אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לקראת עולם ללא אנטיביוטיקה

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
השמך לתגובה
וחוץ מזה, ובהמשך ישיר לתיאוריות יום הדין, עד אז אנחנו כבר נכחד בעקבות אפקט החממה, שינוי מזג אוויר ואסונות טבע. בקיצור חברים- יש לכם מוצר נחמד מאוד,עם יתרונות וחסרונות ברורים, דורש פיתוח ושיפור ויתכן שימכר אם יוצע במחיר הגיוני. מפה ועד לשאר החשיבות המוגזמת שניתנת לו- המרחק גדול מאוד. תפתחו תרופה למחלות יתום שונות ואז נדבר על תרומה משמעותית ולא רק שיפור איכות חיים. ורק לסיום- ערן וכפיר הם שני אנשים מבריקים , כל אחד בתחומו, ומגיע לשניהם להצליח ולהינות מפירות ההצלחה. אומנם האופי שלהם שונה מאוד, ערן יותר נעים הליכות וחיובי בעוד שכפיר יותר תוקפני ושחצן, אבל זה באמת לא העיקר. סתם רכילות צהובה.
המשך לתגובה | 23.04.17
38.
וואו כמה דברים יש להגיד...
נתחיל מהסוף- 35 די צודקת. מההכרות שלי עם כפיר הוא נשאר כפי שתיארה. הוא משרה אווירה לא נעימה לפעמים. מצד שני מעטים הם אלו שלא. בנוגע לכתבה עצמה- כתבת יח"צ יפה שעושה הרבה רושם על הקורא הממוצע וגורמת לאנשים לחלום ולהאמין בסיפורים. כמות האי דיוקים כמו גם ההתעלמות מכך שהמוצר הוא דיאגנוסטי ולא טיפולי פרופר (זו הסיבה שזאת לעולם לא תהיה חברה של מיליארדים - למגיב מספר 3) וככזה הוא לא נותן מענה לגבי נוכחות מזהם לפני שהמערכת החיסונית מתחילה לזהות את הגורם המזהם באופן ספציפי ולכן בשורה תחתונה האיבחון אולי מהיר אבל דורש זמן דגירה והופעת סימפטומים. כמו כן הם לא נותנים שני מענים מאוד חשובים- 1. זיהום מגורם פיטרייתי ( למרות שאני יודע שהם עובדים כבר על מתן מענה בנושא הזה) ו 2. שימוש מוגזם בעולם החי בכלל כפי שאוהבים הטבעונים לטעון כנגד ( והפעם הם גם צודקים). ההפחדה של אי יכולת שימוש ב2050 או מגפה של חיידק עמיד היא אינה חדשה. אפילו מאוד ישנה, ומשרתת רק את האינטרסים של החברות השונות שבאות לגייס כסף וצריכות הצדקה כלכלית ודרישת שוק ברורה. אין שום סיבה שהעולם ילך לסנריו כלכך קיצוני כפי שמתואר.
שאפו לערן וכפיר | 23.04.17
23.
כמו משטח גרון
מה ההבדל ממשטח גרון שנותן תוצאה תוך שעה, שעתיים ? היום יש אפילו בדיקות עצמיות שמוכרים למשטח גרון שכל אחד יכול לעשות לעצמו הבדיקה בודקת האם יש חיידקים מסוימים ורופאים רבים בארץ משתמשים בה לפני מתן אנטיביוטיקה כל רופא רציני שמכבד את עצמו שולח למשטח גרון שנותן תוצאות כמעט במקום באותו יום ורק אז מחליט אם לתת אנטיביוטיקה
שריי | 20.04.17
20.
ילדים נפלאים,יישר כוח!!!
תמיד קיים החשש שחברות התרופות יתנגדו לדבר הזה. מעבר לחברות התרופות יש גם את האנשים הפשוטים. יש כאלה שכואב להם הגרון טיפה,נזכרים שיש להם אנטיביוטיקה בארון מלפני שנתיים שהרופא נתן להם והם לא סיימו לקחת כמו שצריך ו-הופ! בולעים.בלי לחשוב אולי התוקף של התרופה פג,או בכלל שהיא לא מתאימה והם רק גורמים נזקים לעצמם ולשאר האנשים בעולם. כאן מתחילה הבעיה,להבנתי. אם לא מקפידים לקחת את כל הסריה,אם לא לוקחים בזמן קצוב, אם בולעים את זה עם שתיה חמה וכו'.. גורמים לכך שהחיידקים נעשים עמידים. מכשיר כזה יכול להיות המצאה גאונית,כל זמן שחברות התרופות לא ישימו להם רגליים. כי הן הולכות להפסיד ובגדול. עצוב לומר,אבל אצל כולם הכסף מדבר.ממש חבל שכך. מקווה מאד שהעסק יצליח ויפרח,לטובת הבריאות של כולנו ושל אלה שיבואו אחרינו. שאפו גדול לאדן ועובד! כבוד גדול,גאווה ישראלית והצלה אנושית שלא תסולא בפז. ברכות!!!
אהובה | 20.04.17
6.
קודם כל כל הכבוד. ורעיון-
יש שימוש מאסיבי באנטיביוטיקה במשק החי, ויש טוענים שרבות מהעמידויות מתפתחות שם. האם המוצר יוכל לחסוך חלק מהשימוש באנטיביוטיקות שם? מן הסתם יהיה צורך בעבודת פיתוח משמעותית כי המולקולות של מערכת החיסון של חיות המשק אינן זהות לאלו שבאדם. אבל מדובר בשוק עצום ששווה להיכנס אליו.
גל | 20.04.17
2.
זו יכולה להיות חברה של מליארדי דולרים
התחלואה החיידקית תמריא כבר בעשור הקרוב - כבר היום מתים בישראל 10000 איש מזיהומים בבתי חולים כל שנה (המספר גבוה יותר בגלל שסיבת המוות של רבים אחרים נרשמת כמחלה הכרונית שלהם ולא בגלל הזיהום המשני שהביא לסופם) מגפות חיידקיות יהיו סוף העולם. בדיוק כפי שמגפות אחרות (ויראליות וחיידקיות) גרמו למגפות שחיסלו חלק ניכר מהאוכלוסיה העולמית. מגפת הדבר במאה ה-14. מגפת הדבר המקראית במצרים ...
א | 20.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת