אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תוכנית הסנדול: כחלון התחיל את קמפיין הבחירות

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
התנהגות שר האוצר
כל ההתנהגות הזאת נובעת מדבר אחד. העוול שעשה כחלון(מקווה שזה יסוכל) להרבה אנשים עם מיסוי הדירה השלישית, וההצטיירות שלו השלילית בגלל זה ,בעיני רבים, עכשיו הוא מנסה לתקן את הרושם הרע שעשה ע"י הפחתות במיסוי אחרות כדי שהפפולריות שלו תשוב. אבל זה כבר אבוד וימים יגידו את עתידו הפוליטי. אם הוא יצטרף לליכוד בבחירות הבאות, הליכוד יפסיד מנדטים בגללו, ,כך שחכם עיניו בראשו, ועדיף שכחלון יעלם מהמפה הפוליטית.
אלמונית | 19.04.17
14.
הנושא החם מאז מסיבת העיתונאים של כחלון
קצת לא נעים לומר האמת בפורום זה.. אך נראה לי שמשחה כחלון ירד מהפסים..הוא מתנהג כאילו הוא בשדה קרב ולא חבר בממשלה.מבטיו. וצחוקו המרובה מראים על חוסר ביטחון חזק.ואני מקווה שמה שהוא הסביר לנו יבוצע עם ראש ולא מתוך כוחנות לשמה.
פנינה | 19.04.17
9.
פופוליסט
שר האוצר שונא את המבוגרים והזקנים ומצדו שכולם ימותו על הזקנים הוא מטיל מיסים כמו מס דירה שלישית . וישים עליהם שרי מיסים כל הצבור . והליכוד נותן לו לעשות מה שהוא רוצה לכן בבחירות הבאות נעיף את כחלון וגם את הליכוד שדפק עשרות אלפי מבוגרים בעלי דירות שחלקם הגדול בעלי דירות קטנות וישנות שמכניסים הכנסה נמוכה לרבם אין פנסיה וחלקם בבתי אבות חלקם עם פיליפיניות ועכשיו בגלל המס הנבזי והאכזרי הזה יצטרכו לקחת כסף מילדיהם בושה למדינה שדופקת את אזרחיה המבוגרים והנכים
משה  | 19.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת