אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון ניצח אבל זה עלול לעלות לו במשרתו

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
פיספסת את הפואנטה - אם התוכנית לא כחלון לא עוברת חוק התאגיד החדש לא עובר.
אם כבר עוסקים בתזמון ותרגילים פוליטיים זה התרגיל. בפוליטיקה צריך להוכיח מי הוא הגבר. נתניהו גבר על כחלון בסיבוב הראשון, עכשיו כחלון מחזיר עם אולימטום. שני החוקים יעברו ואז יהיה תיקו או שאף אחד מהחוקים לא יעבור וגם אז יש תיקו.
רון | 19.04.17
21.
כלכלת בחירות
פשלון מנסה באמצאות חריגה מהתקציב למצוא חן בעיני הציבור. על המהלך הזה נשלם ביוקר לאחר הבחירות ואז אפשר יהיה לדבר לקיר או ללמפה. כיוון שהנסיון של פשלון לא צלח בתחום הדיור הוא מנסה לרצות את הצעירים חסרי הדיור ובעלי השכר הנמוך בפרורים כדי להשתיקם עד הבחירות.
זאב | 19.04.17
20.
טעות, הגב' סינקלר, טעות בקריאת המפה.
כחלון ונתניהו די מתואמים. נתניהו מבין, שאם רצונו להתמיד בשלטון, הוא חייב לזרוק לעם פירורים מידי פעם, ולכן כחלון מוצג כאיש היותו סוציאלי, הדואג לרווחת העם. המנדטים של כחלון חשובים להמשך שלטון, מכי לוותר עליהם. לדעתי, סיכוי נמוך שנתניהו יבצע צעד שמטרתו לפגוע בכחלון.
אורי | 19.04.17
17.
טוב עשה כחלון. ביבי נא להתעשת בנושא הכלכלי חברתי
כן לסבסוד צהרונים, כן להקטנת ארנונה גזלנית (לעירית ת"א עודף במיליארדים והעודפים לא חוזרים לתושבים), כן להכרה מלאה בהוצאות מטפלת לנשים עובדות, כן לסבסוד תחבורה ציבורית. והרשימה ארוכה. הקטנת מס חברות? לחברות יש ממילא מקלטי מס שונים ומתוחכמים. את הכסף שהם יחסכו החברות יעבירו לחו"ל. לא חילחול למטה ולא בטיח. כחלון פועל נכון.
מצביע לביבי | 19.04.17
8.
זורקים את הגמלאים. בושה וחרפה. פשע. ממשלה זדונית
45 שנה שילמנו לבטוח לאומי. עשקו אותנו. היום לקראת שארית החיים נותנים קצבה של 2100 שקל אשר מבזה כל אדם באשר הוא. אין עוד בעולם מדינה מערבית שכך תזלזל ותבזה את ותיקיה. היום לא הבנים והבנות יכולים לעזור ולא ההורים יכולים לעזור לילדיהם, ביזיון אמתי. יושבים בממשלה מדושני עונג ואליהם מצטרפים ח"כים וח"כיות אשר רואים כולם רק את עצמם ודואגים לעתידם האישי, השאר שיתפגרו. כך, ממנעמי השלטון הם נהנים ודואגים להטבות להעלות שכר לעצמם. פשע אכזרי, עד מתי?
שום התייחסות לותיקים | 18.04.17
1.
הזדמנות פז להתארגנות אופוזיציה להפלת ה״מלוכה״
כחלון יודע מניסיונו שיפוטר ומנסה לנחש מתי? לעם ישראל יש רק מה להרויח: אם יפוטר, יפורק השלטון דואג לעצמו; אם יישאר ויוכל להפעיל מה שהיצהיר ... מה טוב. לצערנו, במצב האופוזיציה, התקווה היחידה היא שממשפחת המלוכה, תאבת העינוגים ומנעמי השלטון, תיכשל ותפיל את עצמה. ובא לציון גואל ונצא מחרות לעצמאות. סתם אחד העם
סתם אחד העם | 18.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת