אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סכסוך עבודה במזרחי טפחות: "הצעת ההנהלה לא מספקת"

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
13שנה ללא הסכם
עובדי הבנק מרוויחים שכר מינימום ואילו ההנהלה בשלה ,טוענת שאין מספיק כסף לשלם בגין 13 שנה שלא היה הסכם שכר וכעת נמצאת במגע מתקדם ברכישת בנק נוסף,הבנק כבר יומיים בשביתה ומפרסמים ש90 אחוז מהעובדים הגיעו שקר וכזב מתוך 4 א עובדים הגיעו 120!יש שביתה וההנהלה מתכנסת במבצר ולא יוצאת מעמדתה-התעוררו!!!
שכר מינימום | 04.08.17
28.
ברחתי ממפעל לניצול עובדים אל תיכנסו לשם אפילו
אני עובדת לשעבר במערכת מה שקורה שם מבחינת עובדים במיוחד חדשים לא נורמלי ולא ניתן לתיאור במילים פשוטות עבדים לא עובדים וחוסר אכפתיות כלפי העובד, משכורות עם השלמה למינימום לעובדים שחווים התמוטטות נפשית תחת הלחץ והעומס ועם זאת הלקוחות אפילו לא יודעים כמה רע להם ...ביזיון לא לחשוב בטעות להתקרב לשם
שרון  | 22.06.17
27.
מחיר המנייה יצנח עם פתיחת המסחר-יחס יעילות
לכל מי שמכיר את הסיבה העיקרית בגינה מניית בנק מזרחי טפחות נסחרת ברמת המחיר הנוכחית, שהיא גבוהה מאוד ביחס לבנקים אחרים שנסחרים בפחות משווי ההון העצמי שלהם , יחס היעילות שהוא היחס בין כל שקל שהבנק מכניס לבין כמה הוא מוציא ומכך כמה הוא מרוויח בסוף היה בשנים האחרונות הדגל של מנהליו הבכירים של הבנק . עתה לאחר שנים רבות של הזנחת נושא השכר והעובדים יחס היעילות הזה עומד להפגע קשות אם מכיוון ששביתה ממושכת תפגע בצד ההכנסות וכמובן שלאחר שיושג הסכם שכר חדש והוא יושג בסוף סעיף ההוצאות השכר יעלה ובצדק.
עובד בנק לשעבר במטל | 17.06.17
26.
לאיים ולהפחיד עובד זה לחץ לא ראוי
הנהלת בנק מזרחי טפחות, מפעילה לחץ באיומים, והפחדות לא ראויים ובניגוד לחוק. דורשים מהעובדים להפר שביתה. מעל עשור שההנהלה ובעלי המניות גורפים רווחים עצומים ובמקביל מעסיקים עובדים שכירים עם השלמה למינימום! מה עוד, שההנהלה לא מפסיקה לקחת כספים במרמה מהעובדים, עובדה שהכל בבוררויות. תתביישו לכם!!!!
אויטה | 17.06.17
21.
חזירות
בנק מזרחי הרוויח בשנה האחרונה מעל מיליארד ש"ח ומשלם לכמה מאות מעובדיו משכורת בזיונית שזקוקה להגנת החוק על מנת לקבל השלמה לשכר מינימום. תוספת הותק כמו שנאמר כאן הינה על שכר היסוד שבמקרה הטוב נע בין 2500-3000 ש"ח גם במקסימום של 4% יוצא תוספת שנתית של 100-120 ש"ח בושה וחרפה וזאת אחרי שעובדי בנק מזרחי מתחילים מנק' מוצא שבא הם מרוויחים את השכר הנמוך ביותר במערכת הבנקאית
עובד/עבד | 15.06.17
18.
חשבתי שבנה"פ גרוע
אבל מזרחי-טפחות מתעלם מהצרכים של העובדים מעל 10 שנים. שמעתם על הנהלת בנק שלא חותמת על הסכמי עבודה 10 שנים? הנהלה שמעניקה תיגמול יתר למנהלים ו שכר מינימום לעובדים. הגיע הזמן שההנהלה תתעשת, כדי למנוע הפסדים כבדים. שכחתי, להזכירכם ההנהלה ממתינה עדיין לקנס הכבד משלטונות ארה"ב
עובד בנה"פ לשעבר | 14.06.17
16.
כבר לא לקוח של הבנק
בנק שאינו מכבד את העובדים שלו שהם אחיי לעבודות הפרך במדינת ישראל לא נכבד אותו. עזבתי את הבנק , לא רוצה לראות את העובדים ממורמרים ובצדק. מכאן אני קורא לכל הלקוחות לשקול שוב אם נכון הוא הדבר לפרנס את בעלי הנכס ולא את עובדיו האמיתיים. שכר בסיס שמתאים לשנת 1702 ולא 2017 .
לקוח של הבנק | 14.06.17
10.
התגובה של הנהלת הבנק ממש מעוותת מציאות..
א. הגידול העקבי במצבת העובדים הוא בגלל שלמזרחי יש חוסר בכוח אדם והוא לא צריך לצמצם כמו בבנק אחרים שנמצאים ב-200% תקן ב. השכר אולי מתעדכן בצורה דומה במקובל בבנקים אחרים אבל הבסיס של מזרחי הוא הרבה יותר, ההפרשים בין המשכורות במזרחי לבין בנקים אחרים קרוב ל- 2000/3000 ש"ח. בממוצע עובד מזרחי מקבל פחות מהשכר החציוני או הממוצע במשק. ג. כמו שנרשם בתגובה 2 ותגובות נוספות, טייס אוטומטי של 4% (במקסימום) על שכר בסיס נמוך מאד של 2000 ש"ח הוא לא רלוונטי. הייתי מתבייש במקומה של ההנהלה לרשום דברים כאלה.
טפחותניק | 13.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת