אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גנבי הבחירות

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
גונבי בחירות הם:עיתונות,אקדמיה,הוליווד,וגם האקרים
כל מעצבי דעת הקהל הם גונבי בחירות. דוגמא: העיתונות באירופה ובארה'ב שמפרסמת בצורה מוטה את מה שקורה בישראל- מדגישה מה שמתאים לה, מתעלמת ממה שמתאים לה- היא חלק ממכונת גניבת דעת הקהל, ב'נאורות' : עיצוב דעת קהל. 'מעצבים'-גנבים אחרים הם אקדמאים שמלמדים את הסטודנטים שלהם, ואקדמאים שמקבלים לפרסום רק מאמרים שמתאימים לאג'נדה שלהם. ממשלות משלמות הון ל'מעצבי' דעת קהל. זה כולל את ארה'ב. מעניין כמה אובמה שילם עבור בישול האביב הערבי, ובישול ההסכם עם אירן. האם זאת לא הייתה גניבת דעת קהל?
ר | 15.04.17
31.
עם בן אדם כזה מתיידדים ומממנים אותו.
לוקחים סיכון שהוא יתלבש על תמונות אינטימיות, יאזין, יצלם ויפיץ עלילות שווא. אך סימטריה מתבצעת עם אנשים כאלו, שאף אחד לא יתבלבל ולו לרגע. באם האדם הזה הופך להיות מטרה, אנשי יומינט מתחילים לשכור את השירותים שלו ומממנים אותו עם ביטקוין, שולחים לו נערות- מתנות- כסף, עד שיום אחד מגיע להאקר הזה אדם ושותה איתו קפה, מאתר אותו ומראה לו תמונות של אמא שלו ושל אחותו - מספר לו כי החבר של אחותו הוא סרסור שהופעל במכוון ומתדיין איתו על השלכות מעשיו. להוליווד יש עוד הרבה מה ללמוד מנפלאות משחקי הצללים.
חוני המעגל הקונקרטי | 15.04.17
28.
ההאקר הפך לאליל כל יכול, הקובע גורלות כרצונו.
מעתה גורל הבחירות או כל אירוע גורלי אחר ייקבע בידי ההאקר המקצועי והמתוחכם ביותר. מה יהיה? מפחיד ומצמרר. משתמע מהכתבה שהאקרים היו מעורבים בכמה מערכות בחירות, והם אשר קבעו איזה מועמד ייבחר. מעניין לדעת אם טראמפ נתמנה לנשיא, בעקבות התערבותם של האקרים. יש לפטר כל מנהיג, אשר נבחר בזכות התערבותם של האקרים.
סמי | 15.04.17
26.
כל מי שחושש מטכנולוגיה צריך להירגע כי ...
למשל השאלה - מי הורג באמת, הנשק או זה שמחזיק בנשק ולוחץ על ההדק? הטכנולוגיה דומה לנשק. הדרך שהשתמשו בה תקבע מה יוצא ממנה. לכן, כדי להימנע מפשעים שנובעים מטכנולוגיה צריך להילחם בקיצוניים שעושים בה שימוש טרוריסטי. זה אני מקווה לא נשמע חדש, נכון?
אריה מחדרה | 15.04.17
19.
ה"גולם קם על יוצרו"
אם הדבר נכון, ואפשר לחדור לעצמות של כל אחד ואחד, מה שווה הטכנולוגיה שהיא בשימוש היום, אצל כל אדם. הדבר מעורר דאגה ופחד בקרב כלל הציבור בעולם. אם אפשר לקבוע מי יזכה בבחירות, בלחיצת כפתור אחד, אזי הטכנולוגיה שווה לתחת. מאחר ובלחיצת הכפתור הנכון, אפשר לגרום לאסונות, למלחמה להתלקח, למוות של המונים, לשיתוק שווקים פיננסים, לשיבושים בהספקת מים וחשמל ועוד. עם חופן דולרים להאקר מקצועי, הוא יעשה את כל הנדרש ממנו. מפחיד!!!!!!!!!!!!!!!!
סמי | 15.04.17
17.
אסור להאמין לאף אחד ולשום קונספט, גם לא לעצמך
שקרים הם הבסיס לקיום האנושי משחר ההיסטוריה. הפלאח הפשוט אינו מבין בפוליטיקה באמת, אין לו גישה למידע ויכולת חשיבה עצמאית (אחרת הוא היה פוליטיקאי) וקל מאוד "לקנות" את דעתו. מי שחושב שהשמאל משקר, צודק. מי שחושב שהימין משקר, גם צודק. כולם משקרים וכולם רוכבים על הגב של הפלאח הפשוט בדרכם לתהילה. יכול להיות שגם אני משקר, אבל הרי פרדוקס השקרן הידוע, לא תדעו לעולם.
כרכום | 15.04.17
12.
6 התנין,
מסימני הבגרות של אדם היא להבין שאין בעולם רק שחור ולבן ברור שבעיתונות ממסודת יש הטיה משיקולים כלכליים, אבל היא גוף עם כתובת שאפשר לתבוע ושחלים עליו חוקים, מעסיק תחקירנים ומגבה את העובדות שהוא מציג במראי מקומות. תהיה ספקן לגבי כל דבר, אבל ברור שהחופש להפיץ שקרים מטורפים לא חלים על עיתונות ממוסדת כמו שהם חלים על אנשים אלמוניים בטוויטר.
ניר | 15.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת