אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מה היה קורה אם קצבת הנכות היתה צמודה לשכר הממוצע

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
קיצבה
די מספיק עם המישחקים אם הקואליציה הסכימה סוף סוף להעלות את קיצבת הנכות אז יש להצמידה לשכר המינימום כפי שהעלה אילן גילאון בקריאה טרומית אי אפשא לחיות מקיצבה זעומה כל כך לי יש 100%א' כושר עבודה אני מוכן להתחלף עם הבריאים שמקטרים פתאום למה הנכים צריכים הצמדה לשכר המינימום צריך להעלות בשני פעימות קיצבנ שאני מקבל נמוכה יותר משכר דירה ב30 אחוז איפה שאני גר איפה תרופות חשמל מים מזון ועוד אז בבקשה ץנו לנכים אור של תיקווה
משה  | 18.04.17
2.
שאלה טובה וכתבה יפה
לפי ההסתכלות של הגרף של שכר המינימום והשכר הממוצע אפשר לראות שעדיף לנכים דווקא את השכר הממוצע, הוא עולה יותר - שזה לא דבר חיובי כי זה מראה שהפער במדינה בין עשירים לעניים רק הולך ועולה. אפשר גם לראות שמדד המחירים לצרכן כשמסתכלים עליו לאורך זמן, לא באמת משקף את יוקר המחיה בארץ, כי לפי הגרף יוצא שיוקר המחיה דווקא ירד בצורה משמעותית בעשור וחצי האחרון ולא כך. אז אני חושב שגילינו עוד משהו שצריך מתישהו לתקן.
רודף צדק 968 | 18.04.17
1.
עניי עירך קודמים... לא?!
בושה שבשנת 2017 נכים ומוגבלים צריכים בכלל להגיע לפת לחם בגלל התחנפות למגזרים שמחזיקים להוד רוממותו את הקואליציה! כשם שסטודנט לא מקבלת קצבת הבטחת הכנסה על כך שהוא לומד באקדמיה; כך גם אברך לא צריך לקבל הבטחת הכנסה בגלל שהוא לומד בכולל! קחו את הכסף הזה ותנו אותו לנכים ולניצולי השואה! לגבי כל שאר האנשים שחיים על רווחה; תפסיקו לשלול להם קצבאות ומסו אותם על הכנסות, מעל שכר מינימום, בדיוק כשם שאתם ממסים כל אדם אחר שעובד! רק אל תשללו מהם את הקצבאות!
מפוקח | 18.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת