אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חקר ביצועים: אל תתבלבלו - זו הכנסת שדורסת את שלטון החוק

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
כבר מרגיש אוויר חם בשכר הדירה
כחלון הטעה בגדול ובמכוון, עולם אמרו שמחירי השכירות יקפצו וכך קרה כבר ולא משנה אם יהיה מיסוי או לא. גם לא כל בעלי הדירות להשכיר מיליונרים רובם צריכים את הכסף לדירה ולמשכנתה שלהם. מי שלוקח סיכון ואינו חלק ממעמד השילטון צפוי לטירפוד בטוח לכיס. שיגיעו הבחירות אני אתקשר לכחלון משני מכשירי הטלפון החדשים שקניתי בזכותו, בתנאי שהחבילה לא תתיקר.
מומי | 12.05.17
8.
Z לידיעתך
הסיבה שישראל היתה דמוקרטיה היא אך ורק בגלל בג"צ. שופטי בג"צ נבחרים ע"י ועדה, על פי יכולתם המשפטית ולא בשיטה של "חבר מביא חבר". שופטים צריכים להתחשב רק בחוק ולא ברצונו של העם. לכן, כשחייל רוצח עומד לדין, שולחים אותו למקום היאה לו-הכלא, גם אם אתה וחבריך הביבונים הפאשיסטים חסרי המוח חושבים אחרת, למרות שהם רוב. שהכנסת תחוקק חוק שמותר לירות בערבים כך סתם, השופטים יצייתו לחוק כי כך הם עושים תמיד. אבל זה מעבר לרמת ההבנה של ביבון מצוי שכל מה שיש בגולגלתו זה אויר חם ומצחין.
סמולן בוגד ומצחין | 12.05.17
2.
איולת שקד קפיטליסטית, פאשיסטית נבובה ומסוכנת. לא נסלח לה על ריקון חוק שכירות הוגנת מתוכן ממשי.
כמו בכל המדינות המתוקנות גם כאן מן הראוי שיהיה פיקוח על שכר הדירה (rent control). ישרהל נהייתה המדינה הקפיטליסטית ביותר בעולם, עם יוקר המחייה מן הגבוהים בעולם, "תודות" לביביהו ואיילת שקד. עכשיו גם את בבג"ץ היא "מטפלת".
גל | 12.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת