אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בג"ץ יכריע אם תאגיד השידור יפוצל לשניים רק יום לפני תחילת השידורים

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
מה שווה התאגיד אם אנחנו לא שולטים אמרה המירי....עוצו עצה ותופר....בג"צ אמור לעצור את התהליך הזה.
נקווה שבג"צ יעשה משהו כדי להגן על הדמוקרטיה וחופש הביטוי של תאגיד השידור הציבורי מאימתו של נתניהו - איש הנמצא בחקירה פלילית בימים אלה. אסור שהחדשות יהיו בפיקוח הקומיסר הזה.
רננה | 11.05.17
9.
כן. ביקורת על הממשלה
על כל ממשלה! לכן על ממשלת ימין יש ביקורת משמאל, ועל ממשלת שמאל יש ביקורת מימין. כך פועלת דמוקרטיה. שידור ציבורי הנשלט על ידי השלטון זה פראבדה או ארדואן! זה בוודאי לא דמוקרטיה. אבל מה לנו כי נלין: מירי רקב שלא קראה את צ׳כוב, דוד ביטון הרמאי ושאר מלקקי התחת של שרה נהנתניהו - הם ילמדו אותנו מה זו דמוקרטיה? הם בקושי יודעים קרוא וכתוב!!!!!
יהודי | 11.05.17
6.
תפקיד העיתונות
היא להיות המבקר של השלטון, ולחפש אותו בכל פינה כדי לדאוג שלא תתפתח שחיתות ולשמר את שלטון העם . ללא בקרה זו נהפוך מהר מאוד למלוכה שכן כל פרלמנט יכול לחוקק חוקים שיתנו לעצמו סמכויות בילתי מוגבלות. בארץ ישנה ממשלת ימין כבר הרבה שנים ולכן העיתונות בעשותה עבודתה מצטיירת כשמאל. למרות שהרבה מהעיתונאים הבכירים צמחו במסדרונות הטלויזיה והעיתונות שלא חסכו שבטם בימי המערך- ראה תוכניות סטירה נוקבות כמו ניקוי ראש וכ"ו. הנסיון של הממשלה הזו למגר את חופש הביטוי בכל המישורים, ולהלחם בעיתונות עד חורמה היא מסוכנת מאוד לדמוקרטיה וחבל שאנשי ימין הולכים שבי אחרי המניפולציה הזו. הדבר הכי טוב שאנו יכולים כאזרחים לקבל זו עיתונות שתצטייר כ"שמאל" בתקופת ממשלת ימין . ועיתונות "ימין" בתקופת ממשלת שמאל - זה אומר שהעיתונות פועלת הייטב. הריסת האיזון הזה תביא אותנו למה שקרה באירן , ועכשיו בטורקיה ובתקווה שלא בארה"ב...
חמינאי | 11.05.17
4.
עתירה הזויה על חשבוננו. חופש ביטוי של תאגיד? מישהו ירד מהפסים
ממתי יש חופש ביטוי מוגן לתאגיד ציבורי ועוד לכזה שממומן בכספנו? מישהו מונע מכל אחד מההזויים שעובדים שם להתבטא כרצונו? יש פייסבוק יש בלוגים. לא חייבים ערוץ ציבורי בכספי המסים בשביל חופש ביטוי. מישהו פה איבד קשר למציאות ועתר לבג"ץ תוך שימוש לא ראוי בכספי ציבור. ההתערבות של הבג"ץ בחוק הדירה השלישית תביא עלינו מבול של עתירות הזויות כאלה, אם לא יעשו לדבר סוף. עדיף היה לסגור את הערוץ הציבורי ולחסוך מיליארד שקל לשנה שיופנו לדברים חשובים יותר "מחופש הביטוי של התאגיד".
משה | 11.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת