אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פימי והברוניצקים מוכרים האחזקות באורמת לאוריקס היפנית ב-627 מיליון דולר

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
מישהו עוד אוהב את ישראל?
למי שטבע בים המילים המיותרות בכתבה הזו לא ראה את האמת הפשוטה שנאת ישראל וישראבלוף קלאסי. אורמת הוקמה יחד עם הברונפמנים בכספים ישראלים של פנסיה ישראלית ומענקים ממשלמי המיסים ,כולל של עיריית יבנה מדען ראשי ועוד ועוד , בגלל שאסור היה להם למכור לגוף זר הם מכרו לפי בי בדיוק לפני חצי שנה ועכשיו שלום לך יבנה ביי ביי הכל עניין של סיבוב הכסף וסומליה הלב הציבורית כדי לעוור אתכם, חבל שאין עיתונאי אחד שפוי
אחרון הישראלים | 09.05.17
12.
פימי +
אכן פימי חברה מצויינת שמבצעת אקזיט כפי שמצפים משקיעיה. יחד עם זאת, מוסדיים ישראליים ובעיקר מגדל, הפניקס ופסגות מחזיקים באורמת שיעור דומה לזה של פימי+המייסדים. והם צריכים לבדוק טוב את בעלת השליטה החדשה. נראה גם שאין מניע משמעותי להשאיר את הנהלתה בישראל.
משקיע ב' | 07.05.17
2.
מה יקרה?
המשמעות של המכירה העברת הפעילות בהמשך ליפן או ארץ אחרת? אם כן חבל. אם לא, מדוע לא מתנים את המשך הפעילות בארץ? אם הישראלים היו פחות גרידיים לדעתי ולא חיים בHERE AND NOW, ניתן היה למנוע העברת מפעלים לארץ אחרת ולפתח כאן את נוקיה אינטל וויז ואחרים כגורמי תעסוקה מרכזיים עם עשרות אלפי עובדים בארץ עם מכירה לכל ל העולם. עצמאות לישראל זה לא רק לעשות כסף גם לייצר ולקדם איכות חיים טובה למתגוררים כאן ולבסוף זה גם משתלם.
אמיר | 04.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת