אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ליצמן נמס כמו סוכר

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
ילדים חולים נזרקים לרחוב בשביל כסף
מה על הילדים החולים בירושלים? מדוע בעבור בצע כסף צריך לזרוק את הילדים לרחוב?! איך מאפשרים דבר כזה?! אם הדסה רצתה תיירות מרפא שתתכבד ותפתח מחלקה חדשה בבניין אחר עם רופאים אחרים ושזה לא יבוא על חשבון הילדים הישראלים! בתי החולים נבנו מכספי הישראלים ובעבור ישראלים ולא אחרת.
ירמיהו | 29.06.17
8.
איך נפלו גיבורים?
ליצמן יהודי פיקח. פיקח וממולח. נוצרה לו תדמית של פוליטיקאי שלא עושה חשבון לאף אחד. הוא אמר כמה פעמים שכיוון שאין אצל הדתיים פריימריז, הוא חפשי לעשות כל מה שהוא מוצא לנחוץ. אבל מסתבר שטעינו. מסתבר ש"המלך עירום", הבנתם? הסיפור עם הסיגריות, מסוכן לבריאת? אולי לא כל כך.(אשתו של ליצמן בעניין). ועכשיו - הסיפור העצוב עם בית החולים "הדסה". בקיצור, ליצמן הוא פוליטיקאי קטן כמו רבים אחרים.
אברהם | 28.06.17
7.
שקוף שזה מגמתי
ליצמן עושה את המקסימום בזירה הכה קשה שהוא מתנהל בה. גם אני כחילוניה שקשה לי לפרגן (כמוכם בדיוק...) מודה שהוא הצליח להביא הכי הרבה הישגים לציבור הישראלי בכלל. אם בדרך הוא השיג גם לציבור שלו, אני לא צרת עין לומר שזה דבר פסול. יש שפיטה וביקורת ויש צרות עין. הכתבה הזו והתגובות שייכות לצרות עין. כשאני רואה חילוניים שמצד אחד רגילים להטיף על גזענות שונאים, ומצד שני באותה עת מסיתים נגד שר רק בגלל היותו חרדי, אני נתקפת בגועל. אם רוצים לבדוק אם ליצמן הוא סיפור של הצלחה או כשלון, צריכים לבחון אותו ביחס לשרים שהיו לפניו, ובבדיקה כזו מודים כולם שהוא יוצא ענק. אבל את זה התקשורת תסתיר- ולכן אני שונאת תקשורת .
שני | 28.06.17
2.
לפטר את ליצמן...
בוקר טוב, מה חשבתם שתמנו עסקן חרדי בור,לתפקיד חשוב כשר בריאות,ותקבלו מערכת בריאות שבאה לשפר את המצב? חחחחחחחחחח, יותר מזה,הוא נמצא שם בכדי למלא חסרים לציבור הכת שלו,כגון טיפולי שיניים לילדים חינם,לבחוש איפה שאפשר ולהשפיע לטובת הכת אליה הוא משתייך,חוק סיעודי חינם שהוא לוחץ לקדם, אלו דברים שציבור העובדים משלם ומקבל,ציבור הזומבים שלו לא עובד ולכן הוא רוצה את זה חינם, זה רק הגלוי,מה לא גלוי ולא מתפרסם במלואו,לדוגמא הסיפור עם הסגריות האלקטרוניות,וכו' במשך שנים כהן בתפקיד סגן שר,כי היה לו להיות שר במדינה שהוא והציבור שלו למכירים בה. שורת תחתונה,בכדי להבריא את מערכת הבריאות, צריך קודם לפטר את ליצמן,שילך יסתובב בגאולה ומאה שערים בני ברק יחד עם החברים שלו, אולי יתמזל מזלם ויראו איה חייל נקלע לשכונה שלהם,שירוצו אחריו ויתקפו ויקללו.
לפטר את ליצמן | 28.06.17
1.
ואין מילה על מחדל המחלקה בהדסה
הצעת פשרה מקורית למשבר הדסה: פטרו את פרופ' רוטשטיין (לא בשביל לרצות את הרופאים - פשוט כי הוא כשל ולא מסוגל לרכוש מחדש את אמון הרופאים והציבור) והחזירו את הרופאים המתפטרים ללא מנהל המחלקה (שעשה משחק ציני בשביל לעבור לבית חולים אחר על חשבון החולים שלו וגם הוא איבד את אמון הציבור). כך כולם יצאו מרוצים ובעיקר הילדים יחזרו לקבל טיפול ראוי
אונקולוגית | 28.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת