אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זול, מהיר ובריא: רשת פאסט פוד טבעונית חדשה

107 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

71.
חארטה, אין לזה היתכנות כלכלית ומי שיפסיד אלו הם הזכיינים
לזוג הזה אין בעיה לצאת ולנסות וזאת משום שאת הסיכון הכלכלי יקחו הזכיינים, היום רשת רגילה בקושי שורדת אז על אחת כמה וכמה הזיכוי של הזכיינים לראות מזה כסף היא נמוכה. מה שגם יש הבדל בין להיות רווחי ולקבל משכורת נורמלית סוף חודש ובין לא לקבל אלא להיות רווחי אסל עם רווח שאיתו בקושי אפשר לשרוד וזאת לאחר הקיזוזים של האחוזים לבעלי הרשת וכו'.
גיא | 29.05.17
57.
השאלה היא מי מגדיר מה זה בריא
לצערי יש הרבה טרנדים שאנשים הולכים עליהם שמובססים על מיעוט של מחקרים אבל עושים הרבה רעש בגינם. האם למשל מהפיכת הדגן המלא בדרך? (שזה גם נתמך ע"י רפואה מערבית וגם נתמך ע"י רפואה סינית. וכן אני יודע שיש גם אינדיקציות הפוכות אבל זה כמו שאמרתי המיעוט)
תומר | 28.05.17
43.
היזהרו מזכיינות. כנסו
בלי קשר לרשת הספציפית ובאופן כללי לסניפים של זכיינים, פעמים רבות הרשת מרוויחה, אבל הזכיינים לא. הדבר נובע ממגוון של סיבות ומהחוזה אליו כבול הזכיין אשר צריך להפריש אחוזים מהמחזור לרשת וזה לפני שלל ההוצאות שהוא צריך לשאת על גבו. אם מדובר ברשת מצליחה, אז הרשת יכולה להעסיק מנהלי סניף שכירים, אבל לא ! רשת מעדיפה זכיינים, כי במקרה שיש חודשים חלשים או הפסדים, את הזכיין סופג את ההפסדים, אבל כאשר יש רווחים וככל שהרווחים גדולים יותר, הרשת, כלומר בעלי הרשת מרוויחים. זה בגדול, על קצה המזלג. לכו לעו"ד והתייעצו איתו טוב טוב על הסיכונים בזכיינות כדי שיגן עליכם בחוזה.
120 | 28.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת