אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תוכנית דירה בליסינג תקועה בשל מחלוקות עם רשות המסים

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
טוב נו
טוב נו ,בקשר לדירות אתם תקוים, דירות להשכרה לתווך ארוך, לדירות אחרות לא קיבלו מפתחות, בגלל הדלתות הדשות דיגיטלית, ו,בקשר לנכים אופס חחח הרדים כבר קיבלו 1224 מיליארד שקל נו במת היה מי זמן נו במת כשר אוצר אנו חושבים ,שאני זוכר הכל ? אוי מה בקשר הכסף לצפון . 14מיליארד שקל 28דצמ2016 במת אני לא זוכר הכל מי אני רק דן
דן  | 20.06.17
13.
עוקץ
עוקץ הנדלן הקנדי.... נגד אנשים פרטיים וחברות הוגשה. תביעה בבית המשפט המחוזי בתל אביב בשנת 2014 בסך 18 מיליון שח תיק מספר 60528-01-14 ודרישה מבית המשפט לביטול כל ההסכמים שנחתמו. עברות של , מצג שווא ומעשי מרמה. ניתן לזה שם קוד "עוקץ הנדלן קנדי" מציע לכם לבדוק את רשימת האנשים הפרטיים נגדם הוגשה התביעה. מבטיח לכם אתם עומדים להיות מאוד מופתעים , במיוחד אם אתם חברים בקבוצת הפייס בוק של "המחאה הגדולה - יחד נוריד את מחירי הדיור"
גדי לבנה | 14.06.17
12.
תוכנית מעולה - נותנת פתרון מהיר ונכון
מה הבעיה עם המיסוי , רשות המיסים תגבה מהבעלים מס על השכ"ד בקיזוז הפחת על הבניה 4% לשנה , רק אחרי 18 שנות תשלומים , יועבר הבעלות לשוכר שישלם מס רכישה לפי שווי הנכס בעוד 18 שנה . עניין המע"מ יש כאן בעיה הקבלן סופג את המע"מ כאילו הוא בונה פרטי , אין לו איך לקזז מע"מ תשומות הוא משלם אותו מלא , ומקבל רק 5% משווי הנכס במכירה . אבל עצם הרעיון יפה וטוב.
דוד | 14.06.17
8.
אחלה תוכנית
אבל אם המנהל יפשיר קרקעות , ויאיץ תהליכים אז כל זה מיותר . המחירים ירדו גם ככה . לגבי התכנית , זה מדהים שכל תכנית שצצה לטובת האזרח הרשויות ישר קופצות לקחת פרוסה מהעוגה . על מנת שהמגזר הציבורי המבחיל ימשיך להתקיים על חשבון האזרח היצרני העובד (באמת עובד) .
אזרח | 14.06.17
7.
שהאינטרסנטים בוכים תהיו בטוחיים שיהיה טוב
שהאינטרסטים משמיצים בטוקבקים את כחלון ואומרים שאין לו מושג ושהוא עושה הכל הפוך. אז אנחנו יכולים להיות רגועים מאד. כנראה שכחלון עושה בדיוק מה שצריך כדי לרסק את שוק הדיור. המון המון צעדים: מיסוי המשקיעים והברחתם מהשוק, הפחתת הבירוקרטיה, מחיר מטרה, הבאת עובדים זרים, בניה מהירה על ידי חברות זרות ועוד ועוד צעדים קטלניים שיחסלו את בועת הנדלן. וכחלון לא נח לרגע, בכל יום יהיו צעדים נוספים שיגדילו את היצע הדירות. הצטרפו למחאה בפייסבוק: המחאה הגדולה-יחד נוריד את מחירי הדירות
חיים | 14.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת