אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תורחב התוכנית לשילוב חרדים באקדמיה, הכוללת הפרדה מגדרית

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
בתור חרדית שלומדת לתואר ראשון
אני לא מבינה את השנאה שלך, את הלעג והבוז, למה מפריע לכם שחרדים וחרדיות ילמדו בהפרדה? אנחנו רוצים ללמוד ולשמור על ההלכות והגדרות שיש לנו בין המינים. יש כל כך הרבה מקומות לימוד מעורבים, למה אכפת לכם שיהיו מקומות נפרדים לחרדים? כן, אחר כך נעבוד במקומות נפרדים, מה הבעיה? חשבתי שאכפת לכם שלחרדים אין כסף, אז תתמכו בזה במקום להיות צרי עין. והלוואי שיפתחו מקומות לימוד לתואר שני בהפרדה, תראו אלפים שילמדו. יש הרבה חרדים מוכשרים וחכמים שרק מחכים להזדמנות, תלחמו בנו אנחנו נתבצר, תעזרו לנו- המדינה הזו תשגשג.
אחת | 24.05.17
6.
לא לשמוח כל כך
יש עם זה מספר בעיות: 1. למה שנממן את אוכלי החינם האנטי ציונים הללו. התקציבים הרי באים על חשבון מישהו ומשהו. 2. הם עלולים לשנות לאט לאט את פני האקדמיה. כבר עכשיו הם מכתיבים הפרדה בין גברים לנשים, איפוא זה יעצר? 3. איך ילמדו מדע כשהם מאמינים בבריאת העולם על פי הסיפור המקראי פשוטו כמשמעו? מתי הם יתחילו לכופף את האמת לטובת התאמה לערכים שלהם?
יהודי וישראלי | 23.05.17
4.
למה בכלל שיילמדו?! אפשר להכשיר אותם כשואבי מיים וחוטבי עצים
אם הם רוצים השכלה גבוה אז בתנאים הקיימים- תנאים שלא מדירים נשים. אם הם לא מעוניינים שיישארו בעוני ויהיו חוטבי מיים ושואבי עצים. תמיד צריך סניטרים בבית חולים, מנקים, נהגים וכו׳... הכתבה גם לא מתייחסת לאחוזי ההצלחה הנמוכים שלהם - אחרי שנים שלמדו שטויות הם מתקשים מאד באקדמיה. אז מה הפרויקט הזה שווה בכלל?
נוגס | 24.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת