אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קופיקס העלתה את המחיר ל-6 שקלים - המכירות צנחו ב-12.5%

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
למנכל -חיים אהרון-יש תוחלת לרשת באם ישדרגו החשיבה=כפי שהצענו לך בפגישה=
לפני שנה ניפגשנו עם המנכל- בפתיחה של סניף חדש חיבינו את דעתינו-= יש לשדרג בחשיבה חדשה = אחרת תוכלת= כי בחשיבה כפי שהיה = זה ביזבוז של זמן המנכל אדון חיים אהרון רשם לפנוו את מס הפון שלנו- ומעז לא שמענו- יהדו גדדבחב
כותבי תרחישים | 30.05.17
20.
טוקבק 3 ממחיש את הירידה בטראפיק הלקוחות
א. קופיקס כבר לאחר 4 חודשים הקטינו סנוויצים,הקטינו גודל לחמניות, ומוכרים פוקצות(בצק) יבשות כמעט ללא רוטב. לצערנו הם גם הקטנו את נפח כוסות השתיה של הברד ומיץ התפוזים והגזר. אבי קץ, לא מבין שבאיכות לא מחפפים, ובגודל לא נוגעים. ב.קופיקס הייתה צריכה להיות בבתי ספר וליד וברחובות סואנים. אבל ההתרחבות הרגה את קהל היעד ואת הטראפיק. ג. הזכיינים עוד יותר מפגרים, חוסכים בחלב ועושים קצף מהחצי העליון של כוס הקפה... זה כבר בדיחה. ד. אבי כץ נהיה יהיר וכך גם המקובעות של צדקתו, הוא לא רק שלא ילמד לקח, אלא כשיסתיים המיזם החברתי הזה, הוא יגיד שניסה ותו לא. ה. מציע לאבי כץ והבת שלו, לצמצם חנויות לא רווחיות. להוריד את המחיר חזרה ל5 שקל, לשפר את הבצק של הפוקצאות שמכינים אותם במפעל עלום. לתת בראש לזכיינים שמרמים לקוחות, להגדיל בחזרה עוד 12 גרם בצק תופח לכל לחמניה, לשמור על ניקיון בכל סניף. זו הדרך היחידה להחזיר לקוחות!!!.
אויש כץ, תתאפס על עצמך | 30.05.17
19.
אחלה קופיקס
אנשים צרי עין ולא יודעים להגיד תודה . קופיקס שינו הרגלי צריכה , הסנדביצים טובים , אחלה קפה ( לעומת האחרים ) , מיץ גזר ב-6 שקלים . אנשים מבוגרים שמעולם לא יכלו לשבת בבית קפה עם דמי הביטוח הלאומי שדופקים אותם , צעירים , אנשים בדרך לעבודה . יאללה -תפרגנו פעם , והלוואי ישרדו ויצליחו !!!!
דור | 30.05.17
6.
דעו לכם שקופיקס משקרים בנתונים
לפי הצפיה שלי בסניפי קופיקס בכמה ערים - לפני ואחרי ההעלאת המחירים, הרי שהירידה היא הרבה יותר חדה מ 12%. הסניפים כמעט ריקים רוב שעות היממה, שלא ישקרו שישנה ירידה כזאת קטנה ושילמדו לקח לא להיות חזירים. חידה לכולם : איך קוראים לקוף שעובד במוסד ?
העורך דין המזמר | 29.05.17
3.
d גם העלאת מחיר וגם כריכים עלובים!
כשקופיקס פתחה את סניף אבן גבירול ואחרים בהתחלה, היית מקבל כריך עם טונה (לדוגמא) מלא עם טונה, היום צריכים זכוכית מגדלת לראות מה יש בפנים..... כשאני עובר ליד סניפים שונים שלהם עצוב לראות שהם ריקים, הזכיינים קיבלו העלאת מחיר אבל אין תנועת קונים ולא נראה שזה הולך להשתפר!
אלי זיו | 29.05.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת