אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האקזיט התאילנדי: סטארט־אפ העיצוב האוז משלים גיוס של 400 מיליון דולר

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
פער המחירים המזעזע
פער המחירים המזעזע בין הריהוט , האקססוריז , שהתאילנדים מייצרים בזיעת אפם , מוכרים בפרוטות , והמערב משלם על המוצר פי 20 ולפעמים גם פי 50 . אני לא בעסקי הריהוט ( בכלל בתחום הכימיה ) בכל אופן הלב כואב מאוד . הייתי רוצה לחשוב שהתאילנדי האומלל רואה משהו מעמלו .
גרה בתאילנד  | 13.06.17
25.
גיוס /אקזיט
מרויחים או לא מרויחים ? אני לוקח משקיע עושה דברים עם הכסף של מישהו אחר ,הופ עוד גיוס ,הופ עוד גיוס ,הופ לא הרווחתי הופ נגמר הכסף ,הופ טעיתי ,הופ התעשרתי אם עסק כל כך טוב שיקח הלוואה מהבנק וימשיך לעבוד ,אין משהו אחר ,לא יהיה עוד גוגל אל תחיו באשליות ,אתם לא הייתם מנהלים ב e bay ואתם לא מתגוררים בפלטו אלטו ואנחנו בסוף עידן ההתלהבות
מישהו  | 12.06.17
19.
העולם הזה נשגב כבר מבינתי
בהחלט מפרגן, אבל כפי שכבר כתבו לפניי, הצלחה בעולם הזה כבר אינה ניתנת לחיזוי אני רואה כל כך הרבה רעיות יצירתיים ומדהימים ברשת, ולכן, אם דווקא הם היו היו נתקלים בי ומציעים לי לעבוד בעסק שלהם, לא נראה לי שהייתי מנחש שהעסק יתרומם כל כך בדיוק שכפי שרבים מאיתנו לא חזו שהספינר המטופש יצליח כל כך... נסתרות הן דרכי העולם...
דניאל | 11.06.17
14.
סתם חשבון. אם מוכרים ב
500 מליון בשנה ולוקחים 15 אחוז עמלה זה 75 מליון מעסיקים 1000 עובדים זה עלות של 60 מליון וזה לפני הוצאות אחרות. אז נגיד שהם מסיימים שנה ברווח של 5 מליון לפני מיסים. איך זה שווה מליארדים? זה פשוט נשמע סיפור מצוץ מהאצבע. האפליקציות האלו קמות ונופלות כל יומיים. אפליקציה זה רק אמצעי להגיע ליעד זה לא באמת עסק כזה גדול. בטח שלא שווה מליארדים. למי שהתמזל המזל ועשה אקזיט -הרוויח. אבל באותה מידה כפשר לספר על המרוויחים ממפעל הלוטו. מה ההבדל.
יגאל  | 11.06.17
9.
לפני שנה שנתיים הם פרסמו שיש להם 200 עובדים, לא?
איך קפצו ל1300 עובדים? היופי היה שהם היו חברה ששווה מליארד דולר (לפי הערכות) עם 200 עובדים בלבד, אם אני זוכר נכון. כך או כך, כל הכבוד להם. במיוחד לגברת. יש הרבה שוביניסטים בעולם הזה, ואם היא הצליחה לגייס כל כך הרבה כסף ולהרים אופרציה כזאת, בעולם של הרבה אנשי Business Dev שלא עושים כלום חוץ מרוח ומניפולציות על מנכ"לים- אז יפה מאוד ושיהיה להם בהצלחה!
סחטיין לגמרי | 11.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת