אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יו"ר עמידר: "חוק הדיור הציבורי נכשל"

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
מדוע הסכמת להתמנות ליו"ר?
מר לקס היקר, לא ברור לי מדוע הסכמת להתמנות ליו"ר חברה ממשלתית? ראה את הטוקבקים מטה, ראה את "הערכת" השר לך ולפועלך ואת "אהדת" הציבור. לצערי אסור לקחת שום משרה ציבורית במדינה אוכלת יושביה כמו ישראל. עשה לביתך, תושבי המדינה הזו יכלו אותה בשנאת חינם, לבד.
כועס | 20.05.17
12.
אני בטוח שהסבא החביב והצנוע חופש הכיפה "יסתפק" באירוע פרישה צנוע ולא מנקר עיניים
מקסימום הרמת כוסית במשרדי החברה ולא ערב מהסרטים באולם כנסים בעלות מטורפת של כמה מאות אלפי שקלים פלוס הרבה מוזמנים ועסקנים מכלל הקשת הפוליטית. במקרה וזה אכן יקרה צפו להנחיית האירוע על ידי עיתונאי מכובד (עוד הוצאה) שירעיף על הסבא החביב מחמאות. סרט פרישה כן? כתבות צבע בתשלום? אולי מופע אומנותי של זמר מפורסם?
בשם השם  | 18.05.17
11.
לא היה כלום בקדנציה כי לקס לא עשה כלום חוץ מלהציג מצגים ללא כיסוי.
הרעיון להפרטת והנפקת עמידר היה של אורי יוגב. גלנט,חבל שלא פיטרת את החתרן מאחורי גביך. דוח מסקר המדינה שיתפרסם בקרוב, יציג את תקופת השלטון של לקס, ויהיהנחוץ למנות מבקר מיוחד לחקור בנושא. יש לבדוק האם בעיסוקו העתידי אין ניגוד עניינים והפרת ההסכם עליו הוא מחויב.
יעקב | 18.05.17
10.
גם רקדן שלא יודע לרקוד טוען שהריצפה עקומה
אתה מינוי מכוח הקשרים שלך ולא מכוח יכולותיך. כל פירוט התארים פה- מה שבטוח זה שהם לא משקפים את יכולותיך (וזה על קצה הלשון...). במשך 3 שניפ הרסת את עמידר וזעזעת את המערכת בצורה הכי שלילית שאפשר. אתה הרי יודע את זה ומפנה חצים לכל עבר. אבל אל תשכח חביבי שאתה מפנה אצבע מאשימה, שלוש מופנות כלפיך, ובמקרה שלך אתה ראוי להרבה יותר משלוש אצבעות מאשימות. אני מאחל לך שכל הרע שעשית יחזור אליך כי רק לזה אתה ראוי.
דניאל  | 18.05.17
2.
ירדו לטמיון שלוש שנים
לא החוק נכשל, אתה נכשלת. ניהולית לא הצלחת לשכנע את השר במדיניות שרצית להוביל. תפיסתך היא קפיטליסטית ומתנשאת ולכן עשה שגיאה חמורה מי שמינה אותך לתפקיד. כ"כ חבל שלמשרה כ"כ חשובה מבחינה חברתית, הייתי אף אומר החשובה ביותר בהקניית ביטחון חברתי- קורת גג, מינו אדם שלא מתאים . התוצאה חלפו שלוש שנים לאזרח הזקוק נגרם נזק.
יהודה | 18.05.17
1.
ד"ר יצחק לקס, נכון?
יצחק חביבי, כל הכבוד לך. ממש כל הכבוד. שלוש שנים ב"עמידר", נכון? זה לא היה בחינם, נכון? קבלת שכר, הוצאות, רכב, נסיעות לחו"ל ומה עוד, נכון? מגיע לך גם איזה בונוס קטן. היית מנהל טוב, נכון? הדוקטורט שלך לא משהו, נכון? קבלת אותו באיזה מוסד לא ממש לגיטימי, נכון? אבל זה כבר לא חשוב. אתה צועד קוממיות לקראת בג'וב הבא. אני סומך עליך ועל הקרובים לך שגם הג'וב הבא יהיה משהו משהו. אני מצדיע לך, ד"ר יצחק לקס.
אברהם מאיר | 18.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת