אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אלשטיין: "עברנו תקופה לא פשוטה, בתי משפט, נפילות באג"ח - כעת אנו קוצרים את הפירות"

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
תוצאו אידיבי
תעניין שהכתבה הזו מחזיקה מעמד יפה באתר שלכם, וחדשות מיום חמישי האחרונות בדבר תוצאות (הפסדים כמובן) של אידיבי ודסק"ש לא מקבלים ביטוי, ובעיתון הכתבה על אידיבי הופיעה בעמוד הלפני אחרון, כשאידיבי מרוויחה דואג הכתב להכניס את הכתבה בעמודים הראשונים. מדוע נעלם הסיקור של תוצאות דסק"ש (שהפסידה כמובן). גולן חזני- אתה כתב בכלכליסט ולא יחצ"ן של אידיבי!!
האזרח המודאג | 28.05.17
10.
עין טובה
כולם צריכים לפרגן לאיש הצדיק שמשקיע בישראל השם שלח אותו לישראל שיעזור בכלכלה תפרגנו לו אתם חושבים שהוא צריך את הבלאגן שיש לו פה הוא רק מתקן את מה שאחרים קילקלו או גנבו הוא משקם חברות שנופלות תפקחו את העיניים שלכם כמה אתם תריכים להודות לו ליהיות בעלי הכרת הטוב אליו הוא נשמה שאין עוד הרבה כמותו אחד בדור הוואי על כולנו לב זהב כמו שלו
איריס מיכל | 27.05.17
8.
קוצרים פירות
איזה פירות איזה נעליים, הם לא עשו עסקה אחת חדשה, גם עסקת כימציינה הוגשה על מגש הכסף לאדוארדו, התכנון, החשיבה והביצוע היה של בעלי השליטה הקודמים, למזלו של אדוארדו (וללא שום חשיבה ויצירה עיסקית) הסינים חתמו על עסקה אחרת פי כמה וכמה גדולה, והשותפות עם אידיבי הפריעה, ולכן היו מוכנים לשלם כדי שלא יציקו להם. אין כאן שום יצירה ושום חשיבה, זו מתנת פרידה שהשאירו בעלי השליטה הקודמים.
XXX | 25.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת