אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החותמת הסופית על הכישלון של ארנה: יחדל להיות קניון - ישמש כמתחם למשרדים ופנאי

55 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

52.
הקניון נבנה בהנחה שחוף התכלת יבוא אחריו.
היזמים בנו על כך שהפרויקט הבא יהיה בינוי חוף התכלת והוא זה שיספק לקניון רווחה כלכלית. מה לעשות שבדרך להמשך המומנטום אלי לנדאו פרש מהמירוץ וגברת גרמן שהחליפה אותו הכניסה את האזור לקיפאון מוחלט והשאר נכתב בספרי ההיסטוריה. קניון ללא תושבים מסביבו לא יכול להתרומם. ראו דוגמה את קניון רמת אביב שהוא אחד המצליחים בארץ.גם קניון ארנה היה יכול להיות קניון מצליח בתוך אזור מאוכלס.
דרדס כתום | 10.04.17
51.
שתדעו לכם שהמסעדות מפוצצות
מי יתן והמקום יהפוך לתחנה המרכזית החדשה של הרצליה ואחרי שכל המשקיעים המליאנים ינטשו, המשטרה תנקה את האיזור ויבנו במקום פארק ציבורי, מגורים למשפחות, לסטודנטים ובית גיל זהב - וכולם בני המעמד הלא מקומבן הנושא בנטל. ואם לא, אז עדיף זונות ונרקומנים על מה ומי שיש היום.
שונא את המקום | 10.04.17
29.
בביזנס הכל זה cycle. והקניונים הבאים בתור להיעלם
קחו למשל את מה שקרה לבתי הקולנוע. פעם היו בתי קולנוע אמיתיים ברחובות העיר. באו הקניונים פתחו אולמות וגמרו עליהם. ואז באו המתחמים הגדולים קרי סינמה סיטי ויס פלאנט וגמרו על האולמות בקניונים. בביזנס הכל זה סייקלס. מה שלמעלה היום מחר הוא למטה וחוזר חלילה.
אוהד | 09.04.17
28.
זה הקניון הראשון אבל לא האחרון:
יש הרבה סיבות למה הקניון הזה נסגר וחלקם כתובות בתגובות , אבל מה שלא נכתב זה שאנשים עוברים לקנות באינטרנט ובהרצליה זו אחת הערים עם אוכלוסיה סוציואקונומית גבוה והם עוברים לשימוש ברשת . אפשר להוסיף לזה שעל כל 100 איש בונים פה שלושה קניונים עם אותם חניות
יוני | 09.04.17
23.
שהכל מופנה ופונה לעשירים וסמלי הסטטוס מתרבים
נהפכנו עבדים של מותגים ויוקרה, אין לנו שקל על התחת כי היבואן, הקבלן והיזם חוגגים עלינו שיקר זה טוב לנו ובכל פינה יש מסעדה ומלון, טיסות וגיפים והלוואות חוגגות. או שיעלו משכורות למעמד הביניים או שיתרסקו עם מפלצות הנדלן שלהם
זהבי | 09.04.17
22.
לא בנוי נכון וחסר כל החנויות שמושכות קהל
קניון 50 מטר מהים ועדיין לא רואים את הים משום מקום בקניון עצמו, מבחוץ בין הים לקניון החליטו לבנות כביש ומצד אחד רואים רק מרינה מלאה בסירות, סבבה אבל איפה הים? מי תכנן את המבנה הזה כל כך גרוע, אולם אירועים שבנוי מעל חניון עם נוף לכיכר במקום לים זה תכנון? לא רחוק משם קניון שבעת הכוכבים ישן בסיסי ומצליח פי כמה, למה? כי פשוט להגיע יש חניה בשפע ויש חנויות גדולות שמושכות קהל לקניון רגיל ולא של סנובים
גיא | 09.04.17
15.
למישהו יש הסבר לכך?
מדוע הקניון לא מצליח? מדובר באחד המקומות היפים במרכז. מאוד נגיש, חניה בשפע, מגוון חנויות טוב. יש סופר די טוב, גי'מבורי חינם לילדים. בחוץ מרינה מדהימה שכיף לטייל לאורכה. אנחנו גרים בתל אביב וזה הקניון המועדף עלינו. לא ברור לי מדוע לא הצליח. יש למישהו הסבר?
בועז | 09.04.17
8.
יש לדרוש הסבת המתחם לשיכוני סודנים
לא יתכן שהרצליה נעזרת בכוח עזר של סודנים במסעדות בהרצליה פיתוח ובניקיון של רחובות העיר, אך לא מספקת לסודנים דיור, ולכן אלה גרים בדרום ת"א ומגיעים כל בוקר לשרת את ההרצליינים המפונקים. רוצים סודנים שינקו לכם? ספקו להם דיור! נמאס לנו הדרום תל אביבים לספק דיור לסודנים שלכם! להרצליינים לא צריכה להיות בעיה עם הסבה של קניון ארנה לשיכון סודנים. הוא לא נמצא ליד הבית שלהם. להבדיל מהסודנים שגרים אצלנו.
תל אביבי | 09.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת