אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון לא יחזיר את מס דירה שלישית לדיון בוועדת הכספים

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
פופוליסט חסר ערך
במקום לצנן את השוק אני גם צריך לשלם מחיר מופקע לדירת מגורים וגם צריך לממן נטו - למשפחה את המשפחות הצעירות, במקום שיהיה לי כסף להשקיע בילדים שלי שילמדו באוניברסיטה אני צריך לממן לזוג צעיר עגלה עם שלושה גלגלים כשהייתי צעיר הילדים שלי ישבו בעגלה שקיבלתי מהדודה שלי שר האוצר איבד כיוון
אא | 17.05.17
18.
השם הנכון לכתבה הוא
"פנטזיה של משקיע" או "חלום של אינטרסנט". כחלון הצהיר כמה החוק הזה חשוב לו אתמול, ואין ספק שהוא ינקוט בצעדים אחרים לדחיקת המשקיעים מהשוק אם בג"צ יחליט לפסול אותו מנימוקים לא ענייניים. 1000 חוקים עוברים בישראל בבחישות ותרגילים רק על החוק הזה יועמש הכנסת ובגצ נטפלים. מעניין איזה אינטרס יש להם וכמה האינטרס האישי שלהם מעוור אותם מלראות את האינטרס הלאומי בריסון שוק הדיור המטרולל שלנו.
ג.  | 11.05.17
16.
תוקם מפלגת רווקים! די לממן הטבות רק למשפחות
המדינה הזו סוגדת לילודה ונישואין. רווקים, גרושים ואלמנים מממנים זאת, ולא מקבלים כלום! עד מתי?!? גם ככה קשה לממן שכר דירה וארנונה ממשכורת אחת. וכרווקה לא אקבל מאות אלפי ש"ח שחרדית מקבלת באמצעות מענקי לידה, חופשות לידה, קצבאות ל 12 ילדים במשך 18 שנה, חיסכון לכל ילד, טיפולי שיניים חינם, צהרונים מסובסדים. די!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אחת העם  | 11.05.17
11.
יכול לצאת גבר בדקה ה90
אם השר כחלון רוצה לזכות בתהילת עולם ולא להעניקה לבג״ץ , עליו להודיע למיצגי המדינה בבג״ץ , כי הוא מחליט למשוך את החוק בחזרה ולבטלו , בין אם נוכח הפגמים שנפלו בחקיקתו ובין אם לגופו של עמין ולאחר שעשה חושבים נוסף והבין שהחוק לא ישרת את מטרתו ויפגע לשווא בפנסיה נדלנית לגיטימית עליה שולמו כבר מיסים רבים לכל אורך הדרך ולא לתת לשופטי בג״ץ להוציא לו את הערמונים מן האש כשאיש כבר לא חפץ בהם ורק חסר למערכת את האמיץ שיגיש את הסולם כדי להוריד את כולם מהעץ הגבוה עליו טפסו לשווא.
עמוס לוזון , עו״ד ונוטריון | 10.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת