אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משרד הפנים: איחוד תל אביב-יפו ובת ים יוצא לדרך, היעד - 2023

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
איחוד ערים
אין יותר חיובי מאיחוד גוש ערים ביחד לשם חיסכון כלכלי וניהולי לעתיד. זה קרה כבר בטורונטו קנדה שאיחדו 5 ערים ועיירות של יותר מחמש מיליון תושבים .כל עיר ועירה בחרו להצתרף ואחר כך ניהלו בחירות כלליות לבחור 35 מנהלי האיחוד החדש לנהל הגוש ערים וזה מאוד הצליח.
רפאל  | 05.06.17
13.
תפקוד משרדי המרשם בתל אביב- שערוריה
אנשים באים בשעות הקבלה למשרד בדרך בגין מפנים אותם לסלמה 53 באים והולכים 3 פעמים ויותר ודלתות נסגרות באמצעות שוטרים ופקחי עירית ת"א. נראה כאילו מתנהלת שם שביתה איטלקית משום שאם מישהו היה רוצה לפתור את הבעיה ולהוריד את רמת הסבל מהאזרחים המטורטרים ( הרי מי באמת רוצה לבוא לשם באמצע יום עבודה??) זה היה קורה מזמן. שעיתונאי יוזם ירים את הכפפה ויבוא לשם מחר בבקר. היום בסלמה 53 היו שוטרים וצרחות של אזרחים מתוסכלים שפונו מהתור שנגרם להם נזק רציני בגלל ה"עומס". באתר הרשמי אין זכר לבעיה. הכל כרגיל. אבל כשבאים לסניפים יש דף נייר מודבק בכניסה עם "הנחיות" שאין מספרים ואין שירות.
צלילי חלול | 05.06.17
7.
מישהו רוצה להעביר את דרום ת"א לבת ים
כל ההתלהבות הזאת לאחד את שני הערים האלה מסריחה כל כך , אנשים מסוימים קנו נכסים בדרות ת"א ועכשיו אחרי שעשו כסף על להשכיר אותם לעובדים זרים צריך להשביח אותם איך ??? מעבירים את העובדים הזרים לבת ים . פתאום אחרי האיחוד הגברת הפיקוח בדרום ת"א תוך כדי הסרת הפיקוח על בת ים , מסכנים כל הבת ימים שקנו נכסים וראו קצת נחת בשנים האחרונות . לכו בעקבות הכסף !!!!
מנגר | 05.06.17
5.
דחיה או ביטול
אם לדעת דרעי הצעד כזה חשוב למה לדחות לשנת 2023, לי נראה שיש דברים מאחורי הקלעים ואנשים שאולי רק אולי ביקשו בצורה יפה מדרעי לבטל זאת ---- אולי אנשים מהמובילים בבת ים , ודרעי הבין שדחיה ל2023 המשמעות היא למעשה ביטול .... נראה לי עוד שנתיים זה יהיה נושא לחקירה נוספת...
ברוך  | 05.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת