אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בפעם השנייה בתוך שנה: yes מעלה את מחיר שירות ה-VOD

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
בתור מנוי YES אני רק מחכה לאלטרנטיבה - ואז לא אהיה שם
YES והוט כופים על הלקוח לקבל חבילה של מאות ערוצים במחיר של 250 ש"ח לחודש, גם אם הוא צופה בארבעה ערוצים. ניסיתי לבקש חבילה צרה יותר במחיר נמוך יותר, אך טבלת התמחורים שלהם היא כזו, שאיך שלא תנסה תשאיר בידיהם את אותו הכסף. אני מחכה לאלטרנטיבה זולה יותר, וברגע שהיא תופיע - אני אוותר על שירותיה של החברה העושקת הזו.
סגולה | 08.06.17
10.
מה הבכי? יש המון חלופות זולות.
בכל פעם שהם יעלו מחיר יהיו להם יותר לקוחות שיעזבו אותם. טריפל סי, פרטנר ובעתיד כנראה גם אחרים יציעו חלופות זולות בהרבה. נטפליקס החל מהרבעון הקרוב תתרגם את כל ההצע לישראל לעברית. בקיצור תעשו מעשה ותעזבו כל ספק שנראה לכם שעושק אתכם.
חיים | 21.04.17
6.
אין דין, אין דיין, אין ממונה, אין פקוח
כל התירוצים מסביב נדושים, מוכרים וידועים. שינסו לעדכן תעריף של 1 סנט בארה"ב. שערו בנפשכם מה יקרה. 59 טומהאוקים לא יעזרו !!! ובמילים אחרות - אכלנו אותה. הממונה על הכבלים והלויין בישראל השאיר (בכוונה תחילה) פירצה הקוראת לחמסן הגזלן. אז ? לא ינצל את הדבר ? מה דעתו של השר כחלון בנושא ?
יוסי | 16.04.17
5.
חלופה סלקום
רק תחרות הוגנת ופיקוח ימנע מחברות הכבלים ויס להעלות מחירים כאוות נפשם. מי אשם? שר התקשורת. ומי שר התקשורת? נכון ביבי אבל את ביבי זה לא מעניין כי הוא עסוק בטיולים עם אשתו בכל העולם וזה בכלל לא בראש מעיניו. הציבור לא מעניין אותו בכלום. לכן החברות עושות מה שהן רוצות כי נותנים להם להעלות מחירים
אילי | 14.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת