אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מתחת לרדאר ובגובה העיניים: איך הפכה החברה שעוזרת להילחם בספאם לאוייבת מערכת המשפט?

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
המחוזי דחה את הערעור שהוגש על פסק הדין לרעת ספאם אוף
בית המשפט המחוזי, בפסק דין מפורט ומנומק, דחה את טענות ספאם אוף שהובאו בערעור על ידי העובד שלה, ואישר את החלטות בית משפט השלום, כי דין תביעות המוגשות בידי ספאם אוף להידחות וכי התובעים באמצעות ספאם אוף לא יקבלו אגורה שחוקה. גם בלי פסק הדין הזה ספאם אוף כבר לא מתפקדים כ- 3 חודשים ולא מגישים תביעות חדשות. בנוסף חברת טוטוקארד הגישה תביעה נגד ספאם אוף ומנהליה לבית המשפט המחוזי בגובה 2,500,001 ש"ח. זהו, מריחים את הסוף דרכה של של החברה ומנהליה המתייפיפים, שחיפשו רווחים ע"ח התובעים, במסווה של "להציל את העולם". יש שופטים בת"א !!!
ערן | 28.07.17
19.
ספאמרים...ימיכם ספורים..
כתבות כמו זאת רק מגבירות את המודעות ואת המוטיבציה של האידיאולוגיים... כל הכבוד! אני מעריך שעד סוף השנה יקומו עוד 3-4 חברות מספיק רציניות שיתחרו בספאם אוף על אותו שירות ייעוץ והווכנה לאזרח, כך גם תעלה רמת השירות והמקצועיות... בכל מקרה, ימי הכדאיות של שליחת ספאם יעברו מן העולם.
צדק צדק תרדוף | 08.07.17
16.
השופטים מעודדים לקחת את החוק לידיים
ככל שבתי המשפט מסייעים לרמוס את זכויות האזרח הקטן, כך אמונו של הציבור במערכת המשפט הולך ופוחת. כשאין אמון במערכת החוק אז מחלחל לתודעת האנשים חוק הג'ונגל, כלומר "אם אין אני לי מי לי?". השופטים בארץ משדרים מצג (גם אם המציאות היא אחרת) שבו אין דין ואין דיין. צדק לא רק צריך להעשות אלא גם להראות אחרת כאילו לא נעשה. שופטי ישראל המכובדים קחו זאת לתשומת לבכם. אתם קו ההגנה האחרון של האזרחים אל מול הנוכלים, העבריינים ואל מול גופי המדינה כאשר הם סתם מתעללים באזרח הקטן. זכרו שגורל הדמוקרטיה תלוי בכם ונמצא בידיכם. תתחילו לפסוק פסקי דין "חסרי פרופורציה" בחומרתם ותראו מה היא הרתעה אמיתית ולא הרתעה לכאורה.
ישראלי | 07.07.17
6.
אנשים נודניקים ורמאים - נרשמים לקבל מיילים ותובעים
כמות כל כך גדולה מבין התובעים היום אלו תובעים סידרתיים, חלקם עורכי דין כושלים לכאורה שמנסים להתפרנס משאריות, אנשים שרק רוצים לנצל את המערכת. פוגעים בחברות ומציקים להם. המון תביעות הן קנטרניות במהות ואין בינם לבין מלחמה בספאם כלום - מזל ששופטים מתחילים להבין את זה ומחייבים את הנצלנים. מי שבאמת חרד לבעיות בישראל יכול לתרום הרבה יותר מאשר לתבוע כמה שקלים.
לדעתי | 07.07.17
3.
כל התביעות שלכם מבוטלות!
פסק דין נוסף שניתן נגד ספאם אופ קבע כי הם שותפים מלאים לתביעה ועל כן אין להם זכות לתבוע בתביעות קטנות. יש מאות תביעות שנפסלו על הסף וקבעו לצד שנתבע פיצויים. לא ממליצה לתבוע על ספאם הפסדתי איתם ארבעה תיקים ובסך הכל 2000 שח! הם מתנערים מאחריות ולא עונים לטלפון ! אם אתם רוצים להפסיד ימי עבודה עצבים כסף ועוגמת נפש תלכו עם ספאם אופ. בלי שום קשר שופטים שונאים תובעי ספאם ולא נותנים שום פיצוי הם חושבים שבאים לעשות כסף קל.
דנה | 07.07.17
2.
ספאם אוף שרלטנים!
הרעיון בבסיסו טוב, אבל הם לקחו את זה למקום של פשע מאורגן! אני הייתי אחד התובעים דרכם בתביעה שמוזכרת בכתבה - והבחור הזה עידו לווין פשוט משקר במצח נחושה! אחת הסיבות שהשופטים דוחים את התביעות היא שמאחר וספאם אוף לא מנחה את התובעים לבדוק בעצמם מי שלח את ההודעות - לא ניתן להוכיח את התביעות! נדמה לי שהציטוט המדויק הינו "במקרה הטוב רשלנים, במקרה הרע עבריינים" ממליץ להתרחק!
אסף | 06.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת