אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המדינה מאותתת לבג"ץ: אם מס דירה שלישית לא מוצא חן בעיניכם - חסלו אותו בעצמכם

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
תגובה ל-2: החוק לא מיטיב עם אף אחד
ואף אחד לא מרוויח ממנו בינתיים הרבה מודים שהעלו להם את ה שכ"ד אף אחד לא פראייר , יושבים ומחכים על הגדר כדי לראות מה ילד יום בגלל זה יש תוצאות של " צינון " חוץ מלעשות " הנה לך " לאנשים שיותר מתוכננים החוק לא עוזר לא לזוגות צעירים ולא לסטודנטים ולכלום. רק מראה כמה שנאה יש.
לוגי30 | 23.05.17
23.
החוק עבר במחטף באישון לילה. אסור שחוקים יעברו
בצורה בלתי חוקית כזאת וכולם יודעים זאת. הרי כחלון יודע שאין לו סיכוי להעביר את החוק בהליך תקין לכן מנסה לשמור בציפורניים בהישג הבזוי שבהעברת החוק במחטף. זה עלול ליצור תקדים מסוכן שחוקים שקשה להעבירם, יתקבלו במחטף כשהח"כים רדומים ולא ניתן להם זמן לעיין בפרטי החוק.
איפה שלטון החוק? | 18.05.17
21.
תשובת בגץ לממשלה ולכנסת
אם ניקח את תשובת המדינה לבג"ץ "אם מס דירה שלישית לא מוצא חן בעיניכם - חסלו אותו בעצמכם". בעקבות סירובם לדון מחדש ולתקן את הליקויים, בג"ץ צריך לקבל את המלצתם ולבטל את החוק הקלוקל הזה גם בשל העובדה שהאוצר טוען שבדיון חוזר על כל המשתמע מכך- אין סיכוי לחוק לעבור. ולכן טוב יעשה בג"ץ ויבטל את החוק. כמוכן על בג"ץ לחייב את המדינה לקיים ולממש את ההבטחה ולזכות במס שבח את אלה שבעקבות הבטחה זאת מכרו את דירותיהם בגין החוק ההזוי שהתקבל.
דן | 17.05.17
18.
החוק לא מוריד את מחירי הדיור כיוון שלא נוספת אפילו דירה אחת לשוק.
כל דירה שתימכר בשוק הדיור היא דירה פחות בשוק השכירות. פשלון יודע זאת ולכן אנו שומעים לאחרונה על בנייה להשכרה. הירידות המינוריות שפורסמו לאחרונה לא מבשרות דבר על העתיד. מחירי הדירות תמיד עלו כשבדרך היו ירידות שוליות. לכל העולזים החגיגה קצת מוקדמת.
ztc | 16.05.17
15.
להשקיע בארץ מסוכן, אז למה ?
אני לא בעלים של 3 דירות ולא 2 אך נראה לי שהחוק הזה ממש איוולת ! וגם אם הוא לא יעבור ויהיה לי אפשרות לחסוך אשקיע תמיד בחו"ל כי פה לפי דעתי מאוד מסוכן. האמת ששווה לבעלי 3 דירות למכור ולהשקיע בחו"ל, כך שאם בכל זאת יעבור המענק יכול קצת לעזור בהעברת הכספים לחו"ל. בכל אופן אני לא מבין למה שווה להשקיע במדינה שבה כל שני וחמישי מנסים להוסיף מיסים בלי סוף. ואיך יש אנשים שעוד תומכים בזה. התנהלות ראויה לא הייתה מביאה לצורך כזה עצום במיסים. לפי דעתי אותם פוליטיקאים מממנים לוביסטים באינטרנט כדי ליצור תחושה שיש תומכים, ניתן לראות הרבה ראיות לכך ברשת. לא הגיוני שהעם יתמוך במיסים בלי סוף.
אזרח | 15.05.17
10.
חוק שראוי שיתבטל
אם אין לחוק הזה תמיכה בקואליציה היום אז כנראה שבאמת הוא מיותר על כל הנזק שהוא יגרום בגלל חוסר המידתיות, שכן הוא פוטר בעלים של שתי וילות בקיסריה או סביון אבל מטיל מס על בעלי 3 דירות בדימונה או קריית שמונה. כמו כן, החוק כבר גרם לעליות בשכר הדירה באזורי הביקוש, כי לא כולם רוצים או יכולים לרכוש דירה. הטעות היסודית היא שמס אף פעם לא יביא לרידיה במחירים!
דודו | 15.05.17
9.
תשובה ליורי
חוק דירה שלישית לא מטיב עם זוגות צעירים, לא עוזר להם לרכוש דירה. חוק דירה שלישית לא מפריע לחוק דירה למשתכן. חוק דירה שלישית מאפשר לממשלה לגבות מסים מאזרחים שכבר שלמו מסים 1) מע'מ, מס הכנסה, מס רווחי הון ועוד יתר המסים המוטלים על האזרח. עבור הכסף שבו קנו את הדירות. 2) שילמו מס רכישה. חוק דירה שלישית יכול להציע רק מי שמקנא במי שהצליח לחשוב על זה שאם לא ידע לתכנן את עתידו הממשלה תזרוק אותו לרחוב כשיהיה זקן וכבר לא יוכל להשתכר.
בת עמי | 15.05.17
7.
חוק מפלצתי הזקוק להמתת חסד
אין צורך לפשפש במרכיבי החוק. החוק נולד מתוך אונס קבוצתי כשכל חברי הקואליציה,כולל המתנגדים לו,השתתפו במעשה. נולד ייצור מפלצתי. הייצור הזה לא נבלם על ידי יושב הראש הכנסת,לא על ידי היועצים המשפטיים היושבים בפתחה של הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון. גם שר האוצר יודע כי הייצור המפלצתי שנוצר הוא דריסת רגל ליצירת עוד יצורים מפלצתיים,כאשר אושיות הדמוקרטיה והמשפט ניתנים למרמס. בית המשפט צריך להמית את החוק בהמתת חסד למען הדמוקרטיה ולמען לא יווצרו יצורים כאלה בעתיד
הרשל | 15.05.17
6.
כל הכבוד לתגובה 4 צודק מאד ולעניין
. זה בדיוק כך חוק גזלני שמעניש את האנשים החכמים שחשבו איל להתפרנס לעת זיקנה . כחלון מר כישלון יודע שייצא בכל מקרה עם פנסיה ענקית ועם הטבות לכן אין לו דאגות פרנסה לא עכשיו ולא בעתיד. ראשו פנוי מדאגות לכן חושב איך להציק לאנדשים שלא עשו קפיצת דרך כמוהו ועבדו בזיעת אפם לרכוש ביושר וובכושר את זכותם לפנסייה עתידית.. הוא כמובן לא פוגע במי שיש לו דירה אחת ששווה 50 מליון שווה ערך כמו 20 דירות כי כחלון לא מבין בחשבון . כמו במדינה קומוניסטית. הוא פשוט רצה להלאים את הדירות של החסכנים שעמלו קשה ובסוף אף היה מעביר אותם לרשות מי שיש לו רק דירה או 2 ששוות 50 מיליון שח . וזה שנאמר או שהפריץ ימות או שהסוס ימות.
חוכמולוגית | 15.05.17
1.
כחלון יודע שהחוק לא יעבור בכנסת לעולם כשהוא עומד בפני עצמו!
אני בהחלט מקווה שבית המשפט יראה שאפשר במדינה דמוקרטית לבטל חוק שאיננו דמוקרטי ומתאים למדינות קומוניסטיות! לשם כך בדיוק הוא קיים! מדינה דמוקרטית מבוססת לא במקרה, על האיזון הדק של הפרדת רשויות כשרשות אחת שומרת על הרשות האחרת מפני עוול שנעשה לאזרח! בית המשפט צריך לבטל את החוק הבזוי הזה ולהראות לכחלון שמצפצף על הדמוקרטיה הישראלית והעביר את חוק הגזל הקומוניסטי הזה במחטף דרך חוק ההסדרים (הבלתי דמוקרטי בעצמו). לא סתם מסרב כחלון לערוך על החוק דיון נוסף בכנסת! הוא יודע היטב שהכנסת לא תאשר חוק גזל כזה כשהוא עומד בפני עצמו ולא מוחבא בחוק ההסדרים! חוק שמפלה לרעה ומעניש על לא עוול בכפם, קבוצה מסוימת של אזרחים רק בגלל שהיה להם השכל לעבוד ולחסוך ובכסף ששולמו עליו כל המיסים האפשריים להשקיע מהשקעה נבונה. זהו חוק גזל שבו המדינה גוזלת מאנשים את רכושם וכספם פשוטו כמשמעו!
דן | 14.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת