אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משה רוזנבלום: "גברים קונים חולצות ברשת - אבל אשה לעולם לא תקנה בגד באינטרנט"

152 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

143.
קניות באינטרנט
משה אתה מנותק לחלוטין מהמציאות.קשה לי להאמין שאתה מאמין בזה או שזה הצגת תדמית לכתבה. הייתי מציעה לך לקרוא כתבות בנושא קניות באינטרנט, דואר ישראל הרי קורס בגלל מליוני החב שנשלחות מכל העולם לישראל. אני קונה קבועה באינטרנט החל מבגדים צעיפים הלבשה תחתונה,וכל המוצרים הנלווים באלקטרוניקה וסלולר. פערי המחירים כל כך גדולים שאתם לא משאירים לנו ברירה אחרת.
שוש | 06.06.17
140.
הקניונים חייבים להוריד בשכירות המוגזמת - וכך החנויות יצליחו להוריד מחירים !
ברור שיש מקום לחנויות . אנשים ייקנו באינטרנט , אבל גם ייצאו הרבה מהבית . הבעיה היא השכירות המוגזמת בקניונים , וכמו כן , המע"מ הגבוה בארץ !!! לדעתי - ביבי וכחלון חייבים דחוף , לבטל את המע"מ בארץ על ביגוד ונעליים , בדומה לפטור שניתן באינטרנט . כך המחירים בארץ יירדו ב-17% !! בנוסף , משה רוזנבלום וחבורת מנהלי ובעלי הקניונים , חייבים להכיר במציאות , ולהפחית מייד ב- 30% את שכר הדירה לחנויות ביגוד , משקפיים , אביזרים , נעליים , ומתנות . וכך , יוכלו החנויות להוזיל בעוד כמה עשרות אחוזים , את מחירי המוצרים ! זה המפתח למחירים תחרותיים בארץ - ביטול המע"מ על ביגוד , נעליים , אביזרים וכו .. וכן - הפחתת שכר הדירה המוגזם של הקניונים !!
בעל חנות שמשלם 17% מע"מ ,שכירות מוגזמת , ועוד !!! | 06.06.17
138.
מסכימה עם רונית מתגובה 91 - כבר עשרים שנה אני לא קונה בגדים בקניונים, אלה באינטרנט ובשוק
כי אם אין אפשרות להחזיר וההאיכות של שוק, אז למה לשלם ככ הרבה??? בניגוד לרונית לא באתי מארץ אחרת. בפעם השניה שעשו לי בעיות עם החזרת מוצר - אז עוד לא היה החוק על החזרת מוצרים, המוכרת עשתה סיפור גדול מזה שהיא "הרשתה" לי להחליף לפריט אחר, ולא היה משהו שרציתי - אז במקום לצעוק ולריב רשמתי הפסד ופשוט לא חזרתי יותר. החנויות באינטרנט לא רק שקיבלו כבר אז את המוצרים חזרה אלה ביצעו את החזרת הכסף או ההחלפה בקלות, בלי צורך להתחנן ובלי הגבלות זמן בלתי סבירות, וללא שום עלויות נוספות, אז למה לי להתרגז?
ותיקה | 06.06.17
136.
תעזבו את הסוס והעגלה...
מסכים עם דניאל כהן וממש ממש לא עם רוזנבלום. הקניונים בארה"ב מתחזקים? אתה יכול לקנות 5 בשקל. הרשתות הגדולות עוזבות את הקניונים וסוגרות חנויות בלי סוף. אישה לא קונה בגדים באינטרנט? אולי במדינת עולם חמישי שהזמנה לבר מצווה מגיעה בדואר שנתיים אחרי החתונה. כאן בארה"ב שהדואר הממשלתי עובד כמו חברה ולא כמו מוסד ממשלתי מסואב, וחברות השילוח עובדות כמו שצריך, הכל!!! מוזמן באינטרנט. כן מר רוזנבלום, נשים קונות באינטרנט נעליים ומגפיים בגדים וצרכי בית. אמא שלי מזמינה באינטרנט גם בגדים. אשתי מזמינה באינטרנט אפילו את המטרנה לתינוקת. ובגדים ונעליים היא קנתה בשנתיים האחרונות אולי פעמיים בחנות וכל השאר באינטרנט. כנראה שמה שאתם צריכים בארץ זה חברת שילוח נורמלית.
אבי | 06.06.17
133.
מליסרון קצת מנותקים מהמציאות
אני קונה (אני אישה) מעל 6 שנים באינטרנט בגדים -מותגים. לי ולבן זוג ואף לאמא! לא זוכרת מתי פעם אחרונה קניתי משהו בקניון עופר (שבמקרה יש שלושה בסביבה שלי). בנוסף, אישה בישראל משנה צורה בדיוק כמו גבר בישראל ואפילו, זה קטע כזה, לא רק בישראל מתרחשת תופעה נדירה כזאת! אומנם מר משה רוזנבלום נראה כפי שהיה לפני עשרים ושלושים שנה, אני בטוחה, אבל לא לכולם יש גנים כאלו. ולבסוף, קניתי בחנות אונליין של עזריאלי הרבה יותר מאשר בקניון עופר.
ליד | 05.06.17
125.
חחח הצחקת אותי אדון רוזנבלום
זה שאתה מספר לעצמך שקרים לא הופך אותם אמיתיים! העולם זז קדימה תסתכל מה קורה בשוק האמריקאי ! קניון ורשתות קמעוניות נסגרים על בסיס יום יומי, כולם קונים באינטרנט רוב הצרכניות באינטרנט הם נשים וגם נשים מבוגרות, ובתור מי שעוסק בתחום כבר שנים אתה צריך לדעת שהעתיד שלך תמיד נמצא בלכידת הקהל הצעיר שיספק לך עוד שנים ארוכות של נאמנות למותג ולא בדור המבוגר שנשארו לו מעט מאוד שנות צרכנות, זה שתעצום את העיניים לא ישנה את המציאות רק את הצורה שאתה מתמודד איתה... וכרגע אתה לא ממש מתמודד....
מיה | 05.06.17
121.
הקניונים בגסיסה איטית
זה המחירים טיפש. כל אחד יודע שמחיר של בגד נעל שעון תכשיט מוצר חשמלי זול בהרבה באיבי אמזון עלי ואתרים רבים אחרים. בישראל המכורה לתאוות בצע ויוקר מחיה הקניונים יפסיקו בשלב מסוים לאכלס קונים. או ואמרת הסעדה. באמת ישראלים נוהרים לקניונים כדי לאכול אוכל מהיר ברמה ירודה. והחניה? חווית קניות היא כאוס של מכוניות המחפשות מקום חניה בקניון?
נאהזנשם | 05.06.17
114.
תגובות לכותבות
אני שמח ומודה לכן ולכם על התגובות לשמחתי רוב הנשים ימשיכו לקנות בחנויות רק כדי ליצור לעצמן בידול וטוב שכך לצערי רוב הגברים לא מתענינים באופנה ( ארון של גבר ישראלי בניגוד לגבר אירופאי ) זה חולצות לבנות , כחולות , אוף וייט ומכנסים שחורים וכחולים ) ובניגוד לנשים שמתלבשות כל אחת בשיק שלה רוצות בידול והבידול לא נימצא באינטרנט אין ספק שלבוש ספורט או לבוש בסיסי הינה קניה אינטרנטית אלא שחושבות שרק הן מבינות כדאי גם לפרגן ,,,,
משה רוזנבלום | 05.06.17
113.
רמאות בפירסום ככה עושים עסקים!
אדון רוזנבלום תפסתי את השיטה שלכם איך אתם מחזירים את הנשים לחנויות: אתם גוזרים את הסחורה אחרת כעת ונותנים לה מידות אחרות .כך שאישה שיש לי מידה מסויית לא יכולה להזמין יותר באינטרנט כי המידה כבר לא מתאימה לה יותר. היא צריכה מידה אחרת וצריכה להחזיר את הסחורה ולהזמין שוב ושוב להחזיר ושוב להזמין והתלך תבוא הזה עולה על העצבים אז הולכים לחנות ומודדים שם וקונים שם. זה מה שנקרא שקר בפירסום ועבודה בעיניים ובעיקר עושים כך בנושא החזיות. רק ברמאות מחזירים את הקונים לחנויות ולא בדרך אחרת אבל באירופה זה לא ככה. הקניות באינטרנט רק גדלות ועוד ועוד חנויות נסגרות. האמיא שלא איכפת לי לפעמים ללכת לחנות לקנות כי לגעת בבד ולדם זה מה שאני באמת רוצה זה עניין אחד וקומוניקציה אנושית היא גם עניין יפה של עזרה מצד המוכרת... אבל הדור הצעיר לא הולך לחנות הוא קונה באינטרנט ונראה כמה זמן יקח לו לחזור לחנויות כיד ליצור לפחות קשר אנושי עם העולם כי הכל היום הפך לוירטואלי. עוד מעט אפשר יהיה גם ללדת ב3D ולא יהיה צורך להיכנס להריון מה?
שרה | 05.06.17
107.
נשים ככל שהן מתבגרות לא קונות באינטרנט, האמנם?
אוי רוזנבלום כמה שטויות וכמה ישראלי לראות מטר קדימה רק כאן ועכשיו ובלי שום ראייה אסטרטגית קדימה.. הדור הצעיר שקונה היום באינטרנט לתפיסתך גם הוא יקנה יום אחד באינטרנט כולם קונים שם והרבה.. ואגב אתה יודע מה קורה לאישה שמתבגרת? היא כבר מכירה את הגוף שלה את הגזרות מה נכון לה ומה פחות ואז הדבר הכי קל זה לקנות באינטרנט..קונה כבר שנים באינטרנט ואני ממש לא פרגית צעירה..
איה  | 05.06.17
101.
לא רק שקונות אפילו קונות בלי לדעת איזה בגד
תסתכלו על StitchFix סטארט אפ שתמורת מנוי חודשי שולח סט בגדים (נשים וגברים). הם עושים רק 600 מיליון דולר בשנה, יותר מכל קניון וזה קמצוץ מרכישות הבגדים באינטרנט של נשים. בקיצור הוא לא מכיר את הלקוחות שלו, חי בעבר ומתכחש לעתיד (ולהווה).
אני | 05.06.17
98.
רוזנבלום אתה ראש כרוב אם אני אשתך זורק אותך
במקרה או לא ישלי 5 בנות 13 נכדות ואת רב הבגדים והנעליים והחזיות קונות באתרים השונים בהפרש של 40-60% וכן עושה כך אשתי ואיך אני יודע כי אני משלם בערך 40000 לשנה ומפני שזה זול ויצ"ו מרויח מזה שלא לדבר על עוד דברי בית ואלקטרוניקה
גרישא | 05.06.17
91.
משה - חווית הקניות בקניונים ישראל איומה
אחרי שחייתי 3 שנים באנגליה, ממלכת האיקומרס, אני משתדלת לא לקנות בקניונים ובחנויות בארץ - - המחירים גבוהים בצורה שלא תואמת את איכות המוצר (מחיר גבוה מדי עבור סמרטוטים ומחיר בלתי ריאלי עבור מה שאיכותי באמת) - אין אפשרות לחרטה (חוטפים קנס של 5% מעלות המוצר אם בוחרים לקבל החזר) - השירות ברמה ירודה מאוד (הרבה מוכרים משקרים אותך). בנוגע לשירות גרוע - למה נראה לך שמעקב אחרי לקוחות דרך אפליקצית פנגו או כל אפליקציה אחרת שמותקנת על הטלפון האישי זה מקור לגאווה? הרי זה בעיקר משרת אותך ולא אותי כצרכנית. מזעזע!
רונית | 05.06.17
87.
הכי טוב מנכ"ל שלא מבין בכלל מה קורה אצל הלקוחות שלו
"לא נראה לי שנשאיר אתכם בבית לראות עצמכם במראה" - טעות עצומה, חביבי. אנשים מעדיפים את זה, בטח שנשים מעדיפות את זה, הסיבה שזה לא קורה יותר בארץ זה כי הלוגיסטיקה לא נוחה בשביל להזמין הביתה למדוד ולשלוח חזרה מה שלא מתאים. בחו"ל זו הנורמה, זה הרבה יותר גמיש ומתאים לאורחי חיים משתנים של אנשים עסוקים; אז אולי כדאי שתרפה קצת מלהניח הנחות ולחשוב מה נראה לך, ותצא לעשות מחקר אמיתי ולדבר עם נשים בחוץ ולהבין מה באמת מעניין אותן בימינו ומה הן באמת מחפשות?
לי | 05.06.17
85.
אוקיי, תן לי להקריא לך מתוך דו"ח חיובי האשראי מהחודשיים האחרונים - רק מהאינטרנט:
בארץ: עדיקה קרן שביט - פעמיים פיפה את - לבני נשים סטייל ריבר בחו"ל אסוס - פעמיים אמריקן איגל חולצות ב-ebay תמשיכו להחזיק חנויות עם מידות מצומצמות (אמריקן איגל בארץ, ג'ינס רק עד מידת 14? סירייסלי?) עם מחירים מופקעים, שירות גרוע של ערסיות עילגות - ואנחנו נקנה ברשת!
אישה, בת 54 | 05.06.17
84.
כמה מילים על קניון עזריאלי הוירטואלי
נכנסתם? ראיתם? ככה נראה אתר שהשקיעו בו 20 מיליון שח? הרי מדובר באתר עלוב, במחירים גבוהים, שמחזיק רק את הזבל של הזבל. ממש כמו לפתוח את הפלייר הזה של "קנייה חכמה" שמגיע בתוך העיתון ואפשר להזמין דרכו. והם עוד מפרסמים שפיתוח האתר עלה 20 מיליון? אולי 10,000 ש"ח. בושה כזו! אתר מכוער, חסר אינפורמציה ויקר.
א | 05.06.17
81.
אוטוסוגסטיה זאת דרך לא תמיד יעילה פסיכולוגית להתמודדות עם מציאות לא נעימה
כשהמציאות לא נעימה אנחנו משכנעים את עצמנו כל מיני שכנועים שיעזרו לנו להתמודד איתה, לא תמיד מוצלחים במיוחד. מר שני כל כך טועה ובעיקר משכנע את עצמו. יש רשתות בגדים באינטרנט נהדרות לנשים מבוגרות, ומי שקונה בנקסט לא מפספסת. הטעות שלו גם היא שגוף האישה נשאר די קבוע לפחות לטווחים של עשור + כל פעם, ומגיל מסויים (55 נגיד) הוא גם נשאר די קבוע עד גיל זקנה. החנויות אינטרנט עובדות היום מאוד מאוד קשה לוודא שהבגדים שלהם ישבו באופן מוצלח גם ללא מדידה והטכנולוגיות בתחום רק ילכו ויתפתחו וישתכללו, כך שתוך מספר שנים המדידה תהיה לחלוטין וירטואלית. הפער במחירים בין הרשת לריטייל הפיזי כל כך גדול ששווה ללקוח לספוג את השגיאות. נכון שלאשה מגיל מסויים אין מה לחפש באסוס או באלי אקספרס, אבל בהחלט יש לה מה לחפש ברשתות אחרות
פסיכולוגיסטית | 05.06.17
80.
אתמול הייתי בקניון אחרי חודשים שלא ביקרתי שם
הרבה מאוד מהרכישות שלי כבר 10 שנים הם איביי ועוד ועוד . הקניון מלא בחנויות שהחליטו שהם מוכרות בגדים סינים במידות של סינים , על מנת כנראה שלא יכנסו לקוחות מבוגרים או " חס ושלום שמנים " לאדם ממוצע / שמן / מלא , מה יש לחפש בקניון ? מה ימצא שם ? פוקס רנוואר קסטרו בגדים במידות סיניות ? כל קניון שכפול של הקניון השני . סליחה אבל הנואמים בכתבה בפרוש לא יודעים על מה הם מדברים ומשתמשים במילים גבוהות " לייצר טראפיק " פחחחח. פשוט לא יודעים על מה הם מדברים אם המשלוחים לארץ היו יותר יעלים מגעים לאחר ימים ספורים ולא חודש פלוס , הקניונים כבר מזמן היו ל פילים לבנים הקניון הוא הדוגמה הקלאסית והפשוטה ביותר איך אפשר לעבוד ולנצל ולהחליט לצרכן הישראלי !!
עודד | 05.06.17
78.
קונים אונליין בבלעדיות
לעצמי ולאימי שעברה את גיל 60 - היום אתרי קניות שמכבדים את עצמם נותנים את כל המידע הנדרש - מידות, הרכב הבד, זוויות צילום. השירות טוב בהרבה מזה שניתן ברוב מרכזי הקניות (לא טוב - מחזירים! בלי פרצופים ממוכרנית מתוסכלת). הקניון כמקום בילוי של נשים וילדים? הגזמת. כל "בילוי" בקניון הוא סיוט. דוחק, איכות ירודה, רעש, ביגוד והסעדה גנריים. גם בתי קולנוע כבר לא בדיוק בשיאם. שלום ולא להתראות לקניונים - בזבוז של מקום וזמן, מכערים את הסביבה והופכים את כולנו לקופי-פייסט האחד של השני...
אינטרנטה | 05.06.17
73.
חוויית הקניה היא ברובה רוחנית
בתור אישה, הרבה יותר כיף לי לקנות בגדים בקניון כי פוגשים אנשים, מדברים עם מוכרים, יוצאים מהבית, רואים דברים אחרים מלבד בגדים שגם תופסים את העין. עושים הפסקה עם התינוק ויושבים לקפה ומשתזפים קצת בשמש במקום להירקב במשרד או בבית. החוויה שלי היא יותר רוחנית...אני יכולה לקנות באינטרנט אבל אין כמו שופינג בקניון שאפשר למשש את הבגדים ולקבל רעיונות. גם לגבי הבד, אין כמו לגעת ולהרגיש את האיכות ואם זה הבד המתאים לי ואיך ייצא אחר כך מהכביסה. פעם קניתי שטיח ושואב אבק באינטרנט שזה אגב היה מאוד נוח.
קניונים כאן כדי להישאר | 05.06.17
72.
בת 40 אחרי לידות ורק ברשת
אני בת 40,אחרי לידות - כך שהגוף שלי השתנה ( אני מרגישה צורך להסביר לך כי בטח לא תבין לבד) וכף רגלי לא דרכה בחנויות מאז שהילדים נולדו. אין לי זמן לזה (וולא כי בעלי לא מרשה לי לצאת מהבית - יא פרימיטיבי).אני מזמינה הכל רק מהאינטרנט-מגיע עד הבית ואם לא טוב-שולחת חזרה.יש אפשרות כזו אנחנו בשנת 2017.זה דווקא מעולה שאתה לא מחובר למציאות ולצרכנים שלך,ככה הקניונים ייסגרו מהר יותר.אולי יתפנה שטח לדברים חשובים יותר...מקווה בשבילך שאתה שומר על הכסף ולא מבזבז בקניון יש לי הרגשה שתצטרך אותו בקרוב...
רק ברשת | 05.06.17
69.
איזה קשקשן שלא מבין כלום! מהמערב ועד המזרח נשים
קונות לא רק בגדים אלא אפילו נעליים ברשת. בארץ זה לא מפותח כי הלוגיסטיקה ברמה של ימי ביניים ומחירי שילוח והחזרה בכי יקרים בעולם. החברות הישראליות לעולם לא ישתפו בהקמת מרכז לוגיסטי כי אנחנו חיים במדינה של אדם לאדם זאב. היעד של קבלת משלוח תוך שלושה ימים בתוך מדינה פצפונת כישראל הוא מגוחך. בפרמטרים של חו״ל 24 שעותצריכיםלהספיק
ירון | 05.06.17
47.
אתה מביא כזה טיעון? אוקיי, אפשרי שזה נכון. יש לך... סימוכין???
או שאתה מסתמך רק על הדיעה הקדומה המפגרת שלך על נשים? http://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php/E-commerce_statistics_for_individuals#Clothes_and_sports_goods_predominate_in_online_purchases כי נגיד פה אומרים שהפער בין גברים לנשים באונליין הוא... 2% (65% נשים 67% גברים)
קובי השפוי | 05.06.17
43.
לרוזנבלום יש wishful thinking
המבוגרות של מחר הן הצעירות של היום והצעירות של מחר הן הילדות של היום. אינטרנט נכנס לחיי הילדים והצעירים בצורה שלעולם לא יכנס לחייו של מנכל מבוגר ומכובד. הקניונים לאט לאט הופכים למוקדי בילוי ופנאי ופחות למוקדי שופינג. אין ספק שהאינטרנט ימשיך לגזול קליינטים מהחנויות ובעלי הקניונים יצטרכו להוריד שכירויות כדי לנסות להשאיר את בעלי החנויות אצלם.
אי אפשר לעצור את העולם | 05.06.17
41.
קשקוש של ״מדעני-קניות״ בעיניי עצמם
אנשים תמיד יצאו לקנות. אין למפגש בריצפת המכירה תחליף. ישנם ויהיו תחומים שניתן יהיה לקנות ברשת: קניות מוצרי מזון יבש, חולצה זהה, מוצרים ייחודיים מיבוא או מוצרים בעלי נפח גדול שלחנות אין מקום להציגם, או שהצגתם יקרה ( נסו לרכוש עגלת תאומים בחנות שילב ). ברשת תוכלו לקבל טווח מחירים ושילוח חינם הבייתה-ל״מוצר זהה״, כמו עגלת תאומים כאמור.ללא ספק הקניון ימשיך להתקיים וייתן זמן בילוי, קניות של ״נייס טו האב״ במחירים נמוכים, מסעדות וקולנוע ואופנה ( גם הלבשה ), קניות מתוכננות וקניות אימפולס.
מושיק | 05.06.17
36.
משה רוזנבלום, כמה שאתה טועה
מביך. בוא דבר עם אישתי. חלק גדול מקניות הבגדים לילדים מתבצע ברשת. גם לעצמה היא קונה מדי פעם, לא הרבה, בעיקר בגלל המשלוח לארץ. המזל של הקניונים זה שדואר ישראל כזה מחורבן שהרבה ישראלים מעדיפים ללכת לקניון במקום להזמין ולהתפלל שהחבילה תגיע.
עומר | 05.06.17
34.
משה רוזנבלום, אתה כל כך לא מעודכן.... אני קונה כבר שנתיים את כל הבגדים שלי און ליין!
אני בת ארבעים, ומאז שגיליתי את אתרי האופנה הגדולים (כן, כן, נקסט, אסוס, ושות')- אני לא קונה כלום בארץ. למה? כי המחירים יקרים בטירוף, כי המבחר דל יחסית וכי יש לי אפשרות להיראות כמו שאני רוצה בלי להתרוצץ במליון חנויות. הזמן שלי יקר. אז יש לי הודעה חשובה בשבילך: הקניות ברשת רק יילכו ויתעצמו. תכין את החברה שלך לעולם החדש ותתחיל להוריד מחירים לפני שתימחק מהמפה.
אלונה | 05.06.17
30.
מחשב אישי??? בבית????
ב-1983 אמר מי שהיה מנכ"ל IBM, לאחר שהוצע לו להתחיל בפיתוח של מחשב אישי: "מי יחזיק מחשב בבית??? כמה ימכרו מהמכשיר הזה - 5 בשנה?". הסוף ידוע - IBM לא נכנסה לשוק, אפל הוציאה את סידרת ה-C, ורק לאחר כ-6-7 שנים הבינה IBM את גודל הטמטום והתחילה לייצר את מה שלאחר 20 שנה נרכש ע"י הסינים וידוע כיום בשם לנובו. אז רוזנבלום - נשים לעולם לא יקנו בגד ברשת??? הצחקת אותנו
זוכר מזמן | 05.06.17
26.
זה מפליא שנשים בכלל מצליחות ללכת ולדבר בו זמנית
אם לשפוט לפי הציטוטים של ה״מכובדים״ פה. ״קניון הוא מקום של מפגש של נשים וילדים ורק אחר כך מכירת אופנה.״ ? ״אבל נשים ככל שתתבגרנה ומבנה הגוף ישתנה, לא יכולות לקנות בגדים באינטרנט. גברים לובשים אותה חולצה וקונים אותה באינטרנט אבל אשה לא תקנה לעולם בגד באינטרנט" ??
אחת | 05.06.17
25.
אתה צוחק עליי? אני בת 50 וקונה רק באינטרנט. המידות מפורטות ואמינות. הנ'פילות' נדירות ביותר.
אני בת 50, עם גוף מלא ולא מושלם. אך בכל זאת קונה, בהצלחה ובהנאה מרובה, את בגדיי כמעט אך ורק ברשת. כיום כל אתר שמכבד את עצמו יפרט את המידות, ההיקפים והאורכים ברמת הס"מ. כמו כן יצוינו הרכבי הבדים, ינתנו צילומים מכל הכיוונים ועוד. לעיתים נדירות תהיה לי נפילה או אכזבה מהרכישה ואז אין כל בעיה להחזיר. אגב, זה קורה גם בקנייה בחנות (בבית לפעמים הכל נראה אחרת). בחודש האחרון רכשתי שתי שמלות, שני מכנסי ג'ינס וחולצה משלושה אתרים שונים - במחירים שפויים ובלי לחפש חניה.
אישה אמיתית, לא צעירה ולא מושלמת | 05.06.17
21.
הוא לא רואה את הנולד
מאיפה היציאה שנשים לא קונות בגד באנטרנט? התופעה שקוראת היום היא שאנשים הולכים למדוד בחנות וקונים את הבגד אונליין במחיר יותר טוב עם תנאי החזרה יותר גמישים. זה הדבר הרסני לחנות. בארצה״ב התופעה של דעיכת הקניות הקמעוניות בחנויות רגילות היא בכל הכותרות אחרי טרמפ. בקרוב בישראל גם
יואב | 05.06.17
16.
שינויים
1. תרבות הצריכה תשתנה אנשים יקנו פחות בשביל לקנות או לספק איזה חסך / צורך 2. ציבור הצרכנים ילמד לקנות את אותם פריטים יותר בזול מכל מקום בעולם 3. קניה באמצעות מציאות מדומה וקניונים וירטואלים כולל שימוש בכלי אינטיליגנציה מלאכותית תגביר את הרכישות באינטרנט על אלו בקניונים 4. גם היצרנים יבינו שיותר יעיל וקל למכור באינטרנט מאשר בקניונים עם עלות שכר הדירה ובוצאות התפעול הגבוהות
חיים | 05.06.17
15.
אז אני לא אשה? והבנות שלי, והחברות...?
הבחור תקוע איפשהו באייטיז. למה שב-2017 אגביל את עצמי ל-5-6 חנויות מסכנות, ולכמה דגמים המסכנים שיש במלאי... דוגמה אמיתית, נפל עליי חשק לשמלת סאטן ארוכה בכחול בקבוק ובמידה שלי (פלאס). נראה אתכם משיגים את זה בדיוק בקניון... חחח. ברשת מצאתי והרבה. נכון שיש הסתייגויות: צריך לדעת למדוד, להתכונן לאחוז מסוים של נפילות, ולהזמין מראש ולא ברגע האחרון לפני אירוע. עדיין במצטבר יצא שהרווחתי, כשהמחירים הנמוכים מפצים על הסיכון.
אשה | 05.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת