אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גדעון סער מגייס לטובתו 4,500 סוכני ביטוח

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
לשעבר מן בעולם
יש להצטער על אנאלפביתים ביטוחיים ונבערים כמוך שחושבים שתחום הפנסיוני , תכנון פרישה והתאמת מוצר מתאים ללקוח תוך בקיאות אינסופית בשלל הרגולציות ופקודות מס הכנסה, הוא משהו שניתן לעשות באינטרנט כלאחר יד. פשוט לא יאמן איזה אדם נטול השכלה וערך עצמי אתה. יתכן ואתה צווארון כחול,מרוויח שכר מינימום ונכסיך דלים-אז לא אכפת לך.
לשעבר מן העולם | 13.04.17
10.
קצת מחשבה
ה"עיתון של המדינה" מבקר את גדעון סער? שמתמודד מול נתניהו (שנוא נפשו של העיתון)? אין כאן אלא רמז של העיתון לגדעון סער ..תתיישר על פי החליל שלנו ..אחרת ... חבל שהכתבת (המוערכת מאוד) הסכימה לשמש שופר בנושא זה ...ואולי לא הייתה לה ברירה ..בימים בו כל עיתונאי מרוויח שכר מינימום ..
אחד שיודע  | 13.04.17
9.
לשכת סוכני הביטוח המכונה:"שוקה"
ההשתתפות הרבה בכנסי הקליקה הזאת נובעת מרמת האירוח "כיד המלך" שגוזרי הקופנים האלה יכולים להרשות לעצמם. רמת האמינות של "שוקה" זהה בערך לרמתו של סער. למדינה צריך מנהיג שיוליך אותה להסדר מדיני עם הפלסטנים,סער רק ימשיך ויסבך את המצב.
דיוגנס | 13.04.17
7.
שר חינוך מתנשא, אדיש וקר
מזכיר שוב שבתקופת היותו שר חינוך פניתי אליו בתחינה. המועצה המקומית שלי נהגה במערכת החינוך שלנו כבשלה, גבתה כספים לא כדין והפעילה לחץ על הורים ותלמידים. השר הנכבד לא מצא לנכון להתייחס לפניות החוזרות ונשנות שלי. זה מנהיג? זה אדם שראוי לשאת משרה בשירות הציבור? גדעון, אני לא שוכח. תתרגל. מעכשיו הטוקבק הזה יהיה בכל כתבה עליך.
דודי | 13.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת