אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שטיינמץ בבוררות מול ממשלת גינאה: "סורוס הוא מטורף"

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
סורוס הוא פילנטרופ ולא ספר פנסיות וחסכונות כמו שטיינמץ, מספיק עם השקרים וההשמצות
לכל הקשקשנים שמשמיצים את סורוס. סורוס הוא אדם עם נשמה ופילנטרופ שתרם רבות מכספו להבדיל משטיינמץ, שעשה תספורות לפנסיות וחסכונות של מי שקנה אצלו אגחי"ם. ובאשר לשנאה כביכול של סורוס לישראל. סורוס מתנגד לממשלה הנוכחית, בזמנו כאשר שלטה בישראל ממשלה נורמלית, סורוס תמך בה ואף השקיע בארץ, גם בהונגריה בה שולט ראש ממשלה תואם בן ניתאי, נפתחה מלחמה נגד סורוס, שהוא יהודי יליד הונגריה.
משה | 25.05.17
11.
ציטוט מוויקיפדיה -כל אחד יחליט איך לפרש זאת
"בשנת 2016 הודלפו מסמכים של "רשת החברה הפתוחה" הכוללת ארגונים הממומנים בידי סורוס. על פי המסמכים הרשת מממנת ארגונים בישראל וברשות הפלסטינית, תוך ניסיון להסתיר את מעורבותה. בין היתר תרם סורוס מיליוני דולרים לעדאלה – המרכז המשפטי לזכויות המיעוט הערבי בישראל, לארגון אעלאם שהאשים את ישראל בטיהור אתני ולארגון "המשרד הערבי האזורי" התומך ב-BDS ומסייע בהפעלת לחץ בינלאומי על מדינת ישראל"
בני | 25.05.17
1.
עובדות : כולם בגינאה שיחדו ,וישחדו! סורוס אכן מטורף שונא ישראל.
זו הצגה מיותרת של כל כוכבי הפרשה. שטיינמיץ אינו מושחת שפתח בהתנדבות את ארנקו וחילק שוחד בגינאה. זו דרך חיים מדינות אלו ובלי שוחד / מתנות אין עסקים בסדרי גודל כאלו בחומרי גלם. גם מי שבעתיד יפעיל את המכרות האלו יאלץ לשלם וכולם מבינים זאת. באשר לסורוס עסקינן בחלאה פסיכופטית אכולה בשנאת ישראל שיצא מגידורו לפגוע בכל דבר שמזכיר את המדינה אותה הוא מתעב- ישראל.
פנסיונר שראה ושמע  | 25.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת