אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הראל לוקר צפוי להיות יו''ר התעשייה האווירית הבא

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
האם שר הרווחים חיים כץ יאשר את מינוי הראל לוקר כיו"ר התע"א ולא יאיר שמיר?
האם שר הרווחים חיים כץ יאשר את מינוי הראל לוקר כיו"ר התע"א, אחרי שהבטיח לאשתו את יאיר שמיר לתפקיד זה כ"מתנה" לפי בקשתה ביציאתה לפנסיה מהתע"א, לפי התקשורת? האם היו"ר לוקר יאפשר המשך ההתפקדות לליכוד בכפיה של עובדי התע"א למען הפריימריס של חיים כץ מצד חברי הוועד החשודים בפלילים בעניין זה, כפי שאיפשרו קודמיו רפי מאור ויאיר שמיר את הפעילות הפוליטית של חיים כץ בתע"א בהיותו מזכיר ארגון עובדי התע"א?
אישור השר "הנכון" | 18.06.17
14.
למה לעזאזל אי אפשר לקדם מנהל מתוך תעש"א ,האם כולם לא ראויים,בושה וחרפה !
נמאס מכל אלה שחושבים אותנו,לכשלון .ביקשנו רק לא מנוי פוליטי,רק מתוך 16.000 עובדי תעש"א רק מי שימצא מתאים,האם כולם אינם עונים על הדרישות.חכו שנה וראו כמה ימונו עוד לתפקידים כאלה ואחרים,בשם הטענה ,,נכון זו בחירה של היו"ר.אתם מכניסים את המערכת ליאוש עוד יור גדול ממה שהיא נמצאת,תתביישו !!
דן | 18.06.17
9.
הוא שם גם בגלל יוחנן אחיו והגברדייה העסקית, הראל נכנס ל"סחלאה"
הוא לא ישרוד במקום שיש בו תרבות ארגונית קלוקלת כמו שלא שרד כמנכ"ל משרד ראש הממשלה. מעניין איזה סו"ג של יו"ר הוא יהיה, זה שעוצם עיניים ונותן יעוץ משפטי מכוסת"ח או זה שדוחף לניהול תקין.למכרזים כשרים ותרבות ארגונית תועלתנית??? אולי תע"א דווקא כן צריכים עו"ד מסחרי שמבין מתי ואיך מנסים הדירקטורים והמנהלים להטות מכרזים(דבר שבשגרה בתע"א).
תעשו הצלבת נתונים | 18.06.17
4.
האם הראל לוקר כיו"ר התע"א יאפשר המשך הפעילות הפוליטית של ועד העובדים למען חיים כץ?
האם הראל לוקר כיו"ר התע"א יאפשר המשך הפעילות הפוליטית של ועד העובדים למען השר חיים כץ בליכוד והסעות המוניות לפריימריס בליכוד, תוך התפקדות בכפייה של העובדים לליכוד, הנחקרת כעת ע"י המשטרה - כפי שאיפשרו קודמיו היו"רים רפי מאור ויאיר שמיר?
שאלה פוליטית | 17.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת