אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חברת החשמל: בעוד חודש לא יהיה לנו כסף לשלם לספקים; הנפגע המרכזי: יצחק תשובה

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
רבותי וועד חברת חשמל ניצח!
אפשר כבר לסכם את התוצאה, הוועד מצא דרך הכי קטלנית לעצור את הפשע שהמדינה מובילה חלוקת החברה לטייקונים. הוועד ימוטט פיננסית את היציבות של החברה, הדבר יגרור הורדת אשראי לחברה שבסופו של דבר יגרור להורדת האשראי של המדינה, ולזה ביבי לא יתן יד. האוצר יהיה חייב להתקפל, יש תמיכה מלאה לוועד מבית משפט.
שימי | 02.07.17
14.
פוגעים בעצמנו
העיצומים האלה נחוצים מאחר והתהליך שקורה כרגע הוא חניקה איטית וקטלנית של החברה הזאת, המאסה ודמוניזציה של העובדים (גם אלו שבאמת עובדים) על הציבור ואז....מכירה בזול למאמי הלאומי התורן הלא הוא אחד מכרישי המשק, סוחר עבדים, מהנדס פירמידות הון ושאר ירקות. שלא יעבדו עליכם שליטי הימין, הכל פה רקוב ומושחת, מכירה והפרטה פרועה היא לא הדרך לתקן את החברה הזאת, שמנהליה (ממשלת ישראל) כשלו בתפקידם.
יוגב | 02.07.17
11.
העובדים ובית הדין לעבודה צודקים
המדינה החליטה לפרק את חברת החשמל ולפטר את כל העובדים, למעט ההולכה, ללא כל פיצוי או הסכמה מינימלית עם הועד, כשהעובדים מנוטרלים מכל אמצעי הגנה מינימאלי - ללא כלי נשק להגנה. מהלך כזה עדיין לא נראה בישראל וספק אם ראינו כמוהו בעולם. העובדים מנסים לשמור על כבודם ומקור פרנסתם. בית הדין הבין את המצב ואישר איזה כלי הגנה לעובדים. לכל אדם יש זכות מינימאלית להגן על פרנסתו, כבודו ועתידו. אם המדינה החליטה לפרק את חברת החשמל ולפטר את העובדים - המינימום הוא לדון איתם על עתידם הכספי לפחות. חבל שאנשים מאפשרים לשנאה עיוורת לנטרל את חוש הצדק הבסיסי השופטים בבית הדין לעבודה שפטו משפט צדק והמעיטו בכוח שהעניקו לעובדים להגן על כבודם
הקפיטליזם מתפרע | 01.07.17
9.
תגובת קבוצת תשובה:
תגובת קבוצת תשובה: 30 שנה אנו שולטים בנתניה רבתי, יש לנו מיליציה בכירה מתוך ארגון כחולי מדים, שר המשטרה לשעבר גר במחוזנו, חתניו בכירים פעילים בארגון שלנו, ולמי שלא הבין אנחנו זה הכוח והחוק ובכל תחום. ולכן אל תפריעו לנו בתוספת שיער על חשבון כספי ציבור ישירות ללא צורך בבנקים להונאה שנחשפו בשיטתם לשדוד את מעמד הביניים...
Olga Lr | 02.07.17
7.
הפושעים האמיתיים בכל הסיפור
הם שופטי בית הדין לעבודה. עובדי חברת חשמל בסך הכל פועלים על מנת להגדיל את רווחיהם ככל האפשר. גם אם מדובר במעשה לא מוצדק, הרי שקשה לצפות למשהו אחר מועד עובדים. לעומתם שופטי בית הדין לעבודה פועלים ביודעין מעל החוק כדיקטטורה שכל מטרתה היא להצדיק את קיומם העלוקתי המתבסס על עלאק ״מומחיותם״ בדיני עבודה באמצעות פסקי דין הזויים שרק מדרבנים את הועדים להיות אגרסיביים.
חיימקה | 02.07.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת