנסקי הוא האבא שלה , אחרת היא פשוט ענבל אור, ודרך אגב האם הספר של ביבי הוא הספר שלה היא נראית ממש גרוע שלא לדבר על האיפור , אז מיכל דיי להצגות,,,,,,
גילי  | 10.04.17
56.
הסיפור של אוכל
אוכל אוכל האוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל האוכל אוכל אוכל אוכל אוכל האוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל האוכל אוכל אוכל נמאס. אוכל אוכל האוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל האוכל אוכל אוכל נמאס. אוכל אוכל האוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל האוכל אוכל אוכל נמאס.
גודמן | 10.04.17
46.
מה אתה מקשקשים
מותק של בחורה עם אחלה רעיונות, אוכל טעים בשוק קטן ואיכותי אני והמשפחה שלי בשוק צפון לפחות פעם פעמיים בשבוע, אחד רוצה פיצה, אחד המבורגר, מרק ראמן ודגים וכולם יושבים לאכול יחד ורדה, המחירים ממש לא בשמיים, אם היינו אוכלים במסעדה היינו משלמים לפחות מאה שקלים יותר אז רדו ממנה, ואני אוהב אותך מיכל
בן | 10.04.17
15.
חיוך ממזרי
כתבה מוזמנת וממומנת ע"י יחצנות לקידום שם ומיתוגו .שלא יעבדו עלכם לכבוד החג. כסף מעובדים לא לוקחים אפילו . שהעובדים עבדו בחברה ויש חסות של מנגנון חברה .לעובד צריך לשלם נקודה .זה גזל.ולא צילומים ויחצנות. יעזרו לך. כי בלילה שישנים נזכרים שלקחת כסף מאנשים. ועם זה רק את חיי ונזכרת זה ילך אתך עד הסוף. לעובד. משלים. נקודה .... חג שמח לכול בית ישראל
tim | 06.04.17
13.
גם אני סבלתי מן החינוך הסוציאליסטי הזה...
...שמשדר לילדים שכסף זה משהו מלוכלך, ושאם הם רוצים כסף הם אנשים רעים ומושחתים. הגישה הזאת מייצרת אנשים עניים כרונית, פראיירים שדופקים אותם על כל צעד ושעל, ובסופו של דבר חייבים לבקש נדבות מכל מי שהם מכירים. קשה מאוד להיפטר ממנה ולעשות את הסוויץ' שלהרוויח כסף ביושר זה בסדר גמור, ושזאת לא בושה לדרוש תשלום נאות על עבודתך הקשה.
אורן | 06.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת