אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חולמים על רילוקיישן? ייתכן שפספסתם את הטיסה

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
צריך היה לסייג שהגירה מישראל פשוטה יותר
אם פעם ישראל הייתה נחשבת מדינת עולם שלישי לכל דבר היום היא במדינות העולם הראשון. אומנם בתחתית, אבל שינתה קטגוריה למדינה מפותחת מה שמקל מאוד הגירה ממנה. אני מציע לכלכליסט להרים הכפפה ולחקור כמה יורדים בשנה, ולא לפי נתוני המוסד לביטוח לאומי, שלא משקפים מי ששומר זכויות וממשיך לשלם למרות שלעולם לא יחזיר יותר לארץ.
יוסי | 27.05.17
9.
שכר של 250K דולר בסיס לשנה ב US ?
אין כזה דבר שכר בסיס של 250K דולר ב USA רק אם אתה מנכ"ל או סמנכ"ל בחברה מאוד מאוד גדולה אין ישראלי אחד שעשה רילוקשיין ומקבל ב USA שכר ייסוד (לפני הטבות סוציאליות ובונוסים) של 250K דולר שנתי. לא קיים דבר כזה. למה אין יותר רילוקיישנים לארה"ב ? כי השכר נמוך בארה"ב. ב NYC לדוגמא במקסימום מדברים על שכר ייסוד של 130K דולר שנתי. בסיליקון ואלי , מעסיקים מחפשים לשלם את אותו שכר שהוא 130K דולר שנתי ייסוד. הערת אגב: זה שכר רעב לישראלי לקבל בסיליקון ואלי 130K דולר שנתי ייסוד. אז מעסיקים ישראלים מעדיפים לקחת מקומי כי ישראלי שיעשה חישוב יגיע למסקנה שבשביל 130K דולר שנתי ייסוד לא שווה לעבור ל USA
שלומי דוידי NJ | 27.05.17
8.
מה עוד חשוב לדעת לפני רילוקיישן
אם אתם בצומת של רילוקיישן, יש מצב שאתם יכולים להרוויח כסף. ברוב המקרים חלק מתכולת הדירה נשאר מאחור או נזרק לפח. ככל שמדובר על פריטים ישנים כמו תקליטים, ספרים או עיתונים ישנים או כל פריט משנות החמישים, יש מצב שהם שווים לא מעט כסף. אם אתם רוצים להעריך באופן עצמאי את תכולת הדירה שלכם, חפשו בגוגל "פינוי דירה יוסף האוסף" וקבלו קישור למאמר שיסביר לכם אילו פריטים עשויים להיות בעלי ערך משמעותי.
יוסף האוסף | 27.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת