אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סרט רע: כך הגיעה רשת גלובוס מקס להקפאת הליכים

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
אנשים שוכחים שהם לא עסק ציבורי- זה לא נמל אשדוד או חברת חמל-
כשחייבים כסף ולא משלמים אז יש הוצאה לפועל ופשיטת רגל .כולם ללא יוצא מן הכלל חייבים לעבור לעבוד במגזר הציבורי . שם החגיגה היא אמיתית - אין לעולם פשיטת רגל . המדינה כבר לא נותנת שום שירות לאזרח- היא מעבירה את כספי המיסים ישירו למשוכורות ופנסיות של עובדי המדינה . לא נשאר כלום לשירות . אם פתאום יש עודף אז פשוט מעלים משכורות . הכל כדי שישאר אפס בקופה . אני גר בארה"ב אז אני לא שם קצוץ
רוברט | 16.06.17
24.
משכורות לעובדים
נא להרגע, אל תשכחו מי שילם לכם את המשכורות במשך כל הזמן הזה. גם אל תשכחו איך הענף הזה של בתי הקולנוע השתדרג בעשור האחרון מקולנועים עם כסאות מעץ ובקבוקים שמתגלגלים על רצפות מבטון עברנו לשטיחים מרופדים וכורסאות מנהלים. זה עניין זמני והכל יסתדר בסוף. מדובר בסופו של דבר באנשים רציניים שיושבים שם למעלה ושלוקחים אחריות על מעשייהם. אני בטוח שהאנשים האלו שוברים את הראש עכשיו איך לצאת מזה בלי לפגוע בעובדים.
שרון | 16.06.17
18.
הקפאת הליכים זה לא סוף החברה - שאנשים יבינו
הכתבה מציגה את זה כאילו זהו, החברה גמורה נמחקה מהעולם. לחברה יש נכסים והכנסות יפות. ההסדר נועד לטפל בבלאגן תקציבי שיש בה. החוב לבנק הוא השולי מבין כולם והוא היחידי שיוצר בעייה מידית - בלי אשראי אי אפשר לשלם לעובדים וספקים. אחרי שהבנק יחטוף סטירה ויבין שהוא מונע בעצמו את תשלום החוב שלו החברה תחזור לפעול כסדרה ולהרוויח ולשלם את חובותיה, תוך 3 שנים היא רווחית שוב.
יובל | 14.06.17
12.
ל -7 הנה כמה סיבות שגלובוס נכשלים
כמישהו שהולך הרבה לקולנוע בערך פעם בחודש. אני מעדיף ללכת לגלובוס מקס כי זה מרחק הליכה מהבית. אבל התקלקל להם המזגן במתחם לפני 8 חודשים, ומאז איש לא טרח לתקן אותו. חוץ מיזה הקולנוע ממש בחור. נמצא בתוך קניון שאיש לא מגיע אליו, כל החניות שם סגורות, אין שם מסעדה אחת!!! ואני נאלץ להסתפק בפופקורן כארוחה. תמיד יש תור מטורף לכרטיסים ורק מוכרת אחת, אפשר לקנות כרטיסים דרך האינטרנט אבל המכונה שמוציאה את הכרטיסים ע"י אשראי לא עובדת כבר שנה לפחות. בנוסף האיכות צפייה שם פחות טובה מהמתחרות בהרבה. הקולנוע תמיד ריק שזה יתרון, אני הולך עם אישתי ואנחנו לבד באולם :-) בכל מקרה ניהול כושל יותר מהכול...
אלי | 14.06.17
10.
מחירים גבוהים בטירוף ללא שום קשר למציאות=פשיטת רגל
פשיטת הרגל הייתה צפויה. אולמות כמעט ריקים. הפתרון ברור: הורדת מחירי הכרטיסים. אין הגיון במכירת כרטיס במחיר של 39 ש"ח או 43 ש"ח בהזמנה דרך האינטרנט. המחירים פשוט גבוהים מדי. כל מי שיכול קונה דרך מועדוני חבר למיניהם. מועדון ב"הצדעה", מועדון "יחד", מועדון "חבר" והרבה אחרים. אבל לגבות 39 ש"ח? נו באמת!
אוהב סרטי קולנוע | 14.06.17
3.
אם נתעלם מגנבים, הכל בגלל חמדנות
שאתה נדרש לשלם מחיר גבוה לסרט, אתה מניח שבכל מקום אותו דבר ושאלה המחירים, אבל כשאתה נדרש לשלם עבור פופקורן מחיר אסטרונומי, כבר מתחיל לחשוב אחרת, במיוחד כאשר אנחנו חיים בעין האינטרנט המהיר וטלביזיות בגודל 50 אינץ'. לכן אם השאר לא ילמדו לקח, גם זמנם יגיע :-)
מיכה | 14.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת