אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המשנה ליועמ"ש בביקורת נוקבת: "פיצול החדשות מתאגיד השידור - לא יעשה טוב לא לתאגיד, ולא למדינה"

73 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

69.
מישהו החליף את התמונה של המאוסה
מישהו החליף את התמונה של המאוסה, ולמרות זאת ואולי בגלל זה לעו"ד דינה זילבר, פרצוף אנטיפטי מריר המשדר שינאה ליהודים שום חיוך לא ימחק את השדר המאוס מפרצופה של המנוולת, שדומה מאד לפרצוף משדר שינאה של עו"ד טליה ששון חיים בינינו אנשים המפיצים שדר של גסיסה ומוות, שניהן (ששון וזילבר) הן כאלו
ש"ט | 04.04.17
65.
העם לא רוצה תאגיד שידור , כנסו
לא יקרה כלום אם מחר בבוקר יסגרו את רשות\תאגיד השידור. שום בנין מפואר לא יקרוס. להפך, בנין רקוב שעבר זמנו שעולה לציבור כמיליארד שקל בשנה, שמשדר פוליטית את השמאל שבקלפי מקבל 1-3% כאילו יש לו תאגיד שידור פרטי פוליטי במימון ציבורי ...זו שחיתות שנמשכה מאז קום המדינה , לא בקבוקים לא סיגרים ולא ריהוט גן ...פשוט תתביישו , אי אתם מעזים לקחת מכספי ציבור כמיליארד שקל על חשבון נכים חד הוריות חיילים משוחררים , גני ילדים ועוד ... ??
חורבן בית שלישי ? | 03.04.17
57.
כי האג'נדה שלה שמאלנית, לא "מקצועית"
שמאלנים מומחים להציג את דעותיהם שבאות מהשקפת עולמם כ"מקצועיות" כדי לנסות לכפות אותן כאשר הם מיעוט, לא זכו בבחירות והסיכויים לזכות בבחירות נראים רחוקים. עוד טקטיקה אהובה על שמאלנים היא להגדיר את האג'נדה שלהם במסגרת שיח של "זכויות" ואז אפשר להשתמש בשמאלנים בבתי משפט כדי לכפות אותה בלי לזכות בבחירות. זה פטנט יפה. חבל רק שבימין כבר מזמן עלו על הפטנט ועל הציניות שהשמאל עושה בו שימוש.
עודד | 03.04.17
51.
כשרשות השידור פגעה באזרח היכן היתה הדמוקרטיה?
לציבור לא אכפת מרשות\תאגיד\קומבינת השידור כיוון שהוא עדיין זוכר את קודמתה. הציבור מאס בבתי המשפט כי שופטיו מזלזלים בו ומאפשרים לכל עבריין לצאת בזול. משטרת ישראל זה אתר פייסבוק, כאשר פורצים לביתי אחת לשנתיים הם לא עושים דבר! ככה הורסים דמוקרטיה, רשויות עצלניות שמזניחות את הציבור מייצרות ואקום שעבריינים שמחים למלא. העיתון ישראל היום משמש כשטיח חינם לקקי של הכלב שלי, תודה שלדון!
דניאל | 03.04.17
47.
ליוע"מש אג'נדה "טובת המדינה". שתיעץ בנושא חוק
למה פקידה משפטית בכיר ממורמרת שלא עושים את טובת המדינה וטובת הרשות? זה לא תפקידה לדאוג לטובת המדינה זה התפקיד של השרים. שאנשי המשפט יגידו אם זה חוקי או לא חוקי, ואת טובת המדינה ישאירו לדרג המבצע. רק בישראל עיתונאים, יועצים משפטיים, שופטים ודרג פקידותי מריצים אג'נדות משל עצמם.
כלכלן | 03.04.17
39.
את יועצת. לא רוצים את דעתך - תתפטרי.
מי בכלל מסמיך אתכם לחנך אותנו? יש חוק - אתם רוצים - תגישו כתבי אישום. אל תחנכו אותנו. כל מה שחוקי - לא עניינכם. תפסיקו לדחוף את האף שלכם. אתם לא יותר מוסריים מן הציבור. זכותו של כל שר לפעול בכל דרך חוקית. גם אם פוליטית לא מוצא חן בעיניכם. כל פקיד שהיה מפיץ ביקורת על הדרג הפוליטי בצורה שאת עושה -- היה עף מזמן.
א.פ. | 03.04.17
34.
בקורת של עובדת ציבור מה זה אומר ומה ניתן להסיקנ
האם מותר לך לבקר, הרי זה בקורת גם על מי שממונה עליך. האם ניסתה לפני הבקורת לכתוב לממונה עליה, לא נראה לי, אחרת היא הייתה אומרת. דעתה לא יותר טובה מדעת אזרח מהשורה. תפקידה, לא נותן לה מקדמה. והכי חשוב, תתפטרי תלכי לפוליטקה ונראה מי ילך אחריך.
אבי כהן  | 03.04.17
22.
המבוקר ממנה את המבקר -אפריקה ??
כל עוד המבוקר ממנה את המבקר או את היועץ המשפטי או החשב השחיתות במדינה תגדל ונפוך בסוף לעוד מדינה נכשלת . לכן מבקר המדינה חייב למנות את המבקרים בכל הגופים הממשלתיים והעירוניים היועץ המשפטי לממשלה ימונה ע"י הכנסת בהצבעה חשאית וימנה את היועצים המשפטיים . והחשב הכללי באוצר ימנה את החשבים .
לילי | 03.04.17
18.
על זה נאמר: הגמל לא רואה את דבשתו
הגברת המלומדת כל כך טבולה ברחמים עצמיים עד צוואר והיא לא מסוגלת לראות שהגילדה שהיא שייכת לה מנותקת לחלוטין מהמציאות ומהעם. חוק ומשפט זאת לא מתמטיקה ולא מדע מדויק אחר. לחוק ומשפט יש כר פעילות נרחב שמצריך דמיון והעזה. רוב המשפטנים בארץ כלואים בתוך מסגרות ארכאיות ומושפעים מעמדותיהם הפוליטיות. המושג THE LAW OF THE LAND רחוק מהם כמזרח ממערב. בקיצור גבירתי הנכבדה. תעשי את העבודה שלך נטו ותפסיקי להתבכיין. אם משהו נהרס הארץ זה האמון של רוב העם בבית המשפט ובזה רק אתם המשפטנים אשמים.
אחד מהעם | 03.04.17
10.
צודקת באופן חלקי בלבד
למה חלקי. כי גם היא במתקפה משפטית אגרסיבית על החברה האזרחית בלי לשים לב לכללי העבודה והפרדת הרשויות לדוגמה חוות דעת משפטית שאוסרת קיום אירוע בו מופיעים זמרים גברים (ללא נשים) - למרות שמדובר באירוע פרטי ואף אישה לא מעוניינת להופיע על הבמה - ולמרות שאף אחד לא פנה אליה, היא מוציאה מכתבים מתלהמים על סמך כותרות בעיתון אז בואי נשמור - כולנו - על עיקרון הפרדת הרשויות
אזרח מודאג | 03.04.17
1.
מה שהפוליטקאים מהימין לא מבינים ולא רוצים להבין
דינה זילבר לא באה שמאלנית לפרקליטות. שי ניצן לא בא שמאלני לפרקליטות. ה"בעיה" בפרקליטות ובמשפט בכלל, היא פשוטה מאד. קוראים לה "אוניברסליות". המשמעות פשוטה - את החוקים והכללים צריך להחיל על כולם באופן שווה. ערבים ויהודים. ימנים ושמאלנים. אחרי שנים בפרקליטות דבר אחד נחקק - כלל הוא כלל אחיד ומחייב באופן שווה לכולם. הפוליטקאים והטוקבקיסטים לעתים מסרבים להבין את זה. הם רוצים שאותו כלל יוחל באופן שונה על אנשים שונים. אבל זה לא ה-DNA של פרקליט. אז דינה זילבר איננה שמאלנית. רק משפטנית.
משפטן | 03.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת