אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מתנה הפכה להלוואה: כלה חויבה להחזיר להורי בעלה כספים שנתנו לצורך רכישת דירה

38 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
זה נשמע הגיוני ?
זה נשמע לכם הגיוני איזה היגיון יש לזה שאחרי שההורים של צד אחד מההורים נתנו מכיסם סכום אסטרונמי של 700000 שקל,ואחרי שנה צד אחד בורח עם הכסף זאת היתה הכוונה של ההורים,? מי נותן מתנות כאלה סתם,זה כמו שאני עכשיו יצא החוצה יראה מישהו ברחוב ויגיד לו כך צ'ק של700000 שקל.זה דבר ברור לכל שזה שוד לאור היום,ולצערנו הרב כאן היו ראיות אבל אם לא היו היה ברור שהעסק היה נשאר על חזק המתנה וההורים לא היו זוכים,אני חושב שצריך לחדד סוגיה כזאת של חזקת המתנה בפרט בדיני משפחה.
אילן  | 15.07.17
37.
הי אנשים! מתי כבר תלמדו לכתוב חוזה
תלמדו ותעשו חוזה מלפני כל מתן הלוואה ואז לא יתעוררו בעיות. החוסר תום לב של האשה הזאת בולט לכל אורך הדרך. מדהים איך אנשים עושים מעשים ללא שום בושה.מזה עניינה אם הורי הבעל מסודרים בחיים? זה טיעון מטומטם כי זה לא שייך לעצם העניין שהכסף שלהם והם דורשים זאת חזרה.השופט היה צריך להטיל עליה גם את הוצאות המשפט כי בגללה נגרר העניין לבית המשפט וזה גם היה הקנס על החזירות שלה.
חיים | 10.06.17
33.
פסק דין מזעזע - היום זה צדק. אלף פעמים זה פשע
אתם שוכחים דבר אחד. במקרה הזה נראה שנעשה צדק, אבל בסופו של יום השופט עשה מה שהוא רוצה ולא שפט לפי הראיות. וזה פשע. ואסביר - להורים לא היו הוכחות שמדובר בהלוואה. אין הסכם ואין תיעוד. השופט בעצם הגן עליהם (אנשים אמידים ובעלי נסיון) מהטמטום של עצמם. הוא גם קבע "תנאי מכללא" שההורים יכלו לבקש את החזר ההלוואה במקרה של גירושין. כלומר - השופט המציא תנאי נוסף בחוזה שכולם הסכימו שלא היה קיים. איך השופט עשה את זה - כי *הוא* חשב היום שזה משהו הגיוני. שני המהלכים האלה פירושם שלמעשה לא משנה מה הצדדים עשו.
עו"ד | 27.04.17
25.
ומה עם טובת הילדים? העיקר לפגוע כלכלית באישה
נשמע שהיו 2 זוגות סבים. זוג שלא היה לו כסף ועזר הרבה בדאגה, טיפול וחום, וזוג שנתן כסף. הסבים שנתנו כסף ולא כל כך עזרו לזוג בדרכים אחרים ולא לנכדים, לא התביישו לתבוע את הכסף עם פירוק הנישואים. זה מראה כמה אכפת להם מרווחת ורמת החיים של הנכדים.
משפחה שכזאת | 25.04.17
5.
פסיקה למען יראו וייראו
כל ישראלית חצופה צריכה לקרוא את זה ולדעת את מקומה. לא נתת חצי מהכסף לדירה? אל תנסי אפילו להיכנס איתנו לבית המשפט כי נתבע אותך עד השקל האחרון שלך. את נכנסת למערכת היחסים עם הגבר כאשר ההורים שלו מגנים עליו ואם תתחילי לעשות דאווינים דעי כי גורלך יהיה דומה. בכלל ילדים תחתמו הסכם ממון או שתיאלצו להיפגש אח"כ בבית המשפט במשך כמה שנים וזה יעלה לכם בשנות חיים. הדיונים האלה נוראיים כשלעצמם וגם לראות את האישה לשעבר מפסידה לא תחזיר את הבריאות.
אמא | 25.04.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת