אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דרמה בביהמ"ש: השופט לשעבר שהטריד מינית - הורשע

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
נ
מעניין במה בתכלס מדובר (הטרדה מינית) במקרה ספציפי זה. כי זה מושג גנרי שזורקים אותו באוויר בערך על כל אינטראקציה שניה בין גבר לאישה ופמיניסטיות בעשורים אחרונים ניפחו אותו עד מאוד. לפי גובה הקנס (2500) נראה שמדובר בדיוק באחד המקרים המנופחים כאלה מסוג "בחור הסתכל יותר מ 2 שניות ברצף על מחשוף של הבחורה עם הבעת פנים של חשק מיני" וגם מעניין אם יש לו אישה/בת זוג (אם כן, לא ברור מה היה שווה לו להסתבך בעידן המרובה חוקים פמיניסיים)
א | 09.05.17
4.
להגביל את גבולות המשפט של דיקטטורת בג"ץ הם הוכיחו שהם ראויים לזה
תמיד ידענו שיש נפוטיזם בבג"ץ. תמיד ידענו ששופט שסרח לא יקבל עונש מתאים.(כמו דן כהן למשל) ואם קוראים לך עדנה ארבל ואת פרקליטה ומדליפה מתוך חקירה יסלחו לך. אבל לתת עונש מגוכך על עבירה חמורה זה פשוט שותפות לעבירה. לא פלא שביבי ושות' הולכים להגביל את גבולות המשפט של דיקטטורת בג"ץ הם הוכיחו שהם ראויים לזה
למשה כהן היקר-מתגובה 3 | 09.05.17
2.
חבל שהשופטת האמיצה הזו היתה עדינה איתו
למה היה איש צבא (ראה ערך בוכריס) היו מורידים אותו בדרגה, למה לא שוללים את תואר "שופט" ? 2,500 ש"ח זה אפילו לא שווה ערך למטבעות שיש לו במאפרה ברכב, היה צריך לקנוס אותו בסכום הרבה יותר גבוה קרי 6 ספרות במינימום ושהספרה הראשונה איננה 1. שעות לתועלת הציבור שיעשה אחרי סורג ובריח, שופט מכל האנשים שדן אחרים לדין יודע בדיוק מה הוא עושה ומה יכול לקרות, חבל שלא קיבל 5 שנים בכלא בכדי שנושאי תפקידים בכירים אחרים יראו וייראו.
עופר | 08.05.17
1.
מזל שיש אדם אחד שפוי באולם - כב' השופטת רון
באמת חשבת שמותר לך להושיב על בירכך ולגעת בעובדת בית המשפט, כי אתה נשיא ?! באמת חשבת ששופט שפוי יאשר הסדר טיעון כזה ?! תגיד למה אתה חושב שאתה שונה מקצב (כי הוא נשיא המדינה ואתה רק נשיא בימ"ש ?!) או מאריה דרעי (כי הוא נבחר ציבור ואתה מינוי ?!) או מכל נושא משרה בכיר ש.... ?! מר יצחק כהן, כולם שווים בפני החוק וטוב שהשופטת רון שמרה היום על הדמוקרטיה הישראלית !!!
אורן פרג' בנימין | 08.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת