אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון: "תוכנית 'משפחה נטו' תעבור במלואה"; ליצמן: "היא על חשבון המבוגרים והסיעודיים"

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
נזקקים קודם, כל הכבוד ליצמן
אכן קודם צריך לטפל באלה שבאמת קשה להם - הנכים והקשישים, מתכוונים להעלות את הקצבה הזעומה של הנכים ב300 שקל בלבד ואחר כך נראה.. ואת הקשישים והסיעודיים בכלל השאירו בצד ולדעתי ולדעת מצביעים רבים זהו יחס לא צודק וטוב שבזמן ששר הרווחה עסוק בשחיתויות שיש את ליצמן שמגן באמת על החלשים, בעוד שכחלון רק מעמיד פנים ומנסה לגנוב את המצלמות.
רודף צדק 968 | 21.04.17
10.
ליזם
זה מה שחשוב למדינה להוריד מחירי הסמארטפונים? זו מכת מדינה תרבות הסמרטפונים שכל ילד מגיל 7 צמוד למכשיר. ואת ההשלכות הבריאותיות נראה עוד כמה שנים. מה עם זקנים,נזקקים,ניצולי שואה ועוד רבים המשוועים לסיוע??? נכון,אנשי הסמרטפונים הם פוטנציאל בוחרים טוב יותר. תתבייש פחלון!!!
פופו | 19.04.17
7.
לא לקח הרבה זמן עד..
שהעסקן החרדי שמשמש כשר הבריאות יקפוץ למראה ההטבות שהולכות לציבור התורם והעובד במדינה,זה יכל להיות גם עסקן חרדי אחר שהיה קופץ,אבל במקרה הזה השר המהולל ליצמן קפץ ראשון. נו בטח איך יכול להיות שהם לא מקבלים עוד הטבות ועוד הקצבות בתמורה לזה שהציבור הכללי מקבל סוף סוף איזה הטבה? מעורר גיחוך,הליצמן,פתאום המבוגרים והסעודיים מדאיגים אותו ,דואג להם, איך יכול להיות שהעסקן החרדי הזה מונה להיות שר בריאות,הוא לא רופא לא פרופסור לרפואה, מה קידם את מערכת הבריאות בכל השנים שכיהן כסגן שר וכשר בריאות?
N | 19.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת