אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"ההגירה ופצצת הזמן הדמוגרפית ימשיכו להיות בעיה מרכזית של האירופאים"

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
עד אמצע המאה צרפת
תהיה מדינה כושית-ערבית. שתי האוכלוסיות הכי פרימיטיביות ונחשלות על הפלנטה.כמו האדם הקדמון. אם נגיפי הפוגלמן רוצים לחיות ביחד עם כושים וערבים,למה הן לא מהגרים למדינות של הכושים והערבים במקום לכפות את זה על מליארדים ? פולשים קולוניאליסטים אינם מהגרים מאותה סיבה שאנס איננו מאהב. מקרון האפס הוא נציג התיאוקרטיה.הוא לא יכול לפתור שום בעיה.הוא בעצמו,יחד עם אדוניו הליברלים,הם הם הבעיה.
אאא | 16.05.17
2.
ל-1
במיוחד לאור זה שציינת שיש בצרפת מיליון סינים ו-2 מיליון מהגרים ממזרח ואף אחד מהם אינו מבצע פיגועים ורוצח אזרחים חפים מפשע, זה צריך להבהיר לך למה ההגירה של המוסלמים היא הבעיה האמיתית. לי לא זכור שהיהודים שהיגרו לאירופה ביצעו פיגועי רצח באזרחים ככה סתם כי התחשק להם שהיהדות תהיה הדת השולטת.
האמת האמיתית | 08.05.17
1.
הגזענות של היהודים דוחה .........
אין שום דבר רע בהגירה, תגידו שאתם שונאים מוסלמים מה אתם הולכים מסביב , שהרי בצרפת יש מיליון סינים ו 2 מיליון מהגרים ממזרח אירופה ואזרחים מארה"ב וקהילה גדולה של ספרדים ופורטוגזים . אזרחי צרפת 67 מיליון במספר , 48 מיליון בעלי זכות בחירה הוכיחו למה מדינות כמו ארה"ב וישראל הם נחותות ....ופערים בין עניים לעשרים במקומות הראשונים . יש יותר מוסלמים בגרמניה מאשר בצרפת , פשוט הישראלים מתגלים כגזענים עד שזה מגיע לשואה ,פתאום שם הם הומנים .
האמת | 08.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת