אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גדעון תדמור מציג: החיים הטובים אחרי תשובה

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
בהצלחה!
אינספק שכבר בילדות ההצלחה של גדעון היתה צפוייה, תלמיד מבריק ואדם ישר, מאחל לו לצאת כמה שיותר רחוק מעין הסערה ולהביא אושר לעולם עם סרטי קולנוע שבשנים האחרונות מאוד חסרים בנוף העולמי, לגבי משפחה, לא כל אחד חייב לזרום לפי חוק העדר, לא כל אדם משיג את האושר שלו דווקא בגידול ילדים, הרבה הצלחה בעשייה וכן, כסף בסכומים האלה כבר לא צריך להיות העיקר, הרבה הצלחה בהמשך מיסטר תדמור !
יובל בריל | 01.07.17
23.
נשמע אדם מעניין
באמת נשמע כמו טיפוס עמוק. אני באופן אישי מאוד מעריך את האומץ של משקיעי הגז, באמת שמדובר פה במשקיעים שהצילו את כלכלת מדינת ישראל ואני מוריד את הכובע בפניהם. אבל הקטע עם הילדים צבט אותי חזק. מראה לי שהבחור שקוע מדיי בקריירה והוליווד וניו יורק ולגלות מאגרים ברחבי העולם. גדעון - תנוח חביבי, תייצר בהנאה וחפש משפחה - תאמין לי זה מה שחשוב בחיים. בהצלחה ותמסור לתשובה שאנחנו מאוד מודים לו על הגז אבל לא שכחנו שיש לו איזה חוב קטן שהוא עדיין לא החזיר לציבור - אנחנו ממתינים.
מבין | 01.07.17
18.
ישר כמו אליפסה.
הוא מודה כעת שמותר למדינה לבחון ולשנות רטרואקטיבית את מדיניותה בנושא תמלוגים. (בעצם כמו בכל מדיניות אחרת) הלו נגד זה נלחמו כל צבאות היחצנים של נובל/תשובה והפחידו אותנו שככה לא עושים עסקים ועוד שטויות. אוסף חלאות ושקרנים שמתעשרים יום יום על חשבון כל אזרחים המדינה הנעשקים דרך חשבונות החשמל. ההערכות הן שאנו משלמים 30% יותר בחשבונות החשמל ממה שמגיע לנו בזמן שתשובה עושה אקזיט חלומי ונובל שותה את הכסף בקשית לארה"ב לטובת בונוסים שמנים למנהלים. ליבא גז נוזלי מהצד השני של הגלובוס יותר זול משמעותית מלמכור לנו גז שלנו פה קרוב. צריך עוד הוכחות שיש לנו ממשלה מושחתת ונחשלת ברמה של מדינת עולם שלישי אם התקפלנו בבושת פנים מול כמה טייקונים?
אפריקה זה פה | 30.06.17
15.
אנחנו משלמים את מחיר משכורות העתק שלו ביוקר המחייה של כולנו
בכל העולם החשמל והנפט יורדים רק בישראל הגז של תשובה יותר יקר הגז של תשובה יותר יקר אפילו מלקנות גז נוזלי מנורבגיה לשם השוואה מחיר גז בארהב 2$ בישראל המחיר 6$ פי שלוש !!! זה פוגע במיפעלים שצריכים גז זה פוגע בחשבון החשמל וביוקר המחייה של כולנו
ישראל יקרה לי | 30.06.17
10.
כל הכבוד לכל מה שהשיג, אבל צריך לדעת לעצור
קראתי בעיון רב את הכתבה , בהחלט איש מעניין (ואפילו פגישתו בו כמה פעמים במסגרת עבודתי) ונראה כי השיג את בכל בעבודה קשה ואינטואיציה נכונה. אבל יצאתי עצוב מהכתבה, יש לו כסף בלי סוף השיג המון רק חסר לו אהבה ומשפחה, הוא כבר לא צעיר והגיע הזמן לעצור ולהתחיל להנות מכל מה שהשיג. גדעון (אם אתה קורא) עצור. קח את כל מה שהשגת ותחשב מסלול מחדש, הכסף הוא לא הכל, תתחיל לעשות למען עצמך ברמה האישית והפנימית. בהצלחה!
יניב | 30.06.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת