אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ישיבת ועד בתעשייה האווירית? רק בנוכחות שוטר

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
צריך להפריד בין החברה לביו הוועד
עובדי החברה הם עובדים מסורים החברה מאד מתקדמת טכנולוגית. כנראה שאחת הבעיות שם הוא הוועד והעומדים בראש הוועד. כל התייחסות חייבת להפריד בין הגורמים . אם בוועד יושבים עבריינים לכאורה צריך למצות עמם את הדין. אסור לפגוע בחברה או בעובדיה בגלל חברי מרכז מפלגה .
אלכס | 11.06.17
19.
שוב אני שואל
איך זה שלמדינה שלנו יש יכולות לדעת מתי מוחמד בעזה מפליץ אבל לא מסוגלים למצוא עדויות לגבי גנבים מושחתים בסדרי גודל מטורפים הרי כולם יודעים שהם שקרנים רמאים וגנבים הם אפילו לא ניסו להסתיר את זה אז למה כל כך קשה לשים אותם בצינוק ולתת לאזרחים ההגונים במדינה אלה שלא חברי מרכז ליכוד וכו' קצת מזור
חושחש | 11.06.17
17.
תעש"א
אין ספק שהחברה מצעידה את המדינה-ובעיקר עובדיה המובחרים-לפיתוחים ועשיה שהרבה מדינות עשירות וגדולות מישראל, עומדות משתאות על היכולות והמוח שעומד מאחורי הדברים. אותם אנשי ערכים ועשיה אינם מתקרבים למעוזי הועדים, בגלל שאט הנפש והבחילה ממעשיהם שהם חשים. אך מנגד יש מספר עובדים-מיעוט לא מבוטל ולא יצרני, לא חכם במיוחד, מלחכי פנכה- מיעוט זה מסתופף סביב אנשי הועד בכל שעות העבודה, אינו בוחל בבחירת דרכי הנלוזות. הכל כשר עבור אותם אנשים ובלבד שתהיה אומר "הן" למעשיהם. בדרכם הם משחירים את פני החברה ולמעשה יוצרים את המצטייר בפני הציבור הרחב. מאז ומתמיד ולא בכדי, עובדי התעש"א הצטיירו לציבור הרחב כפרזיטים החיים על כספי משלם המיסים.
עובד לשעבר | 11.06.17
10.
החברה הכי חשובה והכי ציונית בישראל.זו עובדה. שכחתם את כיפת ברזל?לווין עמוס? כנסו..
כל מי שמכיר את פועלה של התע"א יודע שזה המקום שממנו יוצאות כל המערכות החשובות שמגינות על חיי אזרחי ישראל. אנשים פה עובדים ימים ולילות לקדם אמצעים שאסור אפילו לדבר עליהם. זה בושה שמנסים להשחיר את פני החברה ופועלה. אולי זה מכוון? תחשבו על זה
עובד | 11.06.17
1.
חייבים לאפשר לנציגי הועד לתפקד במלוא מילוי תפקידם,מבניין הועד בלבד !
חייבים לסגור לאלתר את כל משרדי הועד בתוך תעשיה האווירית שמהווים נקודת מפגש לעובדים במשך היום ,כולל משמרת ערב. יש לתת להם חדר בבנין המוסדות בלבד"כחוק" ! כל חבר ועד בנה אימפריה "באיזור לו"בתוך השטח שהוא שולט בעובדים,עליה לרגל לחבר ועד היא בדר"כ השעות העבודה ,ופגיעה במהלך עבודה תקין.
ארגוב | 11.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת