אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אבות, נותנים לכם שלושה חודשי חופש, לא תקחו?

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
שבדיה מדינה עשירה עם תשתית תרבותית מתקדמת (כנס)
וטוב מאוד שהיא ניצבת איתנה על עקרונות הרציונליזם והליברליזם של תנועת ההשכלה, מיישרת עמדות עם המדע, מהווה נר מנחה לכל המלעיזים ו-שומרת על יתרון אסטרטגי שתפקידו לבלום, ותמיד לבלום דמגוגיה כמו שלך, כמו של הקומוניסטים והפאשיסטים ממזרח אירופה ואחרים ברחבי העולם. אפילו ארצות הברית של אמריקה וגרמניה מסתכלות על שבדיה בהערצה, אז תנוח.
ל-1 | 22.06.17
3.
אין כמו שקר סטטיסטי
"למרות שחוק חופשות הלידה השבדי לא נועד באופן מוצהר לעודד גידול בילודה הרי שלפי השגרירות שיעור הילודה גדל באופן עקבי בעשר השנים האחרונות, כך שלחוק בהחלט הייתה השפעה חיובית על כך." אני תוהה אם פתאום האבות השוודים קמו בבוקר והחליטו לנצל את חופשת הלידה שהיתה זמינה להם מ-1974 ובה בקושי השתמשו, או שמא יתכן שהגדילה בשיעור הילודה קשורה להגירה המוסלמית המאסיבית לשבדיה בשנים האחרונות?
סטטיסטיקאי מדופלם | 22.06.17
2.
בקנדה - חופשת לידה עד שנה לאבא
בקנדה קיימת אפשרות לבן הזוג לקבל חופשת לידה - בתשלום מלא(!) לתקופה של עד שנה. לא מעט אבות מנצלים את האפשרות ומחלקים את חופשת הלידה בינם ובין האם. האם לוקחת את חצי השנה הראשונה לאחר הלידה ולאחר חצי שנה חוזרות לעבוד בעוד האב יוצא לחופשת לידה במחצית השנה הנותרת. בחברה שבה אני עובד יש לא מעט מתכנתים שמנצלים את החופשה הזו עד תום וחוזרים מאושרים לעבוד.
קנדי גאה | 21.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת