אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האותיות הקטנות בהסכם לקיצור שבוע העבודה: נתנו שעה ביום, לקחו הרבה שעות בלילה

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

42.
מדינת חלם
אז מה הרווחנו פה בכלל? קודם כל מה זה שעה בשבוע? זה צחוק מהעבודה? רוצים לבוא לקראת העובדים במדינה תורידו ל-40 ש"ע שבועיות כמו שנהוג בארה"ב, קנדה, אוסטרליה ועוד...והנה אנחנו מתבשרים שכביכול נתנו מפה אבל לקחו משם...אז לא עשינו כלום ושום דבר. ממש מדינת חלם, די כרגיל יש לציין!!
נורה | 19.03.18
33.
לא הבנתם כלל
בגלל שבלילה אפשר לעבוד 7 שעות ובפועל המשמרות הן 8 שעות המשמעות שהשעה השמינית בכל משמרת לילה היא נוספת ודבר זה מקטין את כמות השעות הנוספות שאפשר לעבוד באותו שבוע של משמרות לילה. בשבוע שבו 6 משמרות לילה של 8 שעות יש כבר 6 שעות נוספות מובנות דבר שמצמצם את כמות השעות הנוספות שאפשר לעשות באותו שבוע. ומכאן השינוי...
דני | 02.04.17
31.
קיצור שעות העבודה
אבי ניסנקורן ממשיך להתל בעובדים, יד אחת מעניקה קיצור שעת עבודה שבועית וביד השנייה נכתש חוק שבוע עבודה ומנוחה. ושוב, התעשיינים מתעשרים והעובדים החלשים הופכים לעניים יותר. שלי יחימוביץ - הביעה עמדה נחרצת וברורה בנושא זה - וכאשר תבחר לעמוד בתפקיד ראשת ההסתדרות תאבק בלהט בכל העוצמה נגד חוק פסול זה!!
אילונה | 02.04.17
28.
עד כה מותר היה לעבוד 12 שעות בלילה
בכל משמרת ויום עבודה מותר לעבוד עד 12 שעות העניין הוא שבמשמרות לילה, גמול השעות הנוספות מחושב מהשעה השביעית. בזה אין ממש חידוש. מה שכן, על פי חוק שעות עבודה ומנוחה מותר לעבוד רק 7 משמרות לילה בתוך 3 שבועות וכעת משנים את זה ל 7 משמרות בתוך שבועיים... זה הבדל רציני.
מישהי שמבינה | 02.04.17
25.
עבדים היינו לפרעה (ביבי).
אני לא גר בישראל. לפי חוזה העבודה שלי אני מחויב לעבוד (תכינו את עצמכם) 37.5 שעות בשבוע (אבל לא דופק שעון בכניסה, אז בפועל לאף אחד לא אכפת). כמו כן אני מקבל 30 ימי חופש בשנה, בגלל שיש לי מנטליות עבדות ישראלית אני היחיד שלא מנצל אותם. מדינת ישראל היא פשוט מקום גרוע. אמנם זה לא הודו, אבל אחרי 8 שנות ביבי זה כבר לא רחוק משם. אתם בחרתם בשמוקים שמאפשרים את זה, עכשיו תסבלו.
דגככדגעדגכ | 02.04.17
20.
ברוש חבר של עופר עיני
ברוש מנסה בכל הכוח לעזור לניסנקורן להיבחר ,וכולם יודעים שניסנקורן הוא בובה של עיני ששותף בעסקים של ברוש. בקיצור נכלוליות בהתגלמותה ,לא תועלת לעובדים. שלי יחימוביץ היא בעל התפיסה החברתית , האינטיליגנטית והלא קשורה לבעלי הממון ולהיפך ,היא זו העשויה להביא השינוי האמיתי.
נויה | 02.04.17
5.
החוק הקיים גזירה שהתעשייה לא יכולה לעמוד בה!
במפעל שעובד 24/7ולא יכול להפסיק לעבוד לדקה, ברגיל - עומד בדרישות החוק. משמרות לילה 7 שעות. וברגיל אין שום בעיה - בשבוע יש 168 שעות. וכדי למלא אותו יש 4 משמרות של 42 שעות בממוצע. לכאורה אין שעות נוספות. אבל מה עושים כשעובד חולה? חופש או חג? אז עובד במשמרת לפניו ובמשמרת אחריו עושים עוד 4 שעות כל אחד. בניגוד לחוק הקיים. כי אי אפשר להשבית קו ייצור של 4-5 עובדים שעובד סביב השעון רק בגלל שפעת של עובד. ואי אפשר למצוא עובד שרק יחליף חולים. בלתי אפשרי. ההסכם החדש יאפשר לעשות זאת בצורה חוקית.
X | 02.04.17
4.
לא אכפת להסתדרות מהעובדים
לא יאומן,,, ההסכם הזה לא שווה כלום לשאר המשק שחלקו עובד גם ככה בהסכם שכולל שעות נוספות תחת שכר גלובלי והוא לא מקצר לאותם עובדים כלום. מדוע לא התקדמו לפתרון של עוד 4 ימי חופש בשנה שבאמת היו עושים הבדל לכל המשק כולל למקומות הבילוי והמסעדות? בקיצור, חסכו עלינו העובדים בשביל יחסי ציבור... ומסכנים עובדי משמרות הלילה שההסכם הזה נעשה על גבם
קשקוש בלבוש | 02.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת