אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המפקחת על הבנקים: "אתם לא מתמקחים מספיק על הריבית"

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
אין קרטל בישראל
צודקת הנגידה . הציבור שמן שבע םזרן ועצלן . לוקח הלוואות בריבית גבוהה ולא טורח להתמקח . לרוב האזרחים בכלל אין צורך להתמקח . הבנקים עושים הסכמים עם ועדי עובדים ונותנים דילים מעולים אבל ההיענות נמוכה . לעובדי מכבי למשל מוצעות הלוואות גדולות לתקופות ארוכות בריבית פריים כלום , לפחות משני בנקים . בנק איגוד מפרסם חשבון עוש בתנאים מעולים אבל הלקוחות מעדיפים ל ישאר עם הבנקים שעושקים אותם ..
איציק | 26.05.17
7.
הערה ביזיונית - נתחיל מזה שתכיר בקרטל הבנקים
חוסר פיקוח על אי תחרות מביא לכך שאין לאזרחים, לקוחות הבנקים, שום יכולות מיקוח. עברנו שישה בנקים ע"מ לקבל הצעה למשכנתא ונדהמנו לגלות את הדימון המדהים שבין ההצעות ואת חוסר הרצון של הבנקים לנהל מסע ומתן. באופן אקראי לחלוטין, שני הבנקים הגדולים לאומי ומזרחי הציעו לנו את אותה הצעה בדיוק עבור אותו התמהיל (שני מספרים 4.86, 1.3, חזרו בשתי ההצעות). הבנקים טענו כי אין מה לעשות הריביות עלו. כל זה במנותק מהמציאות הכלכליתה הגלובלית ובכיסוי החלטת הבנק המרכזי על שינוי ביחס החשיפה של הבנקים. עושקים אותנו בחסות המדינה. השאלה איזה פקיד גוזר את הקופון (במסגרת ג'וב עתידי).
זוג צעיר ומורמור | 24.05.17
4.
שלא תצחיק אותי..כמו קודמיה בתפקיד רק משמרים את הכח והריכוזיות של המערך הזה
איפה הייתה המפקחת על הבנקים אחרי הקנס שחטפו על הלבנת הון ? מישהו ממשרדה צייץ משהו כשהסכום הזה ,כנראה,גולגל ישר לכיסם של החוסכים ? איפה המפקחת וקודמיה בתפקיד כבר שנים נמצאים,בזמן שטייקונים מקבלים סכומים דמיוניים עם בדיקות נוסח מה שראינו במשפט דנקנר האחרון ? האם היא אי פעם שמה את הרגל שמישהו בבנקים עצמם ייקח אחריות על הכשלונות הללו ? האם היא אי פעם יצא באזהרה לגבי לקיחת משכנתאות בריבית לא קבועה ? תמכה גלויות בעקירת חברות האשראי מתוכן ? ביום שהבנקים יוכרזו כמונופול ומישהו אחראי יתחיל לעשות עבודת פיקוח כמו שצריך עליהם .. אז שיבוא המפקח בפועל ויאמר לציבור מה דעתו. נ.ב הוצאת הפקידים מהבנקים,זה צעד שמהווה לא פחות מהתעללות לכל איש מעל גיל 50 בישראל. שלא נדבר על אנשים בני 80 ו 70 שצריכים לשבור את הראש מול מכשיר אלקטרוני שלא עובד חצי מהזמן..או אתר שרץ רק בשעות מסוימות על דפדפנים מסוימים. פשוט בושה שאתם נותנים לזה במשרד שלכם להמשיך לקרות ..כאילו פקידי טלרים בבנק הרוויחו משכורות ענק מלכתחילה.
נעבך | 24.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת