אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עודף גביית המס יקשה למנוע העלאה של קצבאות הנכות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
חברים יש נכים שלא יכולים לעבוד
נכים עם 100% אי כושר עבודה. עליהם מדברים. אין שום בעיה עם החינוך שלהם, הם רוצים מאוד לעבוד, אבל לגמרי לא יכולים. חלקם אפילו לא יכולים להתקלח לבד. ויש כסף, יש עודפים עצומים בביטוח לאומי, אבל רצון אין. והאוצר גוזל כספים אלו לצרכיו ומשאיר את הנכים למות. ובדרך גם מבזבז לחינם כספי מדינה כי רבים מהם מציפים את בתי החולים בשל חוסר יכולת לרכוש תרופות.
משה | 13.04.17
9.
ל-8.ואם אין כסף לארגוני הצדקה? ואם
המבקש לא מתאים לקרטריונים של ארגוני הצדקה? ואם המבקש מתאים לקרטריונים אבל הוא אסון יחצנ"י לאירגון הצדקה? שיגווע ברחוב? בסוף זה יעלה לך יותר בהגנה מפשיעה, תחזוקה של הסביבה, העלות הנחבאת של פירוק חברתי, שינוי נורמות של קישחון לב (ז"א התרגלות למראות קשים) ובקיצור- דרום אמריקה.
מעניין | 03.04.17
5.
כולם רוצים להיות פוליטיקלי קורקטים וכמובן
שאף אחד לא רוצה להראות שהוא מתנגד לנכים ותכלס, ברמה הרעיונית, הם צודקים. גם אני חושב שהקצבאות הן בזיון. רק מה? מאיפה בדיוק מביאים כסף? זה שיש עודף זה נחמד, אז נניח ויחלקו לכולם השנה. ואז מה? בשנה הבאה הם לא צריכים לאכול? אולי צריך לקצץ בהוצאות? סבבה, אבל כל ההוצאות שרוב האנשים מחשיבים למיותרות לא יגיעו לסכומים הנדרשים. רוב הכסף בישראל הולך לנושאים הגדולים שבלב הקונצנזוס כמו ביטחון או חינוך. מישהו יסכים לקצץ בחינוך כדי להגדיל את הקצבאות לנכים?
שאלה | 03.04.17
4.
חבל על העלאה לנכים
טמטום להעלות את המשכורת לנכים,שיתנו לנכים תמריץ עבודה במקום, ברמה שגם למעסיק ישתלם להעסיק אותם!!,איך אף אחד לא חשב על זה בכנסת הזאת איפה הראש! וכל הכסף הזה והעלאה שהבטיחו לחיילים ירדה מהפרק,וגם במיוחד לקשישים שלהם במיוחד מגיע הכסף הזה,מספיק כבר יש מלא נכים ומלא אנשים במדינה הזאת שאוכלי חינם נמאס,אולי מעטים מהם באמת מסכנים אבל לא מגיע לטובת הכלל!
רון | 03.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת