אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רשת יוחננוף במגעים עם חתמים לקראת הנפקה בת"א

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
סתם עוד לקוח שלא מרוצה מיוחננוף
לפני כמעט 20 שנה ועד לפני שנה ערכתי קניות ביוחננוף באמת היה מבחר של מוצרים שהיו זולים בהשוואה לרשתות הגדולות לצערי עם הזמן כשהם גדלו הם שכחו את מלחמת המחירים שהם נתנו לרשתות הגדולות. היום הם ממש יותר יקרים מאחרים. הגיע הזמן שהשתן שעלה להם לראש ירד מהר ושיחזרו להיות סופר איכותי עם מחרים זולים אם לא זכות הקיום שלהם תהייה בסכנה הציבור לא מטומטם
סתם לקח שלא מרוצה | 08.06.17
6.
למה הסופרמרקטים בארץ נראים ככה?
קפיצה קצרה למדינה מערבית תפקח לכם את העיניים ותראה לכם שצוחקים לנו בפרצוף. אין בישראל אף סופרמרקט שמגרד מלמטה את הסטנדרט של הסופרמרקטים בחו"ל. הישראלים ממשיכים להסתפק במועט ולשלם ביוקר. גם אצל יוחננוף היה פעם ניחוח של חו"ל והיום נראה כמו עזה.
פספוס ענק | 08.06.17
5.
תושבי רחובות לא יסלחו ליוחננוף על שתקע את הקמת תחנת הרכבת הנוספת בעיר
כנראה שלא תהיה בעתיד הקרוב תחנת רכבת נוספת ברחובות שבגלל שיוחננוף ושותפיו שבנו את המרכז המסחרי החדש באזור התעשייה הורוביץ ברחובות עם הסניף החדש של יוחננוף היו אמור להקים על חשבונם תחנת רכבת (בדומה למודל שעשו בתחנות לב המפרץ וחוצות המפרץ בחיפה). אבל זה כנראה היה סתם הצהרות כדי לקדם את הפרויקט והוא התחמק מזה מיד לאחר שהוא קיבל אישור בניה. הפסד גדול שלו כי הוא הפסיד הזדמנות לבנות תחנה שתוכל לקדם פרויקט שנמצא במקום לא הכי מרכזי ושהתחנה תתוכנן כך שכל תנועת הנוסעים תהיה חייבת לעבור דרך הפרויקט שלו. וכמובן שזה גם הפסד לכל תושבי רחובות שחייבים תחנה נוספת בעיר כדי לפזר את העומס הבלתי נסבל שיש בתחנה הנוכחית, וכנראה נפלו בתרגיל ציני של איש עסקים ממולח.
יערה | 08.06.17
4.
הבורסה הפכה למועדון לשאיבת כספי ציבור . איזה אינטרס יש לרמי לוי להשכיר את
המבנים שלו במחיר זול , לרשת הקמעונאות שלו ? המבנים שייכים לו וברשת הבורסאית הוא מתחלק עם הציבור . העסק של הירקות שייך לו בפרטי והוא מוכר לרשת במחיר יקר . הרווח כולו נשאר אצלו בכיס . כנ"ל גם יבוא מוצרי לא מזון וגם שאר היבוא של הרשת . זאת הדרך להנפיק את העסק ולהשאיר את הרווחים הגדולים בכיס הפרטי . זה ניגוד אינטרסים ,אבל במדינה שבה הכל קומבינה , גם הבורסה עובדת כמאפייה .
אחד שקצת מבין | 08.06.17
2.
נשמע מתכון פשוט לעסקת בעלי עניין עלחשבון ציבור המשקיעים
הם ישמרו את הנדל"ן, יקבלו עליו מחירי פרימיום שהם בתור מנהלי הקמעונאות יאשרו לחברות המשפחתיות ע"ח הציבור. את חוזי הנדל"ן הם ימנפו עד העצם לפעילויות אחרות חלקן כאלו שיתחרו ביוחננוף של המשקיעים, כי זה מה שהם יודעים לעשות סופרים. תנפיקו הכל ואל תבלבלו את המוח.
אסף | 08.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת