אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון החליט על תוספת של 4 מיליארד שקל לקצבאות הנכים

56 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

54.
ביבי לא פתח מפעל 1 כבר 15 שנה
מאיפה יגיע הכסף? חינכו את האנשים לבזבז הכל בקניונים ועל מכוניות חדשות. ליחידים שיש להם כסף וקנו דירות - תקעו חוק שעוצר אותם. לכן אלה שיש להם כסף קונים דירות בחול. ההתמוטטות הכלכלית קרובה. ביבי עוד מתקופת היותו שר אוצר טען שבארץ ישנה פירמידה הפוכה של עובדים מול פרזיטים. כשלפיד גרם לחרדים ולערבים לצאת לעבודה. ביבי הפיל את הממשלה של עצמו. בממשלה הנוכחית הוסיף 3 מיליארד לחרדים באופן ישיר ועקיף.
איל | 13.04.17
50.
בושה וחרפה..
בושה וחרפה לאותם מנהגים כשר האוצר וראש הממשלה ועוד כמה כאלה שמשתמשים בכספי הנכים שלא גומרים את החודש עד כדי כך שהפכו להיות נזקקים ולחיות על חסד של עמותות וארגונים ולהושיט יד לגמור את החודש שהיה להם מה לאכול ..כשממשלת הליכוד ברשות נתניהו מעל 12 שנים לא ראתה אותם ממטר ונתנו להם לחיות חיי אומללים בצער וחרפת חיים וכל זה מדובר באנשים שעבדו ושלמו ממיטב כספם שנים ביטוח לאומי ומזלם בגד בהם והפכו לנכים או כאלו נכים שפשוט מכל מיני סיבות נהפכו לנכים..וזקוקים לעזרה ולטיפול וקיצבת נכות לחיות בכבוד..
יהושע | 12.04.17
49.
משיהו יודע לפאוט את זה
יפה לא יודע בפעם הקודמת חללקו 800 מליון שח קבלתי 70 שח תוספת זנ הספיק ל12 ימים של תוספת קוטז משהו יכול לסבר את עיני כמה אני הקבל תוספת 900 שח עד 4000 או שכר מנימום אני לא שואל מדוע הוחלט כך ולא בדרך הפשוטה הממשלה קבעה כי שכר במינמום הוא כ-5000 שח אז מדוע לא לתת מדוע מותנים משכר המינום ועם זה שהחליט יש מושג על יוקר המחיה או הצרות של הנכים
ישראלי | 11.04.17
45.
חרדים וערבים
80 מיליארד שקל משולמים כל שנה דרך הביטוח הלאומי לחרדים וערבים. לחרדים דרך קצבאות ילדים ישיבות וקיצבאות אבטלה. לערבים. דרך קצבאות ילדים ודמי אבטלה. יש ערבים בעיקר בדואים שמחזיקים 4 נשים עם 50 ילדים. מקבלים 30 אלף שקל בחודש מביטוח לאומי. לבטל את התשלום הזה לכולם. יש חבר כנסת ערבי שנשוי לשתי נשים. מדוע אינו מושם בכלא על ביגמיה?
אבי | 11.04.17
40.
העלאת קיצבאות
נכון שיש אולי החלטה להעלות את הקיצבאות לגובה שכר המינימום אך בטוח הדבר יעשה רק לנכים של 100% ומה עם יתר הנכים שעליהם לא מדברים בעלי קיצבה של 1733 ש"ח לחודש האם מזה אפשר להתקיים איך אפשר לחיות ככה ומה לעשות שהביטוח הלאומי הרי כל מטרתו היא רק לקבל כסף אבל לא לשלם כסף ומה יעשה בן אדם בן 65 שאף אחד לא מקבל אותו לעבודה בגלל גילו ובגלל שפע מחלות שבהם הוא חולה מחלות שמונעות ממנו לעבוד רגיל אבל יכול לעשות עבודות קלות אדם כזה המדינה זורקת לכלבים ואף אחד לא נותן דעתו על זה
בני שטיין | 10.04.17
38.
כחלון
השר הכי שנוא במדינה מתרסק בבקרים בגלל המס על דירה שלישית שדפק עשרות אלפי גמלאים בלי פנסיה רוצה להשיג לעצמו הדגים ומעלה לנכים שכר בעוד 4 שנים איזה הישג . תבטל את מס דירה שלישית מס אכזרי לא הוגן לא צודק ומכניס את ידה של המדינה לרכוש פרטי דל אנשים לא עשירים שחיים מההשכרה
משה  | 10.04.17
36.
רק לא על הגב של העצמאים עם הכתפים החלשות שלהם
שיקח מהפנסיות של עובדי המדינה, מהמשכורת והפנסיות של החכ''ים, של השופטים, שיקח מחברי ההסתדרות הבטלנים, שיקח מהפנסיות של אנשי הקבע, מהמיליונים ששכל אוכלי החינם של במגזר הציבורי במקבלים , אך שלא יקח מהעצמאים שקורסים בנטל.
אילן | 10.04.17
35.
סוף סוף מישהו באמת דואג לחלשים.
הנכים לא אשמים שהם כאלה ובדרך כלל לא יכולים לעבוד, וגם אם הם יכולים זה בדרך כלל בשעות מוגבלות ושכר לא גבוה. כל הפוליטיקאים מדברים על עזרה לחלשים ול"שקופים" ובפועל לא עושים כלום. סוף סוף קם שר עם מצפון ועושה מעשה. יישר כוח לשר כחלון.
מנחם | 10.04.17
17.
זה המחיר לכשלון בדיור
זה המחיר לכשלון בדיור ונטישת הבוחר את כחלון. כחלון כרגע בסכנת בחירות תמידית והוא ״סחיט״, כל מי שיכול להתעמת כרגע עם כחלון ולהציג אותו בתור שר אוצר קמצן יקבל את מבוקשו. הבעיה היא שהכסף שכחלון מחלק הוא כסף של משלמי המיסים, מיסים נוכחיים ומיסים עתידיים שיועלו ברגע שתהיה האטה בגבייה. לכשלון יש מחיר.
מגיש קבלה | 10.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת