אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

Smart של טריפל סי: התשתית מעולה. התוכן? לואו קוסט

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
ל 9, (העובד) תודה על התגובה אבל עדיין לא ברור ...
עידן פלוס מובנה בתוך הרבה טלויזיות חכמות כך שממש אין התעסקות. לכן .. שאלתי על ה VOD - מה הוא נותן ? ולמה זה שווה 50 שקלים בחודש מול החלופות? (למי שלא מעוניין בטריפל) אני לא טוען שזה לא משתלם, פשוט היה נחמד אם היה קישור לדף שמסביר בדיוק מה המנוי כולל.
צ | 25.06.17
9.
תגובה ל-8
היי א. הייתה תקופת ניסיון חינמית שנגמרה(לצערי) ב. העידן פלוס מגיע דרך האינטרנט ולא צריך להתעסק עם אנטנות כלשהן, אפשר לצפות במקביל ב-5 מכשירים בו זמנית ללא מיגבלה גאוגרפית למעט המגבלה של חו"ל. בנוגע למחיר - בעסקת הטריפל המחיר יוצא 20-30 ש"ח, אי אפשר להשוות חבילת נטפליקס שעמוסה בכל טוב לחבילת סמארט שהיא חבילה מצומצמת וממוקדת. מה שכן, שילוב של השניים יוצר חבילה מנצחת את כל החבילות בשוק(סלקום, יס, הוט)
עובד | 21.06.17
8.
כמה דברים לא ברורים במודל
א. יש לי את האפליקציה בטלוויזיה החכמה אבל למה לא מאפשרים שבוע ניסיון חינים ? ב. לפי מה שאני קורה - יש את ערוצי עידן (שממילא יש לי) ו VOD מאד בסיסי והכל ב 50 שקלים לחודש .. כאשר ב 30 שקלים בחודש אני מקבל את נטפליקס עם המון תוכן. לכן לא כל כך ברור לי מה בדיוק קהל היעד שלהם ושוב .. אם רק היו נותנים שבוע ניסיון חינם למי שיש כבר את האפליקציה בטלוויזיה, אולי זה היה יותר ברור.
צ | 20.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת