אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אם כל ההוצאות: כמה עלה לארה"ב לחסל 36 מחבלי דאעש?

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
המפקד קיש
הבריטים טעו שזה עולה על כל מחבל 45 אלף דולד הם גרמו נזק גם לציוד הצבאי שהיה שם .אוליי היה אחד הראשים שלהם שם .וגם נזק לבונקרים שלהם ולכל מערך המיבצאי שלהם שהיה אמור לצאת מישם . וזה התכלה טוב של ביטחון ועוצמה לראות לעולם המוסלמי שיש מי שמוביל את הביטחון העולמי . ועקב כל זה נירגם מנשיאים חלשים בעולם הארופי . והוא לקח דוגמה מישראל
עמי אבוטבול | 27.04.17
28.
וכמה הייתה הפצצה עולה אם לא היו מטילים אותה?
הפצצה פותחה לפני יותר מעשור למטרת הפלישה בעירק. ומאז היא ״מחלידה״ במחסנים. צבא ארה״ב השתמש בפצצה להעביר מסר - במיוחד כי לא נעשה בה שמוש עד היום, וההתעסקות הנרחבת של העתונים בפצצה מראה שהמסר עבר. בכלל צבא ארה״ב מבין את המדיה, וטוב מאד בלרתום את המדיה, על כורחה, למטרותיו - ראה מלחמת המפרץ.
אישאחד | 16.04.17
17.
אם לא ה-MOAB, אף אחד לא היה שומע ומדבר על זה
ארה"ב מפציצה את דאעש כבר כמה שנים, והסיבה שבחרו בפצצה הזו היא שידעו שזה יעורר הדים ויפתח את כל מהדורות החדשות בעולם. המעצמה החזקה בעולם מראה שהיא לא חוסכת באמצעים, ותהיו בטוחים שהעולם מקשיב. עלות הפצצה היא שולית לחלוטין.
זינגנון | 15.04.17
12.
שטויות
זה לא משנה כמה זה עלה כי ככל הנראה היו מוציאים את הסכום הזה בכל מקרה בניסוי. הרי לאמריקאים יש פצצות ייעודיות לחקירת בונקרים ומנהרות וזה לא הפצצה הזו. אז עולה השאלה למה עשו שימוש הפצצה הזו? כי רצו לעשות ניסוי. כך שבפועל זה עלה פחות מניסוי מלא שהיה מצריך בניית קומפלקס שכזה ואז להשמיד אותו. שלא תתבלבלו.
שרון | 15.04.17
9.
תחשיב אווילי
תחשיב אווילי לחלוטין, ראשית העלות היא גבוהה לאין שיעור שכן, יש שעות אדם בתכנון המבצע, הקצאת לווינים, עלות שעת טיסה ובלאי למערכות ועוד ועוד. אווילי מדוע? עלות פיגוע ופגיעה בציוד אמריקאי וחיילים, הרג או טיפול בהם ופינוי שלהם לאחר פציעה ופגיעה מיידי דא"עש ,היא מיליונים רבים של $ כך שעלות השמדתם של מבצעים ומתכנניי פיגועים איננה ,ואסור שתהה, מבוססת על תחשיב הכתב בשנקל .ילד? תמשיך בלימודים בגן חנה. דבר איתנו אחר כך.
הגננת | 15.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת